Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Спасител на плажа тъгува по социализма, получил от спасена девойка син за подарък

„Не си стоях на поста. Имало е моменти, в които съм отскачал до бунгалото на спасителите с чехкинята“, признава бай Манол.
Ключови думи: Манол Касъров, спасител, плаж

„Тогава бях в Аркутино и извадих едно семейство. Майката, дъщерята и бащата бяха започнали да се давят. Спасих ги. От дъщерята сега имам 36-годишен син в Германия. Те си „За мен различното е, че го няма Тризъбецът, на който ходихме. Хлапетата го разбиха. Всички бургазлии там се събирахме. Това, което беше при социализма, няма да се върне, за съжаление! Ако се върне, туризмът ще дръпне много напред. Аз не се занимавам с политика, но дори за нашите братя от Русия сме пуснали визи, което не е разумно“, коментира 60-годишният бургазлия.
За Манол Касаров плажът се променя с времето главоломно, но миналото е било по-добро.
„Разликата са чадърите. Преди всичко беше свободно, но цената на билета беше 20 ст. Имахме място, от което можехме да скочим. Сега по-голямата част е заета от чадъри“, добавя спасителят.
Рускините на плажа обаче далеч не са като някогашните засукани чехкини, за които бай Манол си спомня с усмивка.
„Честно казано, не си стоях на поста. Имало е моменти, в които съм отскачал до бунгалото на спасителите с чехкинята и съм се връщал, а това не съм го виждал при младите. Те са по-назад от старите спасители“, подчерта Манол Касаров.
За 60-годишния мъж тайната на младостта се крие в умерената употреба на алкохол. Той пие само през зимата всеки ден по 50 грама коняк и спортува всеки ден.
„Тогава без бански нямаше хора на плажа. Нямаше и татуировки. Само пандизчиите имаха. Сега всички се татуират. Момичетата са без горни бански, но мен това не ме устройва, защото ЕГН-то ми отскочи и монокините не ми обръщат внимание“, каза още спасителят на плажа.
9
Коментара по темата
9.
Любимец 13
13.04.2023 14:47:32
Скоро може и по телевизията да го дават този откачалник с множеството му цветущи изяви в ЦГЧ!
Не 1 и 2-ма са пропищели от него, а който го познава и го види на улицата минава на отсрещния тротоар.
8.
потребител
07.10.2022 11:30:06
Мястото на "Милионерът" е за психото.
Тероризира от години хората в Бургас с мизериите, които прави - сер*, пикае по улиците, драска коли, чупи и прави всякакви мизерии.
Явно е взел страха на повечето хора и никой не смее да се оплаче за да го приберат, където му е мястото.
Малко му е боят, който са го драли до сега.
7.
гост
28.07.2014 23:25:13
вие баш от тоз лудия взехте интервю. нещо съществено освен за жени и алкохол говорише ли този психично болен? ако работеше колкото и му плямпа устата щеше да е много по-добре. А още по-добре пък е, че не сте го попитали защо му казват "милионера". А колкото до "доброволец" по-долу: когато някой твой роднина се удави, тогава ще разбереш има ли или няма нужда от спасители ;)
6.
?
28.07.2014 17:52:27
Покъртителна история,флагман, разплаках се.
5.
Ели
28.07.2014 15:42:20
Бай Манол е толкова голям образ, че вече и медиите говорят за него! Жив и здрав да е, малко могат да му стъпят и на малкия пръст.
4.
Ahmak
28.07.2014 14:04:57
До 3 . с същия успех може да кажеш че няма нужда от пожарникари .... докато виж за полицаи не сам сигурен
3.
доброволец
28.07.2014 11:15:28
Преминахте границата и се уляхте с тези спасители----------въобще няма нужда от тях.Тази дейност трябва да се закрие
2.
доброволец
28.07.2014 11:15:28
Преминахте границата и се уляхте с тези спасители----------въобще няма нужда от тях.Тази дейност трябва да се закрие
1.
peio
28.07.2014 10:57:03
ek kak nqma da mu e muchno za socializma toi vaqobshte ne e rabotil po cql den e hodil da xxuka cehkini , kakzvate kolko e spasil, a kolko sa se udavili dokato bai manol e hodil da si zadovolqva nagona?
  Добави Коментар
Иран премахва таксите за преминаване през Ормузкия проток за 60 дни Според официално изявление на Висшия съвет за национална сигурност на Иран разходите за транзита през протока ще бъдат поети изцяло от иранската държава Черният рекорд на новия член: България оглави еврозоната по най-висока инфлация Докато в Швеция цените замръзнаха, на родния пазар преминаваме през класически транзитен шок
Уведомление по чл.18 от Наредбата за регулиране цените на водоснабдителните и канализационни услуги Водата на плаж във Варна е опасна за къпещите се, обяви РЗИ Според данните на здравната инспекция водата представлява риск за здравето на къпещите се в тази зона
Въвежда се временна организация на движение по ул. „Търговска“ Спазвайте временната организация, която ще бъде въведена на място Пес Патрул, Roblox, Мистър Бийн оживяват в Пясъчния град на Бургас Фестивалът на пясъчните скулптури е сред емблематичните летни събития на Бургас и е част от културните инициативи, които подкрепят кандидатурата на града за Европейска столица на културата 2032
Кирил Петков влиза в бизнеса с военни дронове? Той и мултимилионерът Калоян Данчев прекръстиха холдинга си и приеха името на украинската "Дженерал Чери" Преглед при лекар по морето между 30 и 100 евро Голяма част от кабинетите и медицинските центрове предпочитат да не сключват договори с НЗОК. Идват лекари от цялата страна, особено в Слънчев бряг.
Проф. Рачев: Времето е само за море, водата в Созопол стига 24 градуса Астрономическото лято настъпва в 11:24 часа в неделя Куба слага край на социализма? Хавана подготвя масова приватизация, допуска частни банки и строителство, за да спаси режима от пълен фалит под натиска на САЩ. Хавана разпродава държавните компании и разрешава частните банки, за да избегне фалит
Близо 1900 българи се завърнаха от чужбина Социалното министерство отчете над 463 000 евро изплатени финансови стимули за емигранти, избрали да живеят и работят в родината "Щастливи дати” за сватба, които обаче обещават бърз развод или труден брак Близо двеста двойки ще се врекат във вечна любов само в големите градове