Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Концесионер в Несебър махна част от чадърите пред хотелите

Ключови думи:
Подписка срещу концесионера на южния плаж в Несебър върви от 2 дни. Хората искат фирмата , която стопанисва ивицата, да освободи 50% от пясъка за безплатен достъп.Стотици несебърлии и туристи вече са положили подписи под искането. Летовниците са възмутени от липсата на място, където могат да опънат хавлии, без да са принудени да плащат по 24 лева за сянка и шезлонг.

След като медиите дадоха гласност на проблема, концесионерът се видя принуден да отстъпи. Вчера сутринта Южния плаж осъмна с частично премахнати чадъри пред хотелите. Недоволството сред туристите обаче не стихва, защото освободените зони са крайно малки и недостатъчни ши някои от тях са върху дюните в горната част на плажа. Това е много далеч за летовниците и ги затруднява.
3
Коментара по темата
3.
Стрелков
23.06.2015 13:25:41
Има оправия. Отнема се концесията и се дава на общината! Толкова е просто.
2.
ТЪПИ АЛЧНИ СЕЛЯНИ
23.06.2015 10:56:38
В във "фалирала" Гърция като си поръчаш кафе,мин.вода или една бира ползваш шезлонга безплатно!Това лято там очакват над 26млн.туристи!То затова и българите ходят там на почивка.Няма и кой нормален човек с образование да ви работи за без пари,хората С ОБРАЗОВАНИЕ И СТАЖ бачкат в Кипър,Испания,САЩ и по пасажерите,викайте си помаците и мангали с основно.Те самите "босове" са с основно,ще събирате само утайката и деградиралите наркомани от Европа.Поне идете да видите как се прави туризъм в Испания,Португали,Барбадос , какви клиенти има там,какви яхти акостират,а не да предлагате водка Роял(идваща в туби от село Ахелой за 2лв/л.),защото вече и руснаците не са прости и ще спрат да ви купуват туристическите"пакети"
1.
кизомба
23.06.2015 08:56:04
така е - много хотел - малко място! Стройте, стройте още и още и още, не се наядоха, не се наситиха........малко им беше природното бедствие от миналата година....ах защо няма една яка вълна цунами......стройте ненаситници, алчни....стройте
  Добави Коментар
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки Много хора вярват, че токсичната им връзка е резултат от собствените им недостатъци Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия Халфът на Арсенал разкри, че се бори с проблем в подколянното сухожилие от началото на годината
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми Ректорът проф. д-р Сотир Сотиров обсъди разработването на съвместни програми и двойни дипломи с президента на ASOMI College of Sciences Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“ Басистът е сред създателите на групата, която оставя следа в българския блус през 90-те години
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата Евростат отчита ръст от 33,9% у нас през май 2026 г. спрямо май 2025 г. Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми Звездата от Top Gear вече шофира по-бавно, ходи повече пеша и яде вегетарианска храна
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете Жертвата е 33-годишният Кайл Беван, който е посегнал на 2-годишно Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна Софийският градски съд е вписал прекратяването с решение от 26 май
Сигнал до Флагман.бг: EVN ни тероризира! Токът в жк "Възраждане" постоянни спира, уредите ни гърмят! От половин час на ул. "Цар Самуил" нямаме ток, никой не ни дава обяснение защо и кога електрозахранването ще бъде възстановено, алармират хората Обмислят още по-високи данъци за повече от едно жилище Депутатът Константин Проданов бе категоричен, че не целят да ударят никого, а да има по-голяма справедливост
В Русия се подиграха на Стармър, предложиха му да коси трева Захарова мупредлага работа на половин работен ден Бургаските „Златни морски звезди“ спечелиха злато на Държавното първенство в Шумен Дамите на възраст между 54 и 77 години от СКХГ „Черноморец“ покориха публиката с фолклорния си танц „Нестинарки“