Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Нова стрелба в Париж, двама полицаи в критично състояние

Нападателите са били двама. Стрелбата избухнала, след като колата им попаднала в пътен инцидент. Единият стрелец е арестуван, но другият е успял да избяга
Ключови думи: франция, париж, стрелба, полицаи, пострадали, простреляни

Тази сутрин имаше стрелба недалеч от Порт Дьо Шатион, във френската столица. Служителка на реда е забелязана да лежи на земята, съобщи вестник "Монд". Очевидец твърди, че пострадалата е в критично състояние. Друг човек е бил ранен, може би общински съветник.

Изданието уточнява, че инцидентът от тази сутрин няма връзка с вчерашното нападение в редакцията на списание "Шарли ебдо", при което бяха убити 12 души. Тази информация е била потвърдена от прокуратурата.

По-късно АФП съобщи, че двама полицаи, единият от които е жена, са в критично състояние след въоръженото нападение в покрайнините на Париж.

Единият е сътрудник на полицията, а другият – служител на пътната служба на града.
Нападателите са били двама. Стрелбата избухнала, след като колата им попаднала в пътен инцидент. Единият стрелец е арестуван, но другият е успял да избяга, съобщава в. "Индипендънт".

Според Евронюз стрелбата тази сутри е открил 52-годишен мъж. Двамата полицаи пристигнали по подаден сигнал за пътно произшествие, но зад гърба им се появил стрелецът с автомат и ги покосил.
Според полицията е твърде рано да се каже дали инцидентът има връзка с нападението в редакцията на "Шарли ебдо", при което бяха убити 12 души.

Полицаи с тежко въоръжение са отцепили улиците около улица "Пиер Бросолет" в Монруж южно от градската граница на Париж. Във въздуха кръжи хеликоптер.
0
Коментара по темата
  Добави Коментар
Созопол ще посрещне Гимкхана и Супер Рали през уикенда На 1 ноември от 11:00 ч. на наказателния паркинг до стадиона участниците в Гимкхана ще демонстрират умения, скорост и безопасно шофиране Терористи щяха да потопят САЩ в кръв за Хелоуин, ФБР предотврати атентата
Не пропускайте празника на тиквата на пазар „Краснодар“ Цветното събитие ще се проведе на 6 ноември от 16 часа 2 г. и 8 месеца условно за учителя-педофил Христо Кирев Присъдата е прочетена днес при закрити врати заради интимни подробности и малолетната жертва 
Хибрид между ураган и средиземноморска буря със сила 160 км/ч може да удари Балканите Вижте какво се случва Галена натиска последния златен бутон В есенната неделната вечер зрителите ще се насладят на няколко въздействащи музикални изпълнения
Суперлуна е в телец. Какво да очаквате На 5 ноември 2025 г. Луната достига пълнолуние в знака на Телец и е в най-близката си точка до Земята – което прави тази лунна фаза Заместник-министър Красимир Ненов: Сигурната и чиста енергия е двигателят на бъдещия икономически растеж Центрове за данни и изкуствен интелект представлява важна икономическа възможност за страната
Николай Димитров: Черно море е нашият общ дом и вдъхновение Изложба "Аз обичам Черно море" бе открита в Несебър в присъствието на художници, учители и журналисти Любимецът на публиката направи шокиращо разкритие Давид от „Биг Брадър“ призна, че е бил жертва на сексуално насилие
Колосалната сума от 300 бона инвестира Рачков за нов салон на Виктория Изгората на Рачков търси и нови служители, защото вече не смогва сама да се справя с обслужването на клиентите си  Влади Въргала: „Изгубих пари, но не и вярата – фалитът не е провал“ Актьорът разказа в „Преди обед“ за двете си финансови катастрофи, предателствата по пътя и уроците, които са го научили да различава загубата от истинския провал