Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Футболистът Орлин Орлинов пребил и мъжкото си гадже

Страстна целувка показва истинските предпочитания на спортиста
Ключови думи: Орлин Орлинов, фуболист, мъжко гадже, побой

 

Неуспелият футболист Орлин Орлинов стана известен с бруталните си побоища над жени, като миналата седмица стана ясно, че е пребивал и Мис Джуки Габи Радославова. Оказва се обаче, че Орлинов бие жените, защото предпочита мъжките ласки. В нета плъзна скандална снимка на футболиста, засмукал друг мъж. Това всъщност е приятелят му Георги, разбра наш източник. А най-пресният слух е, че футболистът го пребивал и него!

Бил го, защото го приемал като жената в тяхната интимна връзка. Неведнъж хора от обкръжението му са го чували да казва: "Оф, тази искам да я пребия, толкова е хубава". Тази му реплика е зловеща, коментират свидетели на изблиците му. С грубото и жестоко поведение над приятеля си гей, Орлинов искал да покаже надмощие, коментират запознати.

Слуховете носят, че всъщност Георги е барман, който в продължение на месеци издържал любимия си Орлин. В замяна на доброто си отношение той получавал тупаници. На Георги му писнало и завел жалба в полицията за нанесен му тежък побой.

Запознати с личността на Орлин го определят като изключително агресивен и опасен човек. Неведнъж е изпадал в нервни изблици, а резултатът от тях е напълно изпотрошена покъщина. Той бил склонен да наранява и сам себе си, стискайки зъби от гняв с такава сила, че да ги счупи.

Съотборниците на Орлинов също са запознати с извратеното му поведение. Той се разхождал из хотелите по пенис без притеснения. Гнусни подробности са, че предлагал орална любов и оргии на момчетата. Не стига това, но и доста от футболистите проплакали, че им липсват вещи. Орлинов крадял бутонките им, екипировки, дрехи.

Към днешна дата футболистът играе във второстепенни отбори и не е ясно дали изобщо е картотекиран. Подвизите му като бияч на жени и гей са по-известни на обществото, отколкото спортните му постижения, пише Лайфстайл.

2
Коментара по темата
2.
orli
09.11.2013 11:54:12
te 90% ot futbolqgite sa skriti geiove kat toz kalaf
1.
=====
08.11.2013 23:58:54
ГНУСАР !!!!!!!!!!!!
  Добави Коментар
Левски е шампион след 17 години чакане: 27-ата титла се върна на Герена Марко Дуганджич донесе победата с 1:0 над ЦСКА 1948, „сините“ прекъснаха серията от 14 поредни титли на Лудогорец Правителство до дни? Прогресивна България няма да бави мандата Консултациите при президента Илияна Йотова започват на 5 май, а първият мандат може да бъде връчен още същата седмица
Фалит на авиокомпания в САЩ: Скъпото гориво удря евтините полети Нискобюджетният превозвач спира дейност след провален спасителен план, а Европа се готви за по-скъпо лято и отменени полети Село, изгоряло до последната къща, оживя във възстановка на Априлското въстание Мащабна историческа възстановка припомни опожаряването на селото и подвига на местните родолюбци, сред които е съратникът на Левски Гатьо Шишков
Трагедия в Петрич: Прокурор заспа и автомобилът му падна в дере, жена загина Пробите му за алкохол и наркотици са отрицателни, а разследването се наблюдава от Софийската градска прокуратура Бандити превзеха танкер край Йемен, плавателният съд поел към Сомалия M/T EUREKA е бил заловен край провинция Шабва, а властите работят за гарантиране на безопасността на екипажа
Иван Гайков: Пред Община Приморско се откриват сериозни възможности за развитие Съвсем скоро ще представим и конкретните стъпки и концепцията, които ще следваме в следващите години, каза той Китай се опълчи на САЩ: Няма да спазваме санкциите за иранския петрол Пекин обяви, че американските мерки срещу китайски рафинерии нарушават международното право и няма да бъдат признавани
Тръмп изтегля 5000 американски войници от Германия след остър спор с Мерц Решението поставя нов натиск върху Европа да увеличи разходите за отбрана и да поеме по-голяма отговорност в НАТО Плувец мина 55 км сред 5500 крокодила и счупи световен рекорд Анди Доналдсън преплува река Орд в Австралия за 11 часа и 51 минути, въпреки жегата, насрещния вятър и крокодилите във водата
Китът Тими вече е на свобода след спасителна акция край Германия Той беше заседнал в Балтийско море, а доброволци го изведоха и му поставиха проследяващо устройство Крис и Юлиян от „Молец“ се готвят за турне с „Параклис“  Искаме да видим кои песни ще разплачат хората, споделят те