Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Инвалидите пак прецакани, БМВ-та окупират местата им до Автогара "Запад" в Бургас

Скъпо БМВ паркира на мястото за инвалиди до Автогара „Запад“ Снимка: Калин Стоев
Ключови думи: инвалиди, увреждания, автомобил, кола, паркиране, автогара, Запад

БМВ-та и скъпи автомобили с други марки окупират местата за инвалиди в Бургас, оплакват се граждани.
Калин Стоев е снимал БМВ, паркирано пред знак за хора с увреждания пред голям магазин в близост до Автогара „Запад“.
Там има три паркоместа за инвалиди, но те често са окупирани от хора, които нямат никакви недъзи, възмущава се зрителят пред Нова телевизия.
„Някои хора си мислят, че правилата не важат за тях и могат да спират навсякъде. Това важи с особена сила за притежателите на една популярна марка автомобили, която в Бургас е символ на безсмъртие и усещане, че всичко ти е позволено“, коментира Стоев.
Друг възмутен зрител пък изпрати за рубриката „Моята новина“ снимка на роми, които карат каручката си на червен светофар. Правилата за движение очевидно не важат и за тях, но жалкото е, че в тази страна няма кой „да дърпа ушите“ на тези, които грешат, коментират зрители.
9
Коментара по темата
9.
$h@idEr
07.04.2014 21:02:18
Ако се обади гражданин на ОП Транспорт да дойдат с паяка, тоя, който се е обадил трябва и да им плати 50 кинта.
8.
stanislaw
07.04.2014 12:40:05
ТЪЙ КАТО ВИЖДАМ ЧЕ ДОСТА ДРУЖЕЛЮБНО НАСТРОЕНИ КЪМ МЕН ПОСТОВЕ СА СЕ НАСЪБРАЛИ СЧИТАМ ЧЕ ИМАМ ПРАВО НА ОТГОВОР!:) 1. ЕДИН ПАРКИНГ ЩЕ И НА ЛУНАТА ДА Е, Е РАЗЧЕРТАН И ИМА ПРАВИЛА ЗА ПОЛЗВАНЕ - КАТО РАЗМЕРИ НА ПАРКОМЯСТОТО, УКАЗАНИ ВХОД, ИЗХОД И ПРИ ТОВА - В ГОЛЕМИТЕ ТЪРГОВСКИ ОБЕКТИ СА ЗАДЪЛЖЕНИ! ПОДЧЕРТАВАМ ОТ ОБЩИЯТ БРОЙ МЕСТА ДА ЗАДЕЛЯТ ОПРЕДЕЛЕН ПРОЦЕНТ ЗА ИНВАЛИДИ! ТАКА ЧЕ ПРЕДЛАГАМ НА ГОСПОДИНА С ПОСТА ПО ДОЛУ ДА ПРОБВА ПРИМЕРНО В МОЛ ГАЛЕРИЯ ДА СЕ ОБАДИ НА АДМИНИСТРАЦИЯТА ЗА НЕПРАВОМЕРНО ПАРКИРАН АВТОМОБИЛ И ДА ГЛЕДА РЕАКЦИЯТА - ЩЕ СЕ ИЗНЕНАДА ПРИЯТНО!:) 2. ИМАХ СЪЩИЯТ ПРОБЛЕМ С ВХОД КЪМ МОЙ ГАРАЖ И СЛУЖИТЕЛИ НА РЕДА КОИТО СИ БЯХА ХАРЕСАЛИ ПРЕД ВХОДА ЗА ПАРКИНГ! ПРОБЛЕМЪТ СЕ РЕШИ С 2 ПОЗВЪНЯВАНИЯ В ОБЩИНАТА, НА ДЕЖУРНИЯТ ТЕЛЕФОН! ТАКА ЧЕ НЕКА ДА НЕ СЕ ПРАВИМ НА ФИЛОСОФИ, ПИСАТЕЛИ И Т.Н. А ДА СИ РЕШАВАМЕ ПРОБЛЕМИТЕ В ГРАДЪТ С ДЕЙСТВИЯ! ПО ЗАКОНЕН РЕД РАЗБИРА СЕ!
7.
:-)
07.04.2014 11:53:05
Потърсете в ютюбето клипа "парковка дуры".
6.
:-)
07.04.2014 11:50:23
Предлагам на stanislaw, понеже, вероятно, едва ли не не е виждал спряно беемве екс5, порше кайен и други по-малки автомобили, да отиде на паркинга на Била, или в мола Галерия, да се увери, че поршетата са на инвалидните места и да се обади. Какво ще му кажат? Че това е частен имот.
5.
V
07.04.2014 10:56:13
Така ще е докато по голямата част от обществото не прояви масова нетърпимост по отношение на безмозъчните нагляри! Като не става чрез официалния и утвърден ред ... следва неофициалният...
4.
...
07.04.2014 10:41:07
На забранено се спира, на инвалид не. Защото Господ гледа...
3.
До номер 2
07.04.2014 09:27:41
Нали се сещаш ,че и да се обади на паяка ако колата е в списъка няма да я пипнат.В случея е по добре да се даде гланост.Например пред първо районно спира всяка сутрин на инвалидното място едно пежо 407 което е на един полицай слага карата на инвалид и си стои до 5 часа без никой да го обезпокоява.По регламент няма право дори да е инвалид да престоява повече от 4 часа.Сигнал е подаван няколкратно но щом е полицай........
2.
stanislaw
07.04.2014 08:46:35
Според по големият проблем от ТОВА ЧЕ НЯКОЙ Е ПАРКИРАЛ НЕПРАВИЛНО Е, ЧЕ ТОЗИ КОЙТО ГО Е СНИМАЛ ВЕРОЯТНО НЕ СЕ Е ОБАДИЛ В ОБЩИНАТА ДА ГО ВДИГНЕ ПАЯКА! НО КЪДЕ ПО ИНТЕРЕСНО Е ДА ЩРАКНЕШ НЕЩО И ДА СИ ВИДИШ ПОСЛЕ СНИМКАТА В МРЕЖАТА! А КЪДЕ ПО СКУЧНО Е ДА СЕ ОБАДИШ НА ОБЩИНАТА! ОСВЕН ТОВА КАК ДА СЕ ИЗКАРАШ ГЕРОЙ И ЗАГРИЖЕН ЗА ОБЩЕСТВЕНИЯТ РЕД ГРАЖДАНИН! ФЛАГМАН, ТРЯБВА ДА ПООЩРЯВАТЕ ХОРАТА ДА ПРЕДПРИЕМАТ ЕФЕКТИВНИ МЕРКИ СРЕЩУ НАРУШИТЕЛИТЕ, А НЕ ДА СЕ ЯВЯВАТЕ В РОЛЯТА НА МЕДИАТОР И МОРАЛЕН МЕНТОР!
1.
xax
07.04.2014 07:18:33
Това най-верочтно е пореднич мозъчен инвалид. Напоследък станаха прекалено много
  Добави Коментар
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва Анализ на Citizen Lab сочи, че телефонът на Андрей Пивоваров е бил свързан с инструмент на Cellebrite Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания Катастрофа между американски B-52 и самолет за презареждане превърна Паломарес в ядрена авария
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите Балансът на бактериите влияе върху глада, ситостта, метаболизма и възпалението САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува Военната операция е предприета след поредно нарушение на примирието и атака срещу петролен танкер в Ормузкия проток
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук Шестте артефакта били открити в квартал Перистери в Атина преди осем години Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026 Южна Африка и Канада откриват фазата на 1/16-финалите
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела В Ла Гуайра спасители извадиха живо бебе около 32 часа след трусовете Видовден е! Спазват се вековни традиции за здраве, черпят интересни имена На 28 юни се отбелязва и  Пренасяне мощите на св. безсребреници и чудотворци Кир и Йоан
До морето с кола излиза по-скъпо това лято Пътуването София-Бургас-София струва с 13 евро повече заради горивата Как Дуейн Джонсън превърна прякора Скалата в машина за милиони Бившият кечист влиза в „Смелата Ваяна“ и остава едно от най-печелившите тела в Холивуд
Изгубени мемоари на оцелял от Хирошима излизат след близо 80 години Кийоши Танимото описва ужаса след атомната бомба и въпроса дали Япония го е заслужавала Жълт код за жега в 14 области, юли идва с бури и градушки В неделя температурите ще стигнат до 37 градуса, а по Дунав до вторник се чакат 40