Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Цветанов хвърли бомба. Скандалните СРС-та били дело на Алексей Петров и Мирослав Найденов

В "На светло с Люба Кулезич" той обяви, че за последно се е виждал с колегата си, взривил последния ало-скандал, на рождения си ден
Ключови думи: цветан цветанов, подслушвания, срс-та, мирослав найденов, алексей петров, избори, компромати, бойко борисов, скандал

"На рождения ми ден- 8 април, се видях последно с Мирослав Найденов", каза Цветан Цветанов в "На светло с Люба Кулезич" по Нова ТВ.

"Искахме да се съберем в един от последните дни преди кампанията. Поканихме и него. Ще ви кажа защо. Поканих го, защото разбрах, че съпругата му му е поискала развод и реших да го подкрепя в труден момент. А когато каня гости, каня и половинките му. Той дойде сам", добави бившият екс министър.

"Не съм нареждал подслушване на Бойко Борисов, Николай Кокинов и Мирослав Найденов", категоричен е Цветанов. 

"След всичко това, което се случва в тази предизоборна кампания, като започнем от хронологията на внасяне на анонимния сигнал от Сергей Станишев, се вижда, че отзад има някой, който ръководи и активира. Това са бившата Държавна сигурност, определени структури от криминалния контингент", твърди той.

„Това, че съм бивш шеф на МВР и знам много не значи, че трябва да говоря много, независимо, че съм, в това си качество сега", каза Цветанов. На въпрос кого подозира за последния теч на звукови файлове, Цветанов каза, че може да се направят конкретни предположения. 

Той намекна, че именно Мирослав Найденов е записал разговора с лидера на ГЕРБ Бойко Борисов и софийския градски прокурор Николай Кокинов.

„Знаете за определени срещи, които излязоха в скандала, който се развихри между Миро Найденов и Алексей Петров. Доколкото знам имало е среща и с Емил Димитров, където може би са планирали следващите си действия", добави той.

"Нито мен, нито премиера някой може да ни държи в някаква зависимост", допълни той.

"В началото на прехода беше създадена една изкуствена опозиция, след като ГЕРБ обаче дойде на власт договорките и задкулистните игри приключиха", заяви Цветанов.

Според него срещу всички политици, които са били на възлови позиции, е имало компромати.

"Никой не знае кое е автентично в тази ситуация. Параноята до изборите ще бъде още по-голяма. Най-лошото е, че политиците дискредитират службите", добави Цветанов. Според думите му, ако ГЕРБ не е на власт, всичко в държавата ще се разпадне, защото останалите партии тепърва ще се сблъскват с проблемите и ще създават необходимите връзки.

6
Коментара по темата
6.
герб не стават
29.04.2013 11:25:02
дано да си останеш бивш шеф на МВР
5.
FUCK GERB i SINITE MANGALI
28.04.2013 02:51:46
Samo komunizma shte spasi sveta i BULGARIA.Vsichki drugi sa za iztrepvane ili na karierite krai LOVECH.Kato se izmoryat da gi prashtat v Belene za hrana na divite praseta.
4.
FACK THE GERB
27.04.2013 20:35:52
ДВЕ ХУБАВИ УШИ (ПОДСЛУШВАЩИ) , ДУШАТА НА ЧЕНГЕ-МИЛИЦИОНЕР ЦВЕТАНОВ !!!!
3.
До слепите
27.04.2013 20:19:22
Еееееееее най-после прогледнаха и герберите!!!
Прави ли ви впечатление, че няма нито едно един запис с Цв.Цв. Защо ли??? Може би защото той "не ги е поръчвал", а???
2.
гербер
27.04.2013 17:22:06
Тоя си изплете кошницата, а сега мен ме е срам да кажа, че съм от ГЕРБ. И той и Бойко са пълни нещастници, провалиха и нас и партията. Същите капути като Барека са. В Сравейков няма да ги подкрепим.
1.
ХОРАТА НА БУДА
27.04.2013 16:32:57
И да си прост не е лесно ,ФИЗКУЛТ ,УРА,УРА,УРА
  Добави Коментар
Тръмп заплаши с военна сила Нигерия Причината била продължаващото и ескалиращо насилие в Нигерия Изгониха диджея Иван от Big Brother заради агресия Шоуто напусна и тираджията Калин
Шерцингер гледа българско предаване Направи й впечатление пантомима Гери от Игри на волята потъна в скръб (СНИМКА) Инфлуенсърката загуби майка си
Какво се случва с Крисия и Никола Цолов? Гаджета ли са? В Национален парк „Пирин“ откриха мъж, обявен за починал преди години Служители на парковата охрана открили мъжа, който проявил агресия, когато му били поискани  лични документи за да му бъде написан акт за нарушението
Не купувам безобразно скъпата Нутела, а си я приготвям сама у дома от обикновени банани: Здравословна и вкусна! За разлика от класическата Нутела, тя не съдържа палмово масло или рафинирана захар Тази течност може да предотврати редица здравословни неприятности Какаото е много полезно, сочат експерти
Тайна съставка прави перфектни тези палачинки Рецепта без дупки за солен и сладък пълнеж! Масова стрелба до България Има жертви в Гърция
Подарък за учителите в Деня на будителите: Увеличават заплатите им Kонкретните параметри все още се обсъждат със синдикатите и директорите, посочи министърът Сърбин с гръмко изказване за Мони Николов Подчерта, че Симеон е бижу в спорта