Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Вицепремиер Бобева ще обиколи Черноморието в търсене на проблемите му

Даниела Бобева идва на посешение в региона
Ключови думи: Даниела Бобева, Златни пясъци, Каварна, Албена, вицепремиер, Цонко Цонев, Созопол, Приморско, Бургас
Вицепремиерът Даниела Бобева ще бъде на работно посещение по Черноморието тази събота и неделя, съобщи правителствената пресслужба.

Тя ще се срещне с представители на различни браншови организации и дружества, за да обсъди с тях специфичните проблеми на региона. Ще бъдат обсъдени неотложните въпроси за вече започналия летен сезон и проектите, важни за региона.

В събота Бобева ще разговаря с представители на Варненската туристическа камара и Съюза на собствениците "Златни пясъци". Ще бъде в Каварна на среща с кмета на общината Цонко Цонев и с представители на туристическия бизнес.

След това тя отпътува за Албена, където ще разговаря с ръководството на "Албена" АД. По-късно през деня вицепремиерът ще посети Кранево и Несебър. В програма за първия почивен ден е предвидено и среща със Съюза на собствениците в курортен комплекс Слънчев бряг и с ръководството на "Слънчев бряг" АД. В Поморие вицепремиерът ще разговаря с представители на туристическия бизнес.

В неделя Бобева ще се срещне с представители на туристическия бизнес от Созопол, Приморско, Царево, Синеморец, Лозенец и Ахтопол.

0
Коментара по темата
  Добави Коментар
Псаросупа - гръцка рибена супа със зеленчуци Псаросупа е обичана гръцка рибена супа, приготвяна най-често с прясна бяла риба, зехтин, зеленчуци и лимон. В крайбрежните райони често се поднася като лек, но питателен обяд Нова любовна интрига около Дани Петканов: Магдалена Томова ли е жената до него? Общо видео с участничката от Ергенът разпали слуховете след мълчанието за отношенията му с Глория Петкова
Родопската теснолинейка навърши 100 години от първото си пътуване На 1 август 1926 г. празничният влак потегля от Сарамбей към Лъджене и поставя началото на железопътния транспорт в Родопите Мантинела отне живота на моторист 61-годишният мъж от село Шумата е транспортиран в болница, но лекарите не успели да го спасят
Туристка загина след падане по билото между Козя стена и Ехо Жената се подхлъзнала в стръмен участък с парапет, въпреки че групата била подсигурена с въже Нови цени на винетките - вижте тарифите Близо 209 000 годишни винетки изтичат през август, а АПИ предупреди шофьорите да проверяват внимателно данните преди плащане
Фурната блести без търкане: Трик с таблетка и кухненска хартия разтваря мазнината Разтворът омекотява загорелите петна, но трябва да бъде отстранен старателно преди следващото готвене Десетки кораби чакат по Дунав: Нивото при Русе падна до минус 89 сантиметра Три плавателни съда са заседнали извън фарватера, а други намаляват товара си, за да преминат през критичните участъци
Пържени тиквички с чесън и копър в буркан: Любим летен вкус за студените дни Ароматната марината ги превръща в чудесно мезе, салата или гарнитура, но съхранението изисква внимание Дъжд от пари: Хвърлиха 665 000 евро в морето пред плажуващи Авария спряла лодката от Малта, а появата на бреговата охрана предизвикала трескаво изхвърляне на запечатаните пачки
Тежка катастрофа с български тир затвори магистралата Атина-Ламия, има загинал Камионът на българския водач преминал през разделителната преграда, а другият шофьор загинал при опит да избегне сблъсъка Вандали трошат табелите за забрана на къпането край фаталния вир в Струма Местните отново поставят предупреждения след смъртта на две деца и техните баба и дядо, но знаците изчезват или се оказват счупени