Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Откраднаха още една тоалетна от АМ "Тракия", пак била пълна с фекалии

Втора тоалетна е задигната от АМ Тракия
Ключови думи: Бургас, АМ Тракия, открадната тоалетна, Тихомир Гьоков
Втора химическа тоалетна изчезна мистериозно от паркингите на автомагистрала "Тракия". Кабинката отново е задигната в района на Нова Загора. За това сигнализира Тихомир Гьоков - собственик на фирма "Ти енд джи мастер крийн", която монтира в началото на август 44 нови химически тоалетни в участъка между Стара Загора и Карнобат на магистралата.

Две седмици след поставянето им бе открадната първата тоалетна.  До момента няма информация полицията да е открила крадеца. "Аз съм в чужбина, но мои работници ми се обадиха, че липсва още една кабинка. Предишната открадната възстановихме, ще го направим и сега, но не зная докога можем да издържим така", каза Гьоков пред  “24 часа”.

Първата тоалетна изчезна от паркинга преди Нова Загора в посока София. Сега крадците са отмъкнали една от двете кабинки на паркинга преди града в посока Бургас.

И двете места са близо до надлеза, по който пътят Нова Загора - Раднево минава над магистралата. Най-вероятно крадците са изчезнали с товара си по него, за да не рискуват да карат дълго по "Тракия".

Собственикът на фирмата предполага, че крадците са едни и същи. Те действат в един и същи район и навярно са окуражени, тъй като не бяха разкрити. Интересен факт е, че и тази тоалетна е била пълна с фекалии. Предполага се, че теглото им е било над 100 кг. Монтираните на "Тракия" химически тоалетни са нови, италиански. Продажната цена на всяка от тях е 2000 лева.


0
Коментара по темата
  Добави Коментар
Нова любовна интрига около Дани Петканов: Магдалена Томова ли е жената до него? Общо видео с участничката от Ергенът разпали слуховете след мълчанието за отношенията му с Глория Петкова Родопската теснолинейка навърши 100 години от първото си пътуване На 1 август 1926 г. празничният влак потегля от Сарамбей към Лъджене и поставя началото на железопътния транспорт в Родопите
Мантинела отне живота на моторист 61-годишният мъж от село Шумата е транспортиран в болница, но лекарите не успели да го спасят Туристка загина след падане по билото между Козя стена и Ехо Жената се подхлъзнала в стръмен участък с парапет, въпреки че групата била подсигурена с въже
Нови цени на винетките - вижте тарифите Близо 209 000 годишни винетки изтичат през август, а АПИ предупреди шофьорите да проверяват внимателно данните преди плащане Фурната блести без търкане: Трик с таблетка и кухненска хартия разтваря мазнината Разтворът омекотява загорелите петна, но трябва да бъде отстранен старателно преди следващото готвене
Десетки кораби чакат по Дунав: Нивото при Русе падна до минус 89 сантиметра Три плавателни съда са заседнали извън фарватера, а други намаляват товара си, за да преминат през критичните участъци Пържени тиквички с чесън и копър в буркан: Любим летен вкус за студените дни Ароматната марината ги превръща в чудесно мезе, салата или гарнитура, но съхранението изисква внимание
Дъжд от пари: Хвърлиха 665 000 евро в морето пред плажуващи Авария спряла лодката от Малта, а появата на бреговата охрана предизвикала трескаво изхвърляне на запечатаните пачки Тежка катастрофа с български тир затвори магистралата Атина-Ламия, има загинал Камионът на българския водач преминал през разделителната преграда, а другият шофьор загинал при опит да избегне сблъсъка
Вандали трошат табелите за забрана на къпането край фаталния вир в Струма Местните отново поставят предупреждения след смъртта на две деца и техните баба и дядо, но знаците изчезват или се оказват счупени Инфантино се огъна: ФИФА спира сделката за част от Световното Заплахата за бойкот от Европа и бунтът във футболната централа принудиха президента да оттегли проекта за 20 млрд. долара