Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Божо Акулата: Да фалираме АД-то на "Черноморец" и да вземем лиценза на Поморие!

Божо Акулата също не вижда възможност за спасението на любимия му клуб
Ключови думи:
Култовият фен, познат във футболните среди като Божо Акулата е поредният, който призова закъсалото дружество ПСФК Черноморец да бъде ликвидирано, съобщава Burgas24.bg.

Същото предложение отправи преди няколко дни и представителят на община Бургас в Съвета на директорите Иван Цанев. Така футболният клуб би тръгнал на чисто, без проблеми и без задължения.

Колоритният привърженик на "акулите", който е добре познат в Бургас с твърдата си гражданска позиция и с безпрекословната си любов към Черноморец, сподели и други свои надежди, касаещи спасението на любимия му клуб.

Според Божо Акулата най-добрият вариант за всички е борещият се за промоция в професионалния футбол ОФК Поморие да даде лиценза си на бургазлии - вариант, който наскоро бе категорично отхвърлен от поморийци. Въпреки това Акулата смело разви своите виждания по въпроса.

"Единственият вариант Бургас да има силен син отбор, борещ се за висока позиция, който да има ясни поставени цели е следният: Обединение на Поморие с Черноморец след края на сезона. Двете общини трябва да си стиснат ръцете, Черноморец да вземе лиценза на общинския отбор, който преди няколко години ни беше сателит, да се смени името на ОФК Черноморец или ПФК, АД-то да фалира и да се почне на чисто.

Кметовете и на двата града трябва да го разберат това! Хубаво ще е да се намери някой спонсор, а тренировъчният процес може да се провежда в "Акациите", като се изясни този казус, както и в Поморие, официалните срещи да се играят на "Лазур", а контролите в Поморие.

Дори и да се спасим от изпадане, може да не вземем лиценз, бъдещето на АД-то е... Не може ей така с лека ръка да се затрие името и традициите на най-стария клуб в града, а да се появяват нови клубове като ПФК Бургас и отбори като Поморие, които нямат футболни традиции, да играят в професионалния футбол...

Знаем, че Черноморец има много врагове, градският ни съперник само това чака - да ни закрият, но Черноморец също така е обичан от много хора и те със сигурност няма да оставят отбора на произвола на съдбата.

Убеден съм, че ни чака добро бъдеще, за нас най-важно е да има отбор с това име, а всичко останало съм сигурен, че рано или късно ще се нареди", прочувствено написа Божо във фейсбук.
9
Коментара по темата
9.
Вола
21.04.2015 18:41:53
Коне,ти си яж сеното и не се занимавай с непонятни за теб неща.
А и още нещо,намери учителката ти от първи клас и стесни ръката и.
8.
Коня
21.04.2015 15:30:59
Кой го е*бе за тея измислени футболисти най вече в Бургас освен да вземат шамарите от батките за друго не стават ! Аеее закривайте ги тези отбъри от алкохолици и наркомана и да се хванат да въшат нещо смислено !
7.
евгени
21.04.2015 14:27:09
мн обичам да ш.бам маузти. Я да си признае онзи мазут дето дух,а на феновете на акулите в парка на Славейков?
6.
аз
21.04.2015 13:52:59
До 4:
Вие знаете ли си отбора ве??
И странджа грудово да ви
предложат - пак за ваш отбор ще
го вземете.Пък този черноморец също стигна дъното от което вие
никога не може да излезете.
5.
До 3 помориец
21.04.2015 12:56:28
Кой Алексиев? Петърчо ли? Той не плаща заплатите на треньорите си в Звездичка,ти чакай Поморие да издържа.
4.
ский
21.04.2015 11:41:40
"...но Черноморец също така е обичан от много хора..."

Цели 20 човека и техните деца
3.
помориец
21.04.2015 11:21:24
Абсурд, Алексиев обеща да издържа клуба в Б - група. Ще има бунт.
2.
ЕЙШАРАНИМАЙКАВИШЕБА
21.04.2015 10:50:12
ЗАКРИВАЙ КОМЛУКА!!! дечо пуфо сача шопа велико близначките върбан цацата божо са Жени и Жалбаджии...ооооредяяяха зъбите на пуфо дееечо взеее си час за ортопед винаги ше газиме комлукаааа даааже и под името Бургаааас.... ШАРАНИ ШВИ ПРЪСНИМ ХАЛКИТЕЕЕЕЕ
1.
Zapoznat
21.04.2015 09:56:59
Човек който даже не е от бургас ми говори за бургаския футбол хахаха това ми напомня на служителите в община Бургас 60 процента от странджа и малко търново ама ооределят какво става в града ни
  Добави Коментар
Пролетта се отлага Времето се обръща до часове, студ, дъжд и сняг ще ни смразяват до края на месеца  Фаворита Тимъти Шаламе, не грабна Оскар въпреки силния си сезон Звездата от „Sinners“ получи първата си статуетка на Академията
Киър Стармър: Великобритания няма да се включи във войната между САЩ и Иран Британският премиер отказа искане за военни кораби в Ормузкия проток и обяви финансов пакет за домакинствата заради растящите енергийни разходи Телевизии в САЩ заплашени с отнемане на лицензи заради репортажи за Иран Изявлението му бе дадено след публикация на Тръмп, в която президентът критикува „умишлено подвеждащо заглавие“ на медии относно инцидент с пет самолета-цистерни, поразени при ирански атаки в Саудитска Арабия
Инфлацията у нас е 3,3 процента през февруари НСИ отчита 0,4 процента месечно поскъпване, а 89 процента от левовете вече са изтеглени от обращение Това е футболът, който трябва да играем, каза босът на Черноморец д-р Спасимир Иванов Поздравявам и тях, и треньора Иван Колев с целия щаб, както и всички в клуба, които работят неуморно за да върнат марката Черноморец, там където и е мястото, каза босът на акулите
Сериозен интерес към двама футболисти на "Черноморец 1919" Интересът не е случаен. Централните бранители са сред най-постоянните играчи на тима и имат сериозен принос за стабилното представяне на отбора през сезона Сгащиха 21-годишен шофьор да лети с 200 км в час при ограничение 90км/ч. Полицията го засече два пъти за по-малко от час, книжката е отнета и колата е спряна от движение
КФН прогнозира почти двойна втора пенсия с новите мултифондове Реформата във втория пенсионен стълб може да увеличи допълващата пенсия от 12 на около 21 процента от последната заплата Млади таланти влизат в майсторските класове на фестивала „Солисими“ Обученията събират млади инструменталисти и утвърдени музиканти от международната сцена и се провеждат в Националното училище за музикално и сценично изкуство „Проф. Панчо Владигеров“
Хотелите в Банско наполовина празни след масови откази на израелски туристи Хотелиерите отчитат сериозни загуби след отмяна на резервации заради напрежението в Близкия изток Нов скок на цените: Потребителската кошница достигна 58 евро Най-сериозно поскъпване се наблюдава при част от пресните зеленчуци