Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Бургас търси стари лодки, ще красят града

Лодките ще се поставят на най-ключовите места в града
Ключови думи: лодки, бургас, Сарафово, поставяне на лодки в центъра
Общината търси съдействие от бургазлии, за да осъществи едно добро намерение. Бургас е разположен между морето и 3 езера, което прави елементите с маринистична тематика най-подходящи за експониране в градска среда.

В Общината се надяват да се сдобият с със стари, неизползваеми дървени рибарски лодки, за да ги аранжират с декоративни цветя и треви.

Идеята е да бъдат разположени на ключови места, например в средата на кръговото кръстовище при входа на квартал Сарафово.

Ако имате желание заедно да направим града още по-интересен и привлекателен, свържете се с нас на електронен адрес m.bogomilova@burgas.bg или на телефон 056/907 279. Превозът на старата лодка е наш ангажимент.

Община Бургас иска да отвърне на жеста с жест, затова за всяка лодка ще се отблагодарим с чисто нова пейка, която да поставите в двора или пред входа на жилищния си блок.
6
Коментара по темата
6.
загрижен
08.04.2014 20:14:30
Това са глупусти на някой от Приморско или Живка Гочкова или на Атансов,а може и на двамта
5.
СТИГА ВЕЧЕ СРАМ
08.04.2014 19:25:14
Налбантов или сигнализирай МВР и прокуратурата за клеветите или дай оставка като директор.
Защото премълчаването ,предолагам може и да е истина, а не ми се иска ,защото се злепоставя и НАШЕТО УЧИЛИЩЕ
4.
Созопол
08.04.2014 18:27:36
къде да намеря това наречено "порно: с двама местни от Приморско.Да видя дали ги познавам
3.
*********
08.04.2014 16:57:41
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
2.
хубави работи
08.04.2014 16:31:42
каде са живка и стефчо,липсват и учителите
1.
ямболия
08.04.2014 15:02:43
Катьо, много послушен мъж имаш, ма - където му заповядваш и той отива! Друг път като командироваш Вальо до Ямбол давай му и малко командировъчни да има човека за едно кафе да изпий, че тук всичко се плаща.
  Добави Коментар
В Испания се възхищават на волята на Любо Пенев Ел Голеадор е даден за пример в борбата срещу рака Известен руски бизнесмен е открит мъртъв в Кипър Зловеща находка на плажа Авдиму
Михайло Мудрик: Поляци често обиждат украинските ми приятели Футболистът не смята, че всички в Полша са добре настроени към сънародниците му Брутално: Мъж изрита в челюстта 13-годишно дете Смущаващият случай е от Пловдив
Колко са работещите бедни в Европа Всеки пети взима ниска заплата Гръцките власти заловиха българи трафиканти... на овце Животните са открити в окаяно състояние
Дара заминава за чужбина, за да се подготвя за "Евровизия", феновете й я вдъхновиха Тя ще твори в съседна Румъния Война в българския футбол? Заплашиха с убийство звезда на Лудогорец Пролетния полусезон започна със звучен скандал
АЕЦ "Козлодуй" ще внася продукти от Русия Основен приоритет е поддържането на най-високо равнище на безопасност Герой: 13-годишно момче плува с часове, за да спаси майка си и по-малките си братче и сестриче Детето има непримирим дух, намерило е сили и да спринтира на сушата с почти напълно схванати крака
Над 4 метра сняг в Япония: десетки загинали при бедствието Властите мобилизират армията за помощ, докато студената вълна сковава десетки региони Световен шампион с Аржентина си спомни за битка между ПСЖ и Локомотив София Той разговаря с бургазлията Кирил Евтимов