Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Въпрос с повишена трудност: Как да изхвърлим боклука в този казан на бургаския бул. "Стефан Стамболов"?

Контейнер срещу Гимназията по туризъм, буди недоумението и подигравките на минувачите
Ключови думи: казани бургас, контейнери бургас, община бургас
Контейнер на бургаския булевард "Стефан Стамболов", точно срещу Гимназията по туризъм, буди недоумение сред минувачите. Съоръжението, което се намира на самото пътно платно, е опасано с ограда откъм тротоара. Изхвърлянето на боклука в този казан е невъзможно за фирмите и жителите на района, които трябва да минат няколко стотин метри, да заобиколят и да се върнат още толкова по булеварда, който е един от най-интензивните в Бургас.

"Поставянето на този контейнер е абсурдно решение на някоя умна глава. Вижда се, че мястото е направено специално за казани, но после е поставена ограда. Изхвърлянето му, също ще бъде безумие, защото е предпоставка за катастрофи по оживената улица!", коментира нашият читател Ангел Иванов.

15
Коментара по темата
15.
ехееее
12.02.2015 16:13:00
все едно да питат как се товарят мъде у ремарке
14.
Николова
08.02.2015 10:15:06
Ще го обърнеш, на другата сутрин от Титан ще си го направят както на тях им е удобно. Няма само контейнери да обръщат.И вие , като сте бургазлия трябва да знаете, как се отварят тези контейнери.
13.
1
08.02.2015 09:48:08
Правите конкуренция на "Скат",само че те снимаха шахти,а вие контейнери
12.
...
07.02.2015 23:26:01
На Сан Стефано, до пешеходната на Александровска има същото недоразумение
11.
живущ наблизо
07.02.2015 17:55:16
Технологията на изхвърляне е следната: Заставате с торбичката до контейнера и чакате да мине мангал с колело и щайга. Тях обществен ред не ги ограничава в придвижването. Мангалът отваря контейнера и вие изхвърляте боклука. А пък ако се случи по-гладен направо ще ви го вземе от ръцете.
10.
Разделно събиране на боклука
07.02.2015 17:50:24
Третират ни като някакви животни с тия огради. Явно фирмата производител на огради е с връзки. Вместо това да бяха дали пари за скосяване на бордюра на близката до това място пешеходна пътека, а и за други!
9.
bs
07.02.2015 13:55:08
В Бургас не си личи особено,че някой използва контейнерите...В най-добрия случай,кой знае защо,съвестното гражданство изхвърля ДО контейнерите..Но разбира се,Общината е виновна..Има си хас
8.
кметицата
07.02.2015 13:46:08
Викате районното ченге,което вика подкрепление.Те спират движението по бул.Хр.Ботев и Вие спокойно си хвърляте боклука. След това тайфа цигани,без подкрепата на полицията, разхвърлят всичко по земята наоколо.
7.
нннн
07.02.2015 13:10:13
Ангел Иванов, много си е тамън казана.Къв е проблема да си хвърляш боклука, дори и капака да е на другата страна пак става без проблем.По добре с ограда иначе ще стане една.....мести с еказана постоянно за да пресича някоя бабичка ...
6.
Адна варненка
07.02.2015 13:09:58
В най-добрия град за живеене всичко си е на мястото. Г-н Николов заповядайте като кмет на Варна!
5.
Кмета
07.02.2015 13:06:56
Скъпи избиратели, това са дребни проблеми за нашата община. Ако имате някакви предпожения моля обърнете се към моите заместници.
4.
Бургас
07.02.2015 12:43:44
това е по-голям проблем от кражбите на циганите тцтцтцтц
3.
Бургазлия
07.02.2015 12:31:19
Ами обърнете казана обратно де!Капакът ще се отваря откъм заграждението, какво толкова?
2.
.
07.02.2015 12:30:03
Малко ли си прост а? тая ограда там с цел безмозъчните да не пресичат където не трябва. ТРЯБВАТ ОЩЕ ОГРАДИ!
1.
kuha gradinska leika
07.02.2015 12:29:53
znam go toz kazan toi e vinagi prazen kato obshinarska tikva
  Добави Коментар
Еврото скапва новогодишната нощ, а левът изчезва с Дунавското хоро в полунощ, Хотелиери и ресторантьори са в шах от очаквания хаос, заради еврото 84 души пострадаха след консумация на дюнери в частно училище Към момента 10 деца и двама възрастни остават хоспитализирани, а на останалите е оказана амбулаторна помощ
Областна администрация Бургас има нов главен секретар. Всички го познават Все още обаче няма назначени заместници на губернатора Владимир Крумов Бакалов„Митници”: По-силна марихуана и нови начини за маскиране, а рискът за децата нараства Марихуаната сега е в пъти по-силна от преди 10 г.
Представител на ВСС отрича заплатите да са по 20 000 лв., но не казва колко са И председателстващият съдебния съвет Магдалинчев пробва да бетонира Сарафов като и.ф. главен прокурор След 40 е най-добре да не пиете алкохол, за да не ви се случи това Тази възраст е най-подходящото време да преосмислите навиците си
Всяко жилище с пощенски код от догодина Мярката ще ускори полиция, пожарна, линейка и куриер Огнен ад във Враца отне живота на възрастна жена, дъщеря ѝ е в тежко състояние Пожар изпепели апартамент в жилищен блок 
Тарифата ѝ е 4 хил. лв. Водещата на „Биг Брадър” е най-скъпата инфлуенсърка у нас 10 дразнещи неща, с които мъжете влудяват половинките си Ако търсим пълна точност, най-вероятно списъкът би бил безкрайно дълъг, но свеждайки ги до 10-те лидери в подреждането, той добива ясни и до болка познати за всяка дама граници
Какво ще прави тази чалгаджийка - богатият мъж я изостави Двамата се бракуваха набързо през 2022 г., в разгара на скандал, свързващ бръмчалката с един от най-богатите и влиятелни бизнесмени у нас Въпреки мерките, загиналите от ПТП не намаляват Броят на починалите е нараснал с 15,2%, заявяват от Института за пътна безопасност