Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Специален ремикс на Юрая Хийп за Джулай морнинг на Какао бийч

На 1 юли слънцето над Слънчев бряг ще изгрее около 5,58 часа, а в нощта на Джулая се очаква да бъде около 19 градуса
Ключови думи: джулай морнинг, слънчев бряг, какао бийч, посрещане, 30 юни


Специален ремикс на хитовото парче "Джулай Морнинг" на легендарната „Юрая Хийп” ще бъде пуснат за първи път на мощно парти на южния плаж в Слънчев бряг. Това ще се случи на „Какао бийч” под открито небе на 30 юни срещу 1 юли, където по традиция хиляди позитивно настроени хора посрещат първото юлско слънце.

Ремиксът ще бъде представен единствено  на Южния плаж в Слънчев бряг и е подготвен специално за събитието. Купонът започва точно в 23,00 часа. За доброто настроение на посетителите ще се грижат добре познатите на меломаните DJ Deso и DJ Kaiski.

Deso e познат на клубната сцена и е част от нея вече 20 години. Имал е честта да работи рамо до рамо с много от големите имена на електронната сцена в световен мащаб.  За да допълни магията при посрещането на изгрева, зад пулта ще застане и Kaiski. Вече 10 години в своите сетове и авторски продукции диджеят и продуцент залага на различни жанрове на съвременния клубен саунд. Музиката му е съчетание от стил, модерно звучене и мелодичност.

Организаторите издадоха и друга тайна. Първите триста гости дошли да изживеят любимото Джулай Морнинг парти, ще получат подарък - чифт слънчеви очила, които са изработени по поръчка специално за събитието.

Музикалното събитие е сред най-мащабните на плажа и както всяка година ще привлече и много гости от чужбина. Денс маратонът ще е до сутринта.
Парти за Джулая ще има във всички увеселителни заведения на Южния плаж.

На 1 юли слънцето над Слънчев бряг ще изгрее около 5,58 часа, а в нощта на Джулая се очаква да бъде около 19 градуса.
0
Коментара по темата
  Добави Коментар
Несебърлийката Ивелина Пехливанова с фурор на световно първенство Тя завоюва две отличия - второ и четвърто място Къща на ужасите: Съпруг принуди жена си да спи с над 120 мъже Жестокото посегателство стана в Швеция
Фортуна се усмихна на Левски, ЦСКА и Григор Димитров Футболните отбори с преодолими съперници в Европа, Гришо ще бъде част от Уимбълдън 13-месечно момченце бе убито, 10 трагични пропуска на системата Смрязаващ случай във Великобритания
Защо Gen Z плаща за тишина Това е отговор на свят, в който закупуването на жилище, създаването на семейство и дългосрочната сигурност изглеждат трудно постижими Туристическият бранш на спешна среща с АПИ. Стана ясно кога приключват ремонтите на АМ "Тракия" За улеснение на трафика до приключване на ремонтите на АМ „Тракия“ всеки петък от 16 ч. до 23 ч. и в неделя от 15:30 ч. до 22 ч. ще се ограничава движението на тежкотоварните камиони
Община Бургас ще подмени стари и опасни дървета по ул. „Оборище“ Експертна комисия е обследвала дърветата и е установено, че голяма част от дърветата са с нарушена коренова система КУБ с официална позиция: Не сме анклав или престъпна групировка Цялата дейност през 2023–2026 г. е изцяло потвърдена с официални документи
Ще има ли зоополиция и ефективни присъди срещу насилието над животни Според активиста Явор Гечев липсват работещи механизми за прилагане на законите „Двигателят на времето“ събра иновативни училища в Бургас! Регионален образователен форум по Национална програма „Иновации в действие“ обедини образователни институции, университети и ученици в тридневна среща за обмен на добри практики и модерни решения в обучението
Европарламентът затяга мерките срещу изкуствения интелект Повечето от разпоредбите на Закона за изкуствения интелект ще започнат да се прилагат на 2 август 2026 г След палежа: Скопие уверява, че насилието няма да бъде толерирано Задържан е 44-годишен мъж, а разследването продължава