Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Шофьори без мозък блокираха жп линията за солниците, влакът чака с часове да преместят колите

Шофьорите паркират на сантиметри до железопътната линия, често дори и върху нея. Най-голяма е лудницата през почивните дни. Снимки: Десислава Георгиева
Ключови думи: солници, жп линия, плаж, задръстване, влак

„Община Бургас не взема никакви мерки. Създават се километрични задръствания заради неправилно спрелите коли. Влакът дори се случвало да стои и чака с часове, за да бъдат преместени колите от линията“, добавя възмутената дама.
20
Коментара по темата
20.
иво
21.07.2014 16:01:59
Че да попречиш на хората да си вършат работата, извличане на сол, е тъпо - тъпо е. Но се вади прекалено малко сол, че концесионерът да има каквито и да е претенции, още повече и,че е завзел част от плажната алея! Напротив, общината трябва да си върне и алеята и самите солници, и да съгради нещо подобаващо, както за извличането на ресурса, така и за облагородяването на ивицата.
19.
жеко
17.07.2014 07:29:15
Там въпроса много лесно ще се реши с изграждането на паркинг от другата страна на линията.Место колкото искаш.Само да има добро желание от общината.
18.
бургас
15.07.2014 18:04:38
въй аз НИКОГА НЕ СЪМ виждал толкова коли там :Ддд
17.
dfbdfb
15.07.2014 14:18:20
ДА СПОДЕЛЯ И АЗ МНЕНИЕ,ДАВАМ ПРИМЕР ОТ ГЕРМАНИЯ ЗАЩОТО САМ БИЛ ТАМ И САМ ВИДЯЛ С ОЧИТЕ СИ.МИНАВА ПОЖЯРНАТА НАПРИМЕР ПО НЯКОЯ УЛИЦА И ТАКИВА ТАПУНГЕРИ КАТО ТЕЗИ ДЕТО СА СПРЕЛИ КАТО ТИРАДЖИИ ,,ИЗОБЩО НЕ СПРИРА,А НАПРАВО БЛЪСКА КОЛИТЕ И ПРОДЪЛЖАВА.ЩОМ ТЕ Е БЛЪСНАЛА ПОЖАРНА ИЛИ ЛИНЕЙКА,НЕ СИ СПРЯЛ ПРАВИЛНО.ЧЕТЕТЕ СЕЛЯНИ,КОИТО СПИРАТ ТАКА И СЕ УЧЕТЕ.
16.
do 10
15.07.2014 14:15:12
АКО ТРЯБВА ЩЕ ОТИДАТ ДО СОЛНИЦИТЕ И ТАМ ЩЕ ОБЪРНАТ КАК ВЛИЗАТ В МНОГО ПО ТЯСНИ УЛИЧКИ В ЦЕНТЪРА
15.
Бургас
15.07.2014 11:57:34
В неделя, 13.07. около 12 часа 3 паяка плюс полиция минаха покрай ,,Фиестата” посока солниците. Сега разбрах защо.
14.
...
15.07.2014 11:09:49
Бакшиша как е спрял на самата линия.....е потресен съм....
13.
Машинист - а.к.а. Шофьора на влака
15.07.2014 11:06:21
Мачкаааааааааааааааааааааааай
12.
Smith
15.07.2014 09:51:33
Би ме зарадвало много машинистът да забере каруците на безмозъчните странджански говеда и да си разчисти пътя сам. С няколкостотин тона за дгърба си изобщо нямаше да ги усети. Държавата очевидно я няма...
11.
до ввв
15.07.2014 09:24:13
обяснявам защо не са го викнали,зашото улицата е много тясна и няма как да излезе след като е вдигнал паяка колата,ще стане задъстване,други въпроси имате ли?
10.
до ввв
15.07.2014 09:24:13
обяснявам защо не са го викнали,зашото улицата е много тясна и няма как да излезе след като е вдигнал паяка колата,ще стане задъстване,други въпроси имате ли?
9.
ввв
15.07.2014 08:57:50
БУРГАЗЛИЯ НИКОГА НЯМА ДА СПРЕ ВЪРХУ РЕЛСИТЕ ТОВА СЕ СЛУЧВА ВСЯКО ЛЯТО И ГО ПРАВЯТ СЕЛЯНДУРИТЕ А ЗАЩО НЕЗВИКАХА ПАЯКА АКО БЕШЕ СПРЯЛ НЯКОЙ ПРЕД ИЗХОДА НА ГАРАЖ ЩЕШЕ ДА ИМА ПАНАИРИ АМА ТУКА ВЛАКА МОЖЕ ДА ПОЧАКА НЯМА ПРОБЛЕМ ОТ ТОВА ПО-ГОЛЯМО НАРУШЕНИЕ НЯМА
8.
xah
15.07.2014 08:51:49
KMETE NAVSQKUDE SE USIRASH VZEMI KUPI OSHTE 2-3 PAQKA HAMSTER
7.
Динамо
15.07.2014 08:37:58
Събота и неделя Бургас се пърли със ямболски сливенски и старазагорски селендури и затова се получава това задръстване.
6.
Умници
15.07.2014 08:36:59
По тази алея трябва да е забранено за коли въобще!
5.
spinderman
15.07.2014 08:25:26
че тая линия действаща ли е?явно да,
4.
машиниста
15.07.2014 08:21:11
има си закони къде може и къде неможе да се паркира. Ех защо не съм аз машиниста, да ги набера порядъчно тея хубавци и да видим сетне ще спират ли пак там...
3.
жеко
15.07.2014 07:55:34
това че рег.номера са бургаски не значи че са от бс, тея са селяните от околията , бургазлии не ходят на бс плаж, тука са само ямболски и сливенски джагали
2.
бургазлия
15.07.2014 06:38:48
че не могат да извикат паяка, така ще им се зарадват. :) :) :)
1.
бургазлия
15.07.2014 06:38:46
че не могат да извикат паяка, така ще им се зарадват. :) :) :)
  Добави Коментар
Випуск 2026 на Гимназията по туризъм в Слънчев бряг получи дипломите си Общо 20 зрелостници завършиха успешно своето средно и професионално образование, като част от тях ще продължат обучението си в престижни университети у нас и в Нидерландия Випуск 2026 на Гимназията по туризъм в Слънчев бряг получи дипломите си Общо 20 зрелостници завършиха успешно своето средно и професионално образование, като част от тях ще продължат обучението си в престижни университети у нас и в Нидерландия
Промени в диетата и физическа активност помагат за трайно понижаване на нивата на холестерола Специалистите съветват да се наблегне на разтворимите фибри и мононенаситените мазнини, вместо да се разчита единствено на медикаментозна терапия GPS подведе български шофьор и блокира центъра на Кавала, лепнаха му скъпа глоба Шофьорът се насочвал към митническия пункт
71 зрелостници от най-голямото училище в Несебър получиха дипломите си Директорът на СУ „Любен Каравелов“ Ева Зивилдиева изпрати випуска с пожелания за дръзновение, а 16 отличници бяха отличени с почетни грамоти Учени коригираха възрастта на най-стария метеоритен кратер на Земята Ударът в кратера Ярабуба е стопил ледниците и е предизвикал мащабно глобално затопляне
Остров Света Анастасия се превръща в театрална сцена – смехът е гарантиран На 30 юни, от 21:00 часа ще се играе комедията „Най-добрият мъж” от Вадим Мирошниченко Тръмп открива 16-дневните чествания за 250 години от създаването на САЩ Събитието на Националната алея във Вашингтон предизвика критики заради политическия си заряд
Предполагаемият убиец от Угърчин излязъл от затвора преди дни Ще му бъде повдигнато обвинение за убийство на три лица  Черна гора шокира туристите с плажни цени от 240 евро на ден Легендарният град-хотел „Свети Стефан“ отваря врати на 1 юли, но повторното затваряне на емблематични плажове разгневи местните жители
Американските самолети-цистерни напускат летището в София до края на месеца България ще продължи да задълбочава стратегическото си партньорство със САЩ в сферата на отбраната, енергетиката и високите технологии Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама Автомобилът е с 6-цилиндров редови двигател