Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Москов предлага преходно програмно правителство и вот за Велико народно събрание след две години

Сега няма възможност нито за еднолично управление, нито за идеологически подплатено дясно мнозинство и затова е нужно програмно правителство, каза Петър Москов.
Ключови думи: Петър Москов, Реформаторския блок, правителство, парламент

На България сега й е нужно преходно програмно правителство с двугодишен мандат. За целта трябва стабилно мнозинство от минимум 121 депутати, които да се подпишат под една много кратка и ясна програма. Министър-председателят обаче трябва да е стабилна фигура, която да е приемлива за всички. Това каза Петър Москов от Реформаторския блок в „Денят започва“ по БНТ. Той се обяви за предсрочни избори през 2016 година, но не за обикновено, а за Велико народно събрание, което да приеме новата Конституция на България.
„Това, което се случи в резултат на изборите е, че политическите партии, които подкрепят управлението Орешарски, получиха тежък удар. Сега няма възможност нито за еднолично управление, нито за идеологически подплатено дясно мнозинство. Затова е нужно програмно правителство“, обясни д-р Москов.
Той заяви, че Реформаторският блок е единствената политическа сила, която бележи растеж на тези избори, при това двоен и подчерта, че дясната коалиция нито подкрепя, нито не подкрепя ГЕРБ, а очаква да види програмата, която може да промени основните публични сектори на българската политика и икономика.
3
Коментара по темата
3.
бургазлийка
07.10.2014 13:42:37
Радвам се, че все още в България са останали хора като д-р Москов!
Пожелавам им успех!
2.
познавач
07.10.2014 12:53:22
Да,Москов предлага това което предлага и не гласувалия български народ на тези избори !!!!АБСОЛЮТНО РАЗУМНО ПРЕДЛОЖЕНИЕ !!!!
ВЪН НА БОРИСОВ И ГЕРБ ОТ ПОЛИТИКАТА !!!!!!!!
1.
Дернев
07.10.2014 11:59:44
Много разумно и единствено работимо в този момент за БГ.
  Добави Коментар
Грабвайте велосипедите, Greenburg+ ви канят на велотур на 18 май Целта на събитието е да насърчи използването на велосипеда като устойчив, екологичен и здравословен начин на придвижване Мария Елена прави най-вкусните и здравословни кюфтета от тиквички С тази диета отслабнах с 10 кг за един месец, споделя тя
Съдбовните години в живота на всяка зодия, след тях никой никога не е същият Важните години в живота на човек могат да бъдат изпълнени както с добри и приятни събития, така и с трудни и разрушителни, казват астролозите Приключвала с публичните демонстрации на... Никога повече не искам да говоря публично за мъжа в живота ми, отсече Светлана
Каза тежки думи Косара не е на себе си от ревност Дарява космическа сума "Хората ще казват много неща за мен, когато умра, но аз съм решен "той умря богат" да не е едно от тях", написа Бил Гейтс
Румен Радев: Отдаваме почит към саможертвата на милиони хора Днес е Деня на Европа Червена боя на входа на Министерството на културата, има задържан Не са ясни мотивите за вандалския акт
Стрелба в София Нарушилият закона е пуснат под домашен арест Брутално провинение във Варна! Полицаи са били принудени да... Служители на реда оставят автомобила си и догонват пеша кола с мъртво пиян шофьор
Издирват 16-годишния Виктор Семейството на момчето е разтревожено Млад мъж погази закона в Айтос Открадна чантата на 32-годишна жена