Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Неизвестен строител загради тротоари и светофар на пиково кръстовище в центъра на Бургас

Хората от района са принудени да вървят по улицата, в близост има и детска градина
Ключови думи: квартал възраждане, неправилно паркиране, строител бургас
Неизвестен строител загради тротоари на пиково кръстовище в центъра на Бургас, сигнализираха наши читатели. На ъгъла на улиците "Сливница" и "Цар Калоян" в момента се изгражда кооперация, но няма никакви обозначителни табели кои са инвеститор, изпълнител и надзорник на обекта, видя репортер на Флагман. За сметка на това фирмата, която в момента налива основи в дупката, е опънала метални огради до улиците. Пешеходците вървят наравно с колите, тъй като на отсрещните тротоари има паркирани автомобили. Кръстовището е интензивно през делничните дни и това е предпоставка за фатални последствия на пътя. Заграден е и светофара.

"В района има детска градина, която посещават много деца. Преминаването по улицата е невъзможно пеша, да не говорим за детски колички. Живеем в 21-ви век в най-добрия град за живеене - как е възможно това?", възмущава се нашият читател Пенко Димитров.

Както неведнъж сме писали проблемите на хората в квартала са ежедневие. Повечето тротоари са заети с автомобили заради липсата на паркоместа, други обаче са узурпирани от предприемачите.


25
Коментара по темата
25.
гражданин
22.03.2015 10:04:56
Всичко се вижда и светофара и табелата и знаците. Малоумни редактори сте. Искате някой човек или дете да падне в дупката ли? После да пишете необезопасен строеж. Хората си вършат работата. Духайте супата.
24.
Do 23
22.03.2015 02:30:05
Abe lainqrko dolen,koi si ti ve mangal dolen!kaji kude da ti zachervq buzite maika ti da eba dolna mangal tup
23.
mlqko i rusnak
21.03.2015 23:27:50
Daite po edna snimka da vi vidim che mi lazite po nervite
22.
потърпевш
21.03.2015 23:27:15
Бай Ставри,верно да им дадем на авторите по 200 лева , та да отразят и строежа в Славейков пред бл 86 87 и 88! Хайде де Флагман, от един месец чакаме! Какво да си мислим ,а?
21.
тяната
21.03.2015 22:33:00
има информационна табела, не лъжи!
20.
До 18
21.03.2015 22:18:48
Първо се научи да пишеш правилно!
Като не ти харесва,не чети!
И не обиждай незаслужено!
19.
В2
21.03.2015 22:18:38
Хайде стига, бдителни граждани. Когато се строи на регулация се загражда и тротоара. Светофарът се вижда , стига сте пискали.Като постоят сградата, ще махнат оградата. Първо питайте, дали нещо е възможно и след това се възмущавайте.
18.
до млекаря и русляка
21.03.2015 22:08:00
Да ви го сложа на мутрите грозни само тапотии тукаа
17.
роси
21.03.2015 21:52:44
Tova nishto ne e vishte ъгъла на иван шишман и гладстоун,таю е еди ствената пешеходна пътека и няма от къде да де оресече натоварената улица.ТАМ Е ЕДИНСТВЕНАТА ПЕШЕХОДНА ПЪТЕКА ОКОЛО ТЕАТЪРА,А СТРОЕЦА Е ЗАВЗЕЛ ИНАЧЕ ТЕСНИЯ ТРОТОАР...
16.
КРАСТАВИЦАТА И ДОМАТА
21.03.2015 21:48:31
Трябва да има пешеходна зона задължително
15.
Ivan Staikov
21.03.2015 21:48:15
Mangal,mlqko li si rusnak li si,abe maika ti da eba ciganska,prestani da zanimavash horata,lainqrko!
14.
Мим
21.03.2015 21:34:00
Елате и вижте двата строежа на ъгъла на Гладстон и Цар ИВАН ШИШМАН. През деня пресичането е повече от рисково. Пред единия строеж две лични МПС-та стоят по цял ден на платното и хора от строежа си почиват вътре. Да му мислят водачите и пешеходците. Тротоарите ги няма, общината не се появява.
13.
бай Ставри
21.03.2015 21:06:16
Познавам строителите, едни от най- качествените в града. Строят бързо и качествено. За мен това са мазните инсинуации на Флагман. Да им дадът 200 лв и да спрът да пишат. Флагман са халки
12.
SS
21.03.2015 20:58:35
Ot drugata strana trotoara e shirok i svoboden kakto i po Kaloyan. Iadete krakata na edno momche na koeto i v kriza mu varvi buisnessa.
11.
Bs
21.03.2015 20:44:18
da taka beshe az minah ot tam po tova vreme i mlqkoto i rosnaka bqha tam s кю седмицата i otprashiha s mrusna gaz kam dolno ezerovo city
10.
Hei Mleko
21.03.2015 20:39:41
Sutrinta Q7-cata ti beshe 513 konia, dneska tuning mai si pravil, a?
9.
ФФФ
21.03.2015 20:35:11
Да бяхте написали нещо и за светофара на билковата, който 1 година стои ограден заедно с целия остров и пешеходците буквално се движат между колите по много по-натоварена улица? На тази снимка не виждам голяма драма но на Билковата, ако на обшината и пукаше поне малко можеше да задължи боклуците от Страбаг след като 1 година нищо не се правеше по тоя строеж поне да завършат острова или 1 метър от него, където да минават хората. Чудо е, че няма отнесени хора.
8.
Щафетата и Суджука
21.03.2015 20:25:49
АЛОУУУ МЛЯКО ЛИ СИ РУСНАК Ли си....Жена ли си или подобие на мъж я вземи да се застреляш или се хвърли от Кремъла ща....в....Данона и тебе
7.
Do istinskiti Mlqkoty i rusnaka
21.03.2015 20:23:40
Evala bratleta, vie ste nsi golemite evalaaaaaaaaa
6.
istinskite MLIAKOTO I RUSNAKA
21.03.2015 20:18:00
izobshto ne e taka siga shte vi obiasnia biahme tam s rosnaka s Q7cata (535 konia) tova miasto e nashe i svetofara ba4ka za nas kato kafemashina, puskash 30 stinki i sveti zeleno i minavash i posle ni se obadi dian boksiora i kaza mliako i rosnak vie darjite grada i redno svetofarite da ba4kat za vas i vsi4ki mishki peshehodci da vi se ot4itat i toi beshe sas gloria i otidahme na 33-kata do zatvora da iadem shkembe 4orba i tam sreshnahme 3 kurvi koito iadiaha strandjanki i gi ka4ihme na Q7 i tragnahme kam gorno ezerovo da ni lapat
5.
местен жител
21.03.2015 20:15:10
Строителят е известен на всички,включително и на общината.Има табелка на оградата,която ни информира за строежа,инвеститора,строителя....Преди това същия изпотроши тротоара и ограничителните колонки на същото място.
4.
до 2
21.03.2015 20:07:09
явно и ти си боклук ,като него
3.
3
21.03.2015 19:52:40
не се очудвам ,това е типично по Български !
2.
az
21.03.2015 19:40:46
Светофара се вижда и за водачите на автомобили и за пешеходците.Не виждам проблем в това.
1.
Сиса
21.03.2015 19:37:01
Как така неизвестен?
Има начин да го открият!
Стига с тези безобразия!
  Добави Коментар
Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка 10 години след референдума ново изследване показва сериозно разочарование от икономическите последици и миграционната политика на Обединеното кралство ФК „Нефтохимик“ започва лятна подготовка и планира шест контролни срещи Футболистите на Димчо Ненов се събират на 29 юни за първа тренировка преди новия сезон в Трета лига
Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова Рухна и митът за влиянието на зелените. Средно на всяка от четирите партии се падат по малко над 4000 гласа Продавач-консултант е хитът на пазара на труда, бизнесът дава до 1500 евро заплата Всяка втора обява у нас е за търговски кадри или складови работници, като компаниите масово привличат служители с акции, ваучери и луксозни бонуси
Киър Стармър подаде оставка след едва 23 месеца като премиер на Великобритания Лидерът на лейбъристите се огъна под натиска на собствената си партия, а Анди Бърнам вече се очертава като фаворит за поста Магия край Бургас: Делфини изнесоха приказен спектакъл пред бургазлия с джет Невероятният морски танц се разиграл вчера привечер, секунди след като първият бозайник изплувал пред джета на Мартин
Млад шофьор извърши над 50 нарушения на пътя, КАТ масово наказва „тарикати“ по магистралите Общо 122-ма пияни и дрогирани водачи са задържани при мащабна акция на Европол, всеки втори проверен е в нарушение Арестуваха китайски шпионин в София ДАНС подала сигнала, а Софийската градска прокуратура привлече мъжа като обвиняем
Платната отново изпълват Бургаския залив: Регата „Черноморец Бургас 2026“ се завръща Това е 17-ото поредно издание на ветроходното събитие Ранен мъж е арестуван за убийство след смъртоносно намушкване край Crystal Palace Районът е отцепен, разследващите събират доказателства
Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев Според него, руски генерал е наредил на танковите колони да напуснат шосето и да навлязат в околните полета, въпреки неблагоприятните метеорологични условия. Добрата екипировка не спасила туристката в Пирин, кучето ѝ насочило спасителите Жената имала опит в планината и тръгнала подготвена, но паднала в труден участък край „Кончето“