Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Фаталната Деница, заради която си отиде момчето от "Левски", плаши със самоубийство

Не съм аз причината за враждата между двете момчета, казва още Деница. Тя твърди, че никога не е имала интимна връзка с Евгени
Ключови думи: убит, Евгений, нож, Деница, Митко, ревност

"Евгени никога не каза, че ме обича, никога не го е показвал". Това заяви 17-годишната Деница Димитрова, за която се смята, че е ябълката на раздора между 19-годишния Митко Димитров и жертвата му Евгени Тодоров, пише "Стандарт".

17-годишният боксьор бе наръган с дълъг кухненски нож в столичния ж.к. "Левски" и почина на автобусната спирка на рейс 79 от кръвозагуба. Полицаите не разрешили никой да не вдига тялото, докато не дойде линейка. Тя пристигнала 40 минути по-късно, когато било вече късно.

"Не съм аз причината за враждата между двете момчета", казва още Деница. Тя твърди, че никога не е имала интимна връзка с Евгени. "Първият път стояхме с гаджето ми на спирката. Евгени и приятелите му минаха и започнаха да се закачат с Митко, започнаха да го обиждат. Стана тогава боят. Разтърваха ги. Не подадохме жалба, понеже си мислехме, че няма да се повтори това. Беше ни страх", добавя Деница. "Въобще не разбрахме как стана всичко. Първо го наръгаха, след това ходеше, след това легна и започна да му тече кръв", разказва още момичето.

"Знаех, че Митко носи нож, беше си го купил за самозащита. Страхуваше се, то да не дойде с други момчета, те също да изкарат нож. Беше като самозащита, никога не е планирал да убие някого", казва момичето. На въпроса: "Обичаш ли Митко? Деница отговаря приглушено - "Много!".

"Ще го чакам. Просто не мога без него", казва Деница и се разплаква. През ума и дори минават мисли за самоубийство, затова майка й си е взела отпуск - за да я наглежда и утешава. Засега 19-годишният възлюбен на Деница остава в ареста. Предстои да му бъде повдигнато обвинение за предумишлено убийство.

Над 200 души, приятели на наръгания Евгени Тодоров, пък се събраха на лобното място на 17-годишния републикански шампион по бокс от спортен клуб "Левски".

Близките му създадоха и страница във "Фейсбук", която вече е събрала над 1500 почитатели, които изказват съболезнованията си за нелепата кончина на младото момче. На заглавната снимка Евгени е с майка си Таня, която до последно правела изкуствено дишане на сина си, чакайки линейката да дойде.
0
Коментара по темата
  Добави Коментар
Употребата на алкохол повишава опасността от онкологични заболявания с до 50% Мащабен метаанализ на над 800 проучвания потвърждава, че напълно безопасна доза няма, а най-силна е връзката при рака на фаринкса Гърция строи безплатни жилища за лекари, учители и полицаи на островите Мащабният проект обхваща 12 острова в Егейско и Йонийско море с цел привличане и задържане на ключови специалисти
Наша плеймейтка претърпя тежка катастрофа, показа последиците Жанета Осипова сподели стряскаща снимка с шина на врата За какво се харчат парите от глоби и фишове Стотици милиони левове във Фонда за пътна безопасност стоят неизползвани или се разходват за странични дейности
България пак ще прави автомобили! В завода в ловешкото село Баховица ще започне производството на новия модел GWM Ora 5 Бургас отново ще се потопи в магията на Португалия Сред най-очакваните събития в програмата са и двете творчески ателиета, които ще срещнат участниците с богатите традиции на португалската керамика
Соня приготви пица по тази рецепта у дома и никога повече не поръча от ресторант Вкусната домашна пица не трябва непременно да бъде сложна Шофьор на камион е с опасност за живота след катастрофа на АМ „Тракия“ край Ямбол Товарният автомобил излязъл вдясно от платното на 317-и километър в посока Бургас
Младежи пострадаха тежко от токов удар при опит за селфи върху вагон Случаят отново поставя на дневен ред опасната практика млади хора да рискуват живота си в търсене на атрактивни снимки и видеоклипове за социалните мрежи 50-годишна софиянка седна зад волана с 2,53 промила край Бургас, задържаха я Полицаи от Четвърто районно управление спрели за проверка „Форд Фиеста“ с бургаска регистрация
Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия Не налагаме вето, но когато вредят повече на нас, отколкото на Москва, имаме резерви и ако те бъдат взети под внимание, пакетът ще бъде приет, каза външният министър Наркомани и бездомници вадят ножове в емблематичен подлез в София, превърнат в опасно гето Гледката в зоната на страха край Плиска вечер е кошмарна, хора спят по пейките, а ако някой минувач дръзне да слезе по стълбите, бива нападнат