Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Министър Вучков: Сертов се е прибрал с брат си и съпругата си, лекувал се е в Гърция след катастрофа

Петко Сертов
Ключови думи: Петко Сертов, изчезнал, шеф на ДАНС
Петко Сертов е вече на територията на България, потвърди пред журналисти министърът на вътрешните работи Веселин Вучков, цитиран от Фокус.

„Тази нощ в 01:30 часа Петко Сертов се прибра на територията на Република България, беше в автомобил, управляван от неговия брат. В автомобила беше и неговата съпруга. Това стана в 01:30 часа на ГКПП Кулата в посока България. Той заяви съвсем доброволно, че е претърпял лек инцидент в Гърция, което е наложило лечeнието му в южната ни съседка”, обясни Вучков.

Министърът допълни, че днес ще бъде прекратена и процедурата по неговото издирване.

Бившият председател на ДАНС изчезна на 5 декември тази година. За изчезването му съобщи съпругата му. До този момент беше изяснено, че същия ден около 18,30 часа Сертов е напуснал България в посока Гърция със сребрист Опел - автомобил, който той управлявал. Преди Коледа стана ясно, че МВР има информация за него от Гърция. Петко Сертов се е регистрирал в хотел до жп гара “Лариса” в Атина на 20 декември и е останал там за 2 нощувки.
4
Коментара по темата
4.
ДАНС
12.01.2015 20:16:13
Мили хора нашият колега Сертов претърпя анално происшествие и затова моля за съчувствие.Направени са му няколко шева на ануса и скоро ще е отново член на гей-партитата
3.
Гад Мръсна
12.01.2015 18:23:38
Тоя министър и той се взе мноо на сериозно... Видите ли,нито СертовЪ,нито някой от придружителите му аджаба не са разбрали,че го издирва Интерпол...Бахти за тъпаците ни взима всеки,който захапе кокала,а забравя,че до преди няколко месеца и той е бил като нас...
2.
мое мнение..
12.01.2015 17:50:37
Според мен този човек е с някакво заболяване психично под въздействието на което е направил тези си действия... Жена му и брат му просто са отишли в Гърция за да го намерят и приберат...За мен това е логичното обяснение...Да не дава Господ, но се случват и такива неща...
1.
aaa
12.01.2015 15:20:35
абе изкарал си е човекът празниците далеч от семейство и разправии точно по европейската коледна ваканция 20 декември до 10 януари,ясна е работата айде сега
  Добави Коментар
Употребата на алкохол повишава опасността от онкологични заболявания с до 50% Мащабен метаанализ на над 800 проучвания потвърждава, че напълно безопасна доза няма, а най-силна е връзката при рака на фаринкса Гърция строи безплатни жилища за лекари, учители и полицаи на островите Мащабният проект обхваща 12 острова в Егейско и Йонийско море с цел привличане и задържане на ключови специалисти
Наша плеймейтка претърпя тежка катастрофа, показа последиците Жанета Осипова сподели стряскаща снимка с шина на врата За какво се харчат парите от глоби и фишове Стотици милиони левове във Фонда за пътна безопасност стоят неизползвани или се разходват за странични дейности
България пак ще прави автомобили! В завода в ловешкото село Баховица ще започне производството на новия модел GWM Ora 5 Бургас отново ще се потопи в магията на Португалия Сред най-очакваните събития в програмата са и двете творчески ателиета, които ще срещнат участниците с богатите традиции на португалската керамика
Соня приготви пица по тази рецепта у дома и никога повече не поръча от ресторант Вкусната домашна пица не трябва непременно да бъде сложна Шофьор на камион е с опасност за живота след катастрофа на АМ „Тракия“ край Ямбол Товарният автомобил излязъл вдясно от платното на 317-и километър в посока Бургас
Младежи пострадаха тежко от токов удар при опит за селфи върху вагон Случаят отново поставя на дневен ред опасната практика млади хора да рискуват живота си в търсене на атрактивни снимки и видеоклипове за социалните мрежи 50-годишна софиянка седна зад волана с 2,53 промила край Бургас, задържаха я Полицаи от Четвърто районно управление спрели за проверка „Форд Фиеста“ с бургаска регистрация
Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия Не налагаме вето, но когато вредят повече на нас, отколкото на Москва, имаме резерви и ако те бъдат взети под внимание, пакетът ще бъде приет, каза външният министър Наркомани и бездомници вадят ножове в емблематичен подлез в София, превърнат в опасно гето Гледката в зоната на страха край Плиска вечер е кошмарна, хора спят по пейките, а ако някой минувач дръзне да слезе по стълбите, бива нападнат