Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Валери Симеонов: Има много желаещи да подкрепят кабинета, включително и БСП

Имам среща с министъра на отбраната утре, каза Симеонов
Ключови думи:

"Имаме уговорка с министъра на отбраната да се чуем утре и да се видим."

Това каза съпредседателят на Патриотичния фронт Валери Симеонов на влизане в парламента, където заседава ПГ на коалицията. Той посочи, че до този момент нямат решение по казуса с Орхан Исмаилов. Симеонов поясни, че ще има заседание на политическите съвети на НФСБ и ВМРО и едва тогава ръководството на коалицията ще вземе решение. На въпрос за подкрепата на правителството той отговори, че има много желаещи да подкрепят кабинета, включително и БСП.

Вицепремиерът Меглена Кунева, която дойде в НС за заседание на ПГ на РБ, коментира пред журналисти, че има оформен кабинет, подписан от министър-председателя и темата според нея е затворена. Сега трябва да се върши работата, каза тя, цитирана от БТА. Кунева коментира среща, която е имала днес с главния прокурор. За мен е важно да видя какво е отношението на Сотир Цацаров към реформата в съдебната система и как може да имаме по-бързи резултати, обясни Кунева. Тя вижда силно сближаване на позициите между главния прокурор и министъра на правосъдието. В отговор на репортерски въпрос за тефтерчето на Филип Златанов Кунева каза, че са говорили само по стратегията за реформа в съдебната система, пише пик.
11
Коментара по темата
11.
drin brin
26.11.2014 19:03:53
Variant "B" na pravitelstvoto caka udoben moment za startirane, gospodin ne ponimaest politika mrinkalnik. Ne vkarvay vilka v kosarata,gubis vse povece doverie, vece ne ti varvame ot momenta na odkrepata ti na B.B..
10.
Наблюдател
25.11.2014 23:11:12
Дали има или няма хотел СПАСИТЕЛЯТ на България, може вече лесно да се провери - ЕГН-то на Валери е вече в списъка на партията му и в избирателните списъци.От тук нататък всеки може да се сдобие с ред подробни информации от всички публични регистри.
НЕ Е ТОВА ПРОБЛЕМЪТ - не е проблем да имаш имоти и пари!
ПРОБЛЕМЪТ е, че ТОЗИ МАНГАЛ ИЗЛЪГА 230 101 избиратели, че ЩЕ ГИ СПАСЯВА и от всеки нещастник ще получава годишно по 10.50 сиромашки левчета!За 2 милиона и половина годишно ЩЕ ЦЕЛУВА ВСЕКИ ЗАДНИК, от когото зависи оцеляването на парламента!
9.
Мето
25.11.2014 22:08:58
Към озъбените тук коментатори - ДЖАФ. ДЖАФ. ДЖАФ.......щи си изядете .... ...... от злоба. Личи ви.
8.
Джулиола Чинкуети
25.11.2014 22:03:45
Не плюйте бе ЗЛОБАРИ! Валери Симеонов е един ДОСТОЕН човек. Това, за хотела е партенка. Престанете с вашите измишльотини! Всичко очерняте!. Ами вие защо не си направите хотел, ЛАИЦИ такива! ИЛИ СИ ИМАТЕ ВЕЧЕ НЕ ЕДИН, А МНОГО ХОТЕЛИ, НО ВИ ТРЕПЕРЯТ МАРТИНКИТЕ, ДА НЕ СЕ РАЗБЕРЕ ОТКЪДЕ ОТКРАДНАХТЕ ПАРИТЕ. Покой нямате!
7.
Волен
25.11.2014 21:59:30
Валери внимавай, Веелизар Енчев щети вземе супсидията и смешната партийка!!!
6.
Волен
25.11.2014 21:59:30
Валери внимавай, Веелизар Енчев щети вземе супсидията и смешната партийка!!!
5.
винкелу
25.11.2014 21:55:20
Както си пишем тук на този рекетьор-Валерката му валят паричките...да живеѝ Болен
4.
ВЪПРОСНИКОВ
25.11.2014 21:04:52
Мангал, който плюе по мангалите е ЛОШ МАНГАЛ!Валери, ти от кои мангали си?!
3.
R
25.11.2014 20:48:36
Niama li koi da go grumne tova cigansko kopele?
2.
СЪВЕТНИК
25.11.2014 20:05:23
""има много желаещи да подкрепят кабинета, включително и БСП""!!!
ВНИМАВАЙ, Валери, ВНИМАВАЙ!!! Преди 2 дни Бареков също даде силна заявка да легне пред Бойко!Опасности дебнат отвсякъде - всеки дебне за власт!Не се занимавай с простотии, Валери - НАДУПИ СЕ ОЩЕ ПО-ЯКО!!! Нали така по-добре ЩЕ СПАСЯВАШ България!!!
1.
Do Simionov
25.11.2014 19:34:12
Ne znam kak 6te ti se otrazi omrazata kam turcite ,kato stroi6 xotel na turskata granica v Malko Tarnovo ,ili se pravi6 na interesen.
  Добави Коментар
Спецакция на СДВР срещу наркоразпространението Задържани за притежание на наркотици са 19 души Рецепта за най-пухкавите палачинки Получават се фини, пухкави и много нежни, а тайната е в комбинацията от кисело мляко и газирана вода
19 задържани при спецакция срещу наркоразпространението Тя обхваща рискови квартали и местата около учебни заведения Цветен телевизор „Велико Търново” струваше 7 работни заплати, а дистанционното бях аз Всеки петък филмът беше на руски
Цял живот използваме дафиновия лист само за супи и яхнии, но ето какви са истинските му ползи: Малко хора знаят, че ароматът на дафинов лист има успокояващ ефект Всички искат рецептата за този сладкиш Негреса с ванилов крем - направо се топи в устата Идеален е както за гости, така и за сладко изкушение у дома
Краят на ерата „Орбан”: Новото унгарско правителство положи клетва и се закани за сериозни реформи Петер Мадяр пое управлението с обещания за медийни реформи и завръщане към ценностите на ЕС В никакъв случай не хвърляйте саламурата от киселите краставички Ще ви разкрием за какво да я използвате в кулинарията
5 зодиакални знака на прага на съдбовен поврат Някои ще затворят врата към миналото, други ще започнат нов етап, а трети ще получат шанс, който не бива да пропускат Индонезия задържа 321 чужденци за онлайн хазарт Това е втори такъв случай само за два дни
Нови случаи на хантавирус на круизен кораб? Подозират, че трети британец и испанка вероятно са заразени Жената е имала контакт със заразен, който по-късно е починал Шок цени на самолетните билети планират авиокомпаниите Войната в Иран прекъсна доставките на петрол през Ормузкия проток, което повишава цената на самолетното гориво и вече кара някои авиокомпании да отменят полети