Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Цици №1 влизат в "Столичаните"

Катя от "Ритон"
Ключови думи: катя, ритон, столичани в повече, сериал, участие, дрийм тийм

Най-прочутите цици в родния шоубизнес - на Катя от "Ритон", ще разлюлеят зрителите в новия сезон на "Столичани в повече", пише "Телеграф". Самите "ритонци" си пуснаха снимки във Фейсбук с екипа на поредицата.

Традиция е във всеки сезон екипът да кани някоя известна личност като гост-звезда в епизодите. Този път гостите няма да са един или двама, а цели пет. Сред тях безспорно грее футболистът Благой Георгиев, наричан от феновете си нежно Джизъса заради вярата си. Напоследък за него се говори много покрай годежа му с руската красавица Есмер Омерова, както и заради желанието му да остави инициалите си върху Колизеума в Рим. Тази последна история, заради която италианската полиция го арестува, няма как да влезе в комедийния сериал, тъй като новите епизоди бяха заснети преди това.

В тях ще играе и рапърът 100 кила. Ще участват също актьорите Евгени Будинов и Робърт Янакиев. С роля ще се появи и актрисата Христина Апостолова, която на практика е сред хората, на които “Столичани в повече” дължи своя успех. Тя е сред главните сценаристи на първия сезон, който направи сериала толкова популярен и заложи в него качествени сюжетни линии, които си заслужава да се развиват. Апостолова продължава да е сценарист на сериала. Публиката я познава като водеща на “Студио Сървайвър: Камбоджа", както и от сериала “Дървото на живота”, което продуцентите “Дрийм тийм” снимаха за Тв7. Тя е съпруга на Евтим Милошев, който заедно с Любо Нейков продуцира и снима “Столичаните”.

Двамата заедно с екипа си очевидно притежават завидна политическа прозорливост, защото всеки сезон на сериала разказва неща от живота у нас, които се случват едновременно с филма или предстоят. Този път обаче политиката отсъства, но ще има много предателства, разруха и прошка.
1
Коментара по темата
1.
drundafor
15.08.2015 14:57:13
Кaти,Кaти.....Сaмо бaте Здрaвко ли ги люшкa и ги клaти,тез голееееми....очи.
  Добави Коментар
Андре Токев готвел на Бил Клинтън с опрян до главата автомат Майсторът готвач разказа и за преживяванията си в затвора, влязъл там след като беше заснет да шофира пиян Бременна ли е или е напълняла, питат фенове Почитателите на певицата отбелязват, че коремчето ѝ изглежда леко надуто напоследък
Англичанин, живущ у нас, твърди, че за храна плащаме толкова, колкото и те Над 3700 фиша за един ден, заради липса на зимни гуми и други пътни нарушения КАТ започна акция "Зима"
Създателят на фалиралата турска борса за криптовалути се обеси в затвора Фарук Йозер излежаваше една от най-тежките присъди, издавани някога в Турция Имотен спор взе 2 жертви и рани 15 души Трагедията се е разиграла на остров Крит
Това е вкусът на детството - топи се в устата, а рецептата е по-лесна, отколкото изглежда Ето как се приготвя Поклонението пред Иван Тенев ще е днес в църквата „Свети Седмочисленици“ в София От 1980 г. той бе автор на текстове на поп и рок песни за някои от най-известните български изпълнители
Защо феновете настръхнаха срещу "Златното момче" Мерт Рамазан Демир Приемат новата му връзка като продължение на забежките с Пелин и Дияр и изневяра по отношение на Сейран Голям празник е! Спазват се вековни традиции – днес не правете това за нищо на света Почитаме тайни християни, които служили в двореца на персийския цар Сапор
Изчезнал преди 17 години мъж и обявен за починал, е открит жив в Пирин При опит на служителите да го проверят и да му поискат лични документи, мъжът е проявил агресия Тръмп заплаши с военна сила Нигерия Причината била продължаващото и ескалиращо насилие в Нигерия