Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

След сигнал на Флагман: Огледало улеснява шофьорите на изхода от подземната улица в Бургас

Съоръжението дава видимост за шофьорите на изхода, в посока бул. "Гурко"
Ключови думи: подземна улица, огледално съоръжение, бул. Стефан Стамболов, Бургас,



Огледално съоръжение е поставено на изхода на подземната улица в Бургас в посока бул. „Гурко“, след сигнал на Флагман.бг. Шофьори негодуваха, че липсата на видимост за идващите отляво коли ще стане предпоставка за катастрофи (виж тук). Съоръжението улеснява значително водачите.

„Беше разумно да се постави съоръжението, защото много бургазлии още не са свикнали с движението в тази част и идват засилени от бул. „Стефан Стамболов“, казаха шофьори.
Припомняме, че през уикенда подземната улица ще бъде затворена за движение, за да бъде боядисана.

 

12
Коментара по темата
12.
Кмета
25.04.2015 10:05:48
Не търсете постоянно косури на новата ми улица, и аз като вас съм българин и не съм от най-умните. Това мога това правя, гласувайте за мен на есен!
11.
мани мани
25.04.2015 08:01:07
То и сега е цирк. Огледалото няма да спаси ситуацията. За огромно съжаление ,пешеходците нямат място на това кръстовище!! Пътеките трябва да са на голямо отстояние от кръстовището иначе лятото опашката в подземната ще е от Ботева,хи хи
10.
СЕИР
24.04.2015 18:40:05
ЧАКАЙТЕ ЛЯТОТО ДА ВИДИТЕ КАКЪВ ЦИРК ЩЕ БЪДЕ ТАМ
9.
Иван
24.04.2015 15:08:08
НЕДОРАЗУМЕНИЕ , идващите от математическата са на път без предимство и даже трябва да имат знак "СТОП" , отделно дето спират да изчакват колите на пешеходната пътека, да не говорим че излизащите от тунела спират да чакат на кръстовището пешеходците пресичащи ул. Гурко.
8.
v
24.04.2015 13:21:48
Аве кмете как може да има такъв жълт блок със климатици на всеки прозорец --- как не може да де направят централни климатици че да няма такава грозотия и нелепост -- срам за Европа, това не е блок това е гето опаковано със климатици отвън
7.
Тунелка Касабова
24.04.2015 13:03:46
Т-у-н-е-л , не улица !!!
6.
хахахахах
24.04.2015 12:38:50
е верно няма такива олигофрени - сложили огледало на тия дето са на път с предимство, а знак № 1 на магистралата - няма ли да сложите ?
5.
САЩ
24.04.2015 12:32:12
Направете тази дупка на Тройката един красив еко парк като в Париж, стига сте се излагали, ще ви отнеме само един месец да я заринете
4.
stupid
24.04.2015 12:14:19
флагман, прави ми впечатление че обръщате внимание само на това за което ви се плати ! много лошо !!!
3.
dovolen
24.04.2015 12:11:51
vseki den minavam ot tam i na men mi olesni jivota mnogo. na nedovolnite - napravete si po edna nojka, pomaga:)
2.
Бург империя от САЩ
24.04.2015 12:03:57
Пичове оправете това пристанище със една английска фирма, и привлечете западни компании за да имате пари поне да викате френски или италиански инжинери да строят такива подземни и надземни улици.
1.
Rakovski
24.04.2015 12:00:41
Хаха, бялата боя ще стане на лайна само след 2 месеца а вижте колко некадърно е измазано.
Смях! Направо я запълвате тази глупост нищо не става от нея, грешка е станало, пито платено, случва се, но е по добре да се запуши отколкото да се излагаме. (Вместо бял боя можеше да се сложи бяло- метална облицовка за да може да се мие.
  Добави Коментар
Тръмп открива 16-дневните чествания за 250 години от създаването на САЩ Събитието на Националната алея във Вашингтон предизвика критики заради политическия си заряд Предполагаемият убиец от Угърчин излязъл от затвора преди дни Ще му бъде повдигнато обвинение за убийство на три лица 
Черна гора шокира туристите с плажни цени от 240 евро на ден Легендарният град-хотел „Свети Стефан“ отваря врати на 1 юли, но повторното затваряне на емблематични плажове разгневи местните жители Американските самолети-цистерни напускат летището в София до края на месеца България ще продължи да задълбочава стратегическото си партньорство със САЩ в сферата на отбраната, енергетиката и високите технологии
Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама Автомобилът е с 6-цилиндров редови двигател Германия вдига пенсионната възраст до 70 години в опит да спаси социалната си система Канцлерът Фридрих Мерц обяви бързото и цялостно прилагане на мащабен пакет от 33 реформи, изготвени от специална експертна комисия
NiceMag.bg: Българите предпочитат най-много климатици Daikin и Mitsubishi Все повече домакинства у нас търсят климатик за целогодишно отопление, нисък разход на ток и сигурна работа през зимата Театралната адаптация на класиката "Дами канят" гостува в Летния театър в Бургас Калин Врачански и Асен Блатечки представят мащабната комедийна продукция на благоевградския театър на 6 юли
Хакери пробиха индийската Tata Electronics, изкараха секретни данни на Apple и Tesla В тъмната мрежа са публикувани около 200 000 файла с предполагаеми документи и спецификации Спалня като от хотел: луксозна визия без огромен бюджет С правилен избор на легло, светлина, текстил и място за съхранение всяка спалня придобива подреден и луксозен хотелски вид без скъп ремонт
67-годишната Мадона събра погледите в червена минирокля на ревю на Saint Laurent (СНИМКИ) Поп кралицата се появи на Седмицата на модата в Париж с ярка дантелена визия Митничари в Бургас задържаха над 55 хиляди фалшиви енергийни напитки от Виетнам Контрабандната стока е пристигнала с морски контейнер и е била декларирана като обикновени безалкохолни напитки