Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Местят автобусите за Слънчев бряг, Поморие, Царево и Приморско на Автогара „Запад”

Началната спирка ще се запази до приключване на строителните работи по Автогара „Юг”
Ключови думи: Мбус, микробус, линии, Царево, Приморско, Автогара Юг



От тази събота (25 април) автобусните линии на „М-Бус” до Слънчев бряг, Поморие, Царево и Приморско вече ще тръгват от Автогара „Запад”. Началната спирка ще се запази до приключване на строителните работи по Автогара „Юг”, заради които обслужваните от нея направления поетапно бяха пренасочени към Автогара „Запад”.



След тръгване от Автогара „Запад”  автобусите до Поморие и Слънчев бряг ще се движат по булевард „Княгиня Мария Луиза” – булевард  „Иван Вазов” и след ЖП гарата ще продължават по съществуващия маршрут. Важно за пътниците по тези направления е да знаят, че ще могат да се качат от спирките на булевард „Княгиня Мария Луиза” ( малко преди надлез „Владимир Павлов"), както и от спирката на ЖП гарата.



Южните направления до Приморско и Царево ще се движат по булевард  „Сан Стефано” – улица  „Христо Ботев” – улица  „Иван Вазов” и след надлез „Владимир Павлов” ще продължават по съществуващия маршрут. Като допълнителна спирка е включена тази  срещу Транспортна болница.



„Допълнителните  спирки са, за да се запази близостта до автогара Юг, от която се качваха по-голямата част от учениците и останалите пътници. За удобство на клиентите, пътуващи от центъра на града, ще разкрием и нова временна  каса до портала на Пристанище Бургас (ул. „Александър Батенберг” 5), както и една на Автогара „Запад”. И двете ще заработят от 25-ти април ”, обясни управителят на „М-Бус” Румен Христов.

Повече информация за разписанията  може да бъде  получена на телефоните на билетните каси: 056/ 844 966 (до портала на Пристанище Бургас);  0885 760 900 (на Автогара „Запад”).
2
Коментара по темата
2.
Дон Клементе дьо Росин
25.04.2015 09:48:46
Li4no kmeta e naredil
1.
УМНИЦИ
24.04.2015 18:47:11
АМИ ПРЕДИ ЛЯТОТО НАПРАВО ГИ ПРЕМЕСТЕ В ГРУДОВО
  Добави Коментар
Почитаме светица, чието има означава "добра воля", личен празник имат хора с редки за България имена Евдокия, Евда, Дочка, Донка, Доко и Дочо могат да почерпят за имен ден По морето ще е предимно слънчево В сутрешните часове на места по Черноморието ще има временни увеличения на облачността
Ето защо кафето е полезно: Ново проучване разкрива изненадващи ползи за здравето Пиенето на до три чаши кафе на ден може да помогне за защитата на сърцето и да намали риска от инсулт Изпомпват вода от Струма за квартали с режим в Кюстендил Така ограничението на водоподаването на практика е отпаднало, казаха живеещи в най- засегнатия квартал „Герена“ в областния град
Всички с климатици трябва да знаят: Това е срокът за допълване на фреона Важно е да се избере оптимална температура за комфорт, като се съобразяват индивидуалните нужди и външните условия Сърна търси малкото си в опожарения Пирин (ВИДЕО) Данните на Държавните горски предприятия показват, че са изпепелени повече от 60 хиляди декара гори
Обявиха извънредно положение в 39 гръцки общини Причината е сушата Правете тази процедура при разширени вени и ниско кръвно Процедурата има благоприятен ефект върху цялото тяло, релаксира организма и нормализира съня
Изловиха Силвия Кацарова зад волана да... Гласовитата звезда на родната популярна музика прикова вниманието с това, което направи Рязък обрат с времето до часове, гръмотевични бури удрят тези части на България Най-голяма е вероятността за по-сериозни явления в понеделник, предимно в крайните западни райони
Асен Блатечки я остави сама да гледа детето им Блатечки, който и на 54 години продължава да бъде магнетичен за камерата, очевидно не намира толкова време за сина си Този десерт ухае на лято - и се прави за минути! Ще бъдете готови само с 4 стъпки