Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Жестока катастрофа до Битака в ж.к.“Меден рудник“, шофьор оцелява по чудо

При тежката катастрофа младежът се оттърва по чудо
Ключови думи:
Тежко ПТП до Битака в ж.к.“Меден рудник“ едва не отне живота на млад бургазлия, научи Флагман.бг. Катастрофата е станала снощи, около 21 часа.

Според очевидци младият шофьор карал с доста над допустимата скорост. От мократа настилка колата поднесла и е катастрофирала. Пожарникари са идвали да изваждат бургазлията, който по чудо се размина без сериозни травми. Младият мъж в момента е настанен в Ортопедично отделение на МБАЛ Бургас, без опасност за живота.

За последните 24 часа са регистрирани над 20 ПТП. Няма други тежкопострадали.
12
Коментара по темата
12.
Н.Г
29.01.2015 21:25:50
На всички,които пишат глупости от скука,да ви осведомя,за да не гадаете и си фантазирате,причината за да катастрофирам е че натиснах спирачки на гърбиците,а беше хлъзгав пътя и колата поднесе.Успокойте се,жив съм.
11.
До aha
26.01.2015 20:25:38
А ти като си много отворен да не ти лепнат никролога на стълбовете,като не знаеш истинската причина що плюеш бе, малоумник? Не предизвиквай съдбата.
10.
иви
26.01.2015 09:32:17
До...аha...ако си шофьор, само се моли и теб да не те видим около някой стълб,ама и по-зле. Това се отнася и за всички,които са коментирали злъчно.
9.
aha
25.01.2015 23:23:27
Dokato se pravite na race-ari shte stoite po stulbovete tapaci
8.
хуй
25.01.2015 23:01:36
Кел файда ей сега кам 7:40 имаше две патрулки там.
7.
Кмета
25.01.2015 22:44:25
Днес валя дъжд, надявам се да са се поизмили улиците там. Иначе всички улици в центъра са измити.
6.
катаджия
25.01.2015 22:22:55
Аз мислех до сега, че само рязани водачи катастрофират, а то се оказва, че има и рязани коли.
5.
do reisa
25.01.2015 14:24:37
Ne e vinovna obshtinata tos karashe nai malko sus 80 ;)
4.
yancho
25.01.2015 11:46:15
В целият комплекс калта прави настилката хлъзгава.Келешите се нуждаят от полиция която не взима рушвети,а другото е бла ,бла.
3.
h
25.01.2015 11:11:29
А ако беше карал с нормална скорост дали щеше да има значение настилката ,малоумници убити.
2.
Рейса
25.01.2015 10:58:59
Така се беше осукал на стълба и то от шофьорската страна...Иначе плащаме данъци и глоби, а общината спи...Кмете събуди се след нова година нищо не сте погледнали...
1.
Рейса
25.01.2015 10:56:58
От калта се плъзга всичко, от 10 дена е топло можеха поне основните улици да измият. Общината е виновна!!!
  Добави Коментар
Мария Цънцарова не е освободена от работа бТВ води разговори за нови проекти с участието на Цънцарова през 2025 г. РИОСВ потвърди: Производството на „Кроношпан“ е в екологичните норми Контролните измервания на РИОСВ и ИАОС не отчитат превишения на нормите за качество на въздуха във Велико Търново
Тези шишарки са принцесите на Коледа! Впечатляват и с визия, и с вкус! Зарадвайте себе си и близките си с тази лесна рецепта за коледни бисквитки Явор Дачков: Мария Цънцарова е партиен журналист на ПП-ДБ Сега Мария може да си направи подкаст и да види каква е реалната ѝ тежест
Дядо Коледа ще раздава подаръци на „Тройката“ В понеделник и вторник, от 17:30 до 19:30 часа, добрият старец ще ви очаква до картичката с трона Синът на Джон Траволта има неочаквана връзка с наследниците на Елвис Пресли Съдебен спор извади наяве документи, които хвърлят нова светлина върху една от най-пазените тайни в Холивуд
Разкрита е тайната съставка, която прави питката за Бъдни вечер пухкава и мека При направата на печивото не се използват никакви продукти от животинки произход, така повелява традицията Внимание шофьори! Блокират глоби и услуги на МВР заради еврото Незавършените електронни плащания ще бъдат анулирани, ако не се приключат до 30 декември 
По-малко фирми планират коледни бонуси Несигурната икономическа среда кара все повече работодатели да се въздържат от празнични доплащания  На директора на 138-о училище му прилоша в съдебната зала Заседанието започна със закъснение
Задържаха 29-годишен мъж за разпространение на порнографски материали с малолетни Материалите са сваляни от чуждестранни сайтове и споделяни чрез торент клиенти, разследването продължава  Трейлърът на „Аватар: Огън и пепел“ впечатлява, но критиците охлаждат очакванията Третият филм на Джеймс Камерън обещава по-мрачно завръщане на Пандора, но ранните оценки повдигат въпроси за бъдещето на франчайз