Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Откриват нова лаборатория за 1,5 млн.лв. в МБАЛ "Дева Мария"

Поредната нова придобивка на МБАЛ Дева Мария ще бъде открита утре
Ключови думи: МБАЛ Дева Мария, Дженерал Електрикс, д-р Васил Велчев, УМБАЛ Света Анна
Утре в 8:40ч. в МБАЛ „Дева Мария” ще бъде официалното откриване на напълно обновената ангиографска лабортатория към интензивния сектор на кардиологично отделение на болницата. Това е най-висок клас апарат на американския производител Дженерал Електрикс, който бе закупен с 50%  финансово участие на МБАЛ „Дева Мария” и 50% участие  по европейски фонд за регионално развитие по оперативна програма „Развитие на конкурентноспобността на българската икономика” по проект „Енергийна ефективност и зелена икономика”.

За мероприятието ще пристигне от София методичният ръководител на кардиологичното отделение доц. д-р Васил Велчев, д.м.н., който е началник на сектор „Електрокардиостимулация” към УМБАЛ „Св. Анна” София. Той ще представи новата апаратура и екипът, който ще извършва животоспасяващи диагностични и лечебни процедури на сърдечно болни пациенти.

Специално по повода официални гости на мероприятието са поканени кметът на гр. Бургас г-н Димитър Николов, директорът на РЗОК д-р Макшева, директорът на  РЗИ д-р Паздеров, представители на „Спешна помощ” от Бургас, Айтос и Карнобат, както и д-р Мариана Контева и д-р Тодор Якимов от Кардио Център Понтика.
10
Коментара по темата
10.
ldkuf
13.02.2014 21:27:34
много просто - защо д-р Велчев който е Бургазлия не остане да работи в клиничката на Семир - лично разговаряхме с него и той само се усмихна под мустак ,и защо никой не каже как д-р Дончева която ако не беше бургазлийка ,ще си прати и според кой закон 2 годишния си неплатен отпуск от Света екатерина и да си продаде д..... на семир за пари . Лошото е ,че за пари персоналът вече се е продал и не може дзруго да направи докато се изучи според стандартите- но въпроса е над кого ще се учи три - четири години . Д-р Якимов от Понтика също се усмихна,но и той горкия дойде от Света Екатерина където от преди 2 години има незаконен запис с него на което казва аз дойдох в Бургас за пари и да правя собствена кариера пациентите са на трето място . Така е вярвайте и гледайте апаратурите.......докато умрете
9.
advokat
13.02.2014 15:15:10
до ебаната от талибани бургазлийка ... ей курво точно заради такива като тебе държавата ни е на това дередже щото сте продажне жалки мишки и у лапате мръсни пешки за дребни статинки на всякяква муджихидинска измет която мърси с присъствието си земята ни . нещастни просяци за 300 лева ще ядете лайна ако ви нареди мангала но едно запомнете не струвате 20 стотинки за него и ако един ден реши ще си избърше гъза з вас и ще идете на боклука . сега ка то го метне данс за тези интернет измами и е готов ....айде да го духате потен
8.
rap
12.02.2014 20:19:17
internet trolove , gerberski po4erk.
7.
hitler
12.02.2014 19:17:26
isliamski kurviiiiiiiii
6.
бургазлийка
12.02.2014 18:08:26
До № 4 - Алоооо жалко адвокатче ти какво искаш да ти пейстна епикризата ли, за да се увериш че съм пациентка. Ей затова държавата ни е на това положение - заради такива мислещи като теб!
5.
браво
12.02.2014 17:00:42
Стига сте се злобили. Евала на Семир, че не направи поредния хотелски комплекс, а инвестира в медицината - нещо което бургазлии сме свикнали да нямаме. Питайте майките си и жените си къде отиват като имат проблем? Шапка трябва да му свалим. Аз я свалям!
4.
advokat
12.02.2014 16:39:16
хахаха прави бяха за лакеите . веднага се хванаха уж пациентка а кадрува . да са ви живи и здрави господарите целувайте им гъза за жълти стотинки . п.с. и в бг мама ако пишете и там има дежурен пумияр ... само на това ли ви се опира авторитета бе смешници . хахаха истинските болници са само в софия . доказано е 1000 пъти .
3.
бургазлийка
12.02.2014 16:15:00
То пък в Меден рудник една поликлиника - господ да ни е на помощ. Незнам какво текучество има в Дева Мария, но декември месец бях в Кардиологично отделение - страхотно много съм доволна от обслужването на целият екип и от екипа на Регистратурата. Като пациентка плътно заставам зад г-н Семир и съм много благодарна затова което прави за нас бургазлии. ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ ВСИЧКИ ОТ ДЕВА МАРИЯ - и престанете да плюете хората. На който не му изнася - да напуска, желаещи да работят при такива условия КОЛКОТО СИ ИСКАТЕ - АМА МНОГО СА.
2.
6te bade tam na nova godina
12.02.2014 16:04:57
съгласен съм с тебе . крайно време е да се заеме данс и прокуратурата с този елемент Семир . много препатили имат какво да кажат . достатъчно е да идат в м.рудник в поликлиниката и да разпитат в родилното . там са всички които го зарязаха скоро ....
1.
bulgaria
12.02.2014 15:57:42
ДА НИ Е ЧЕСТИТА НОВАТА ЛАБОРАТОРИЯ НАПРАВЕНА С ПАРИ ИКОНОМИСАНИ ОТ МИЗЕРНИТЕ ЗАПЛАТИ КОИТО ПОЛУЧАВАТ СЛУЖИТЕЛИТЕ В ПОЛИКЛИНИКАТА . ПОЛИТИКА НА РЪКОВОДСТВОТО Е ДА МАЧКА ПЕРСОНАЛА ДА НАРУШАВА ТРУДОВИЯ КОДЕКС ДА ВЪРШИ КУП МАШИНАЦИЙ И СХЕМИ ЗА ТОЧЕНЕ НА ЗДРАВНАТА КАСА ИНТЕРНЕТ ИЗМАМИ ЧРЕЗ КОИТО СИ ПРАВИ ЕФТИН П.Р. ПОД ФАЛШИВИ ПРОФИЛИ ЛАКЕИТЕ НА АБУМЕЛИХ ПИШАТ В РАЗЛИЧНИ САЙТОВЕ КОЛКО Е НА НИВО БОЛНИЦАТА МУ А НЕ ГЛЕДА ЧЕ ТЕКУЧЕСТВОТО НА ПЕРСОНАЛ ТАМ Е КАТО НА ВХОДА НА МОЛ ... НЕОТДАВНА ЦЯЛО ОТДЕЛЕНИЕ ГО НАПУСНА . ИНАЧЕ МНОГО СМЕ ВЕЛИКИ В СТАТИЙТЕ НО ХОРАТА ДРУГО КАЗВАТ ЩО ТИ БЯГЯТ КАДРИТЕ НИЩО НЕ ТИ Е НАРЕД .
  Добави Коментар
Хотелите в Банско наполовина празни след масови откази на израелски туристи Хотелиерите отчитат сериозни загуби след отмяна на резервации заради напрежението в Близкия изток Нов скок на цените: Потребителската кошница достигна 58 евро Най-сериозно поскъпване се наблюдава при част от пресните зеленчуци
Водолеите под силно напрежение между 15 и 27 март Антарес и Алдебаран активират кармични уроци и поставят на изпитание приятелствата и любовта Втора голяма международна победа за България на яхт клуб „Черноморец Бургас“ Александра Лукоянова спечели първата регата от веригата „ЕвроИлка Къп“
Арестуваха ямболия за изготвяне на фалшиви документи При акция на ГДБОП са открити печати, холограми, бланки и марихуана Eто кои влизат в коалицията на Румен Радев Сред водачите са бивши министри, спортисти, общественици и предприемачи
Идва ли краят на евтините стоки от Shein, Temu и AliExpress? ЕС въвежда мито от 3 евро за малки пратки от Китай, българите поръчват ударно преди новите правила Стефка Костадинова влиза в политиката с ДПС Олимпийската шампионка ще се кандидатира за депутат и напуска поста председател на БОК
62 % от българите имат проблем със съня, а всеки четвърти хърка Близо половината българи стават преди 06:30, а липсата на качествен сън струва на икономиката до 4,4 млрд. евро годишно Израел: Знаем къде е Моджтаба Хаменей Хаменей беше ранен при американско-израелски удари и не е бил виждан публично от началото на войната, което доведе до бурни спекулации за състоянието му
Румънски градове забраняват казината, а в България хазартът върти 66 млрд. лв. Слатина затваря около 90 игрални обекта, докато у нас рекламите и залозите чупят рекорди Радев смени водача на партията в Русе, Ива Митева отпада от листата В политическия проект „Прогресивна България“ обсъждат нови имена, сред които бивши областни управители и общински съветник