Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Почина дъщерята на Ренета Инджова

Ренета Инджова е шокирана от загубата и излетяла веднага за САЩ
Ключови думи: Ренета Инджова, дъщеря, Ралица, почина, рак на панкреаса

В САЩ от рак на панкреаса е починала Ралица Славенкова, дъщеря на първата жена премиер на България Ренета Инджова, съобщава Фрог нюз. От години заедно със съпруга и двете си деца Ралица живее в американския град Принстън. Инджова е отлетяла незабавно за Съединените щати. Ралица и съпругът и Атанас Тепавичаров направиха бившия премиер Ренета Инджова щастлива баба с двама внуци 7-годишният Мартин и 2-годишната Ренета. Тя е единствена дъщеря на бившия премиер.

През 2004 г. Ралица Славенкова се венча за първи път с избраника си Атанас Тепавичаров. Втори път двамата си казаха "да" през 2005 г., когато сключиха църковен брак в "Св. Неделя". Баща на Ралица е бившият съветник по икономическите въпроси на президента Желю Желев Боян Славенков.

С бившия ми съпруг ни свързва най-вече дъщеря ни Ралица. Едно прекрасно същество, което в момента живее и се реализира в САЩ със семейството си, каза за дъщеря си Инджова в интервю преди година, пише БЛИЦ.
4
Коментара по темата
4.
ПРОФ. И.Ч.
02.08.2024 00:01:55
Г-ЖА ИНДЖОВА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ПОЛИТИК ПО ВРЕМЕ НА ПРЕХОДА, КОЙТО БЕШЕ УКРАШЕНИЕ ЗА ИНСТИТУЦИЯТА ПРЕМИЕР!
НА ДРУГИТЕ НЕ ИСКАМ ДА ИМ ПОМНЯ ИМЕНАТА!3
3.
ВАНЯ
27.02.2014 10:43:45
МИР НА ПРАХА Й!ДЕТЕТО НЯМА ВИНА ЗА НИЩО!!!
2.
ВАНЯ
27.02.2014 10:43:45
МИР НА ПРАХА Й!ДЕТЕТО НЯМА ВИНА ЗА НИЩО!!!
1.
shofior
27.02.2014 01:54:57
nakazanieto bozie za mizeriata w koiato ostawi hiliadi shofiori i tehnite semeistwa i deza , sled podariawaneto na so mat na wili betz bog zabawia no ne zabrawia.
  Добави Коментар
Извънредно! Запалиха колите на служител от Главната инспекция по труда Случаят е от Монтана  Истински ужас се крие зад убийството на 45-годишната жена от София Мъжът й - бивш боксьор, запалил е къщата й, докато децата са били вътре
Ива Митева: Както е тръгнало, какво им пречи да избират и президента от Народното събрание По думите ѝ мястото на председателя на Народното събрание не е в Домовата книга, защото това нарушава разделението на властите Името на Ръждавичка от "Игри на волята" идвало от сорт череши Най-силната жена в шоуто е състезателка по спортна аеробика
Нежно и вкусно тиквено ризото, няма го по ресторантите Това е рецептата Средната пенсия ще е 541 евро, а за полицаи и военни ще е двойно по-голяма Прогнозата е броят на пенсионерите за 2026 г. да е около 2 066 700,
Андре Токев готвел на Бил Клинтън с опрян до главата автомат Майсторът готвач разказа и за преживяванията си в затвора, влязъл там след като беше заснет да шофира пиян Бременна ли е или е напълняла, питат фенове Почитателите на певицата отбелязват, че коремчето ѝ изглежда леко надуто напоследък
Англичанин, живущ у нас, твърди, че за храна плащаме толкова, колкото и те Над 3700 фиша за един ден, заради липса на зимни гуми и други пътни нарушения КАТ започна акция "Зима"
Граждански патрули в Мадрид ловят нашенски джебчии и ги изобличават в интернет Класическият им метод е да прикрият ръката си с дреха, докато измъкват портфейли от чанти или джобове Създателят на фалиралата турска борса за криптовалути се обеси в затвора Фарук Йозер излежаваше една от най-тежките присъди, издавани някога в Турция