Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Прокурорски син изхвърли зареден “Колт” през прозореца

Ключови думи: прокурски син, Колт, прозорец, марихуана

Дилър на дрога, чиято майка е действащ прокурор, е хвърлил през прозореца на жилището си зареден “Колт”, след като в дома му нахлули служители на ГДБОП. Майката на К.Р. прикривала задържания и му давала съвети как да заличи следите си.Също така станало ясно, че апашът пушил марихуана, когато го закопчали. Метнал и цигарата през прозореца, а също така и пистолет с надпис “Блоу”, съобщи Блиц.

Случката се разиграла в дома на К.Р. на 34 години от София. В момента, в който видял спецслужителите, побързал да се отърве от незаконното си оръжие и изхвърлил през прозореца боен револвер „Колт” - калибър 38 с шест патрона в барабана, и пистолет с надпис „БЛОУ” - с боен патрон в цевта, пет патрона с калибър 6/35 и угарка от цигара, съдържаща марихуана.

При претърсването от жилището му са иззети два кобура и мобилен телефон. К.Р. е регистриран за престъпление по чл. 131 и чл. 325 от НК. Той е задържан за срок от 24 часа и след преглед в Медицинския институт на МВР, е настанен за лечение в столична болница заради хронични здравословни проблеми.

Служителите на ГДБОП стигнали до него, след като преди това задържали съучастник в организирана престъпна група, занимавала се с разпространение на наркотици в столицата, съобщиха от пресцентъра на МВР. Операцията е продължение на реализираната на 15 и 16 януари т.г. спецакция, в хода на която бяха задържани И.В. на 38 години, лидер на организирана престъпна група за разпространение на дрога на територията на столицата, и четирима негови „сътрудници“.

0
Коментара по темата
  Добави Коментар
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов Авторът на бестселъра „Мамник“ и критикът Десислава Желева представят мистичния свят на романите „Аждер“ и „Караеврен“ Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция Представители на съдилища, прокуратури и съдебна охрана в града дадоха личен пример за солидарност и гражданска отговорност
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско Инцидентът е станал на пътя между Айтос и Карнобат заради движение с несъобразена скорост ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“ Владислав Горанов обяви безусловна подкрепа за кадровите решения на Румен Радев, осигурявайки липсващите гласове за квалифицирано мнозинство
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография Елис Тунджай Айнур заслужи престижното отличие на Ротари България с впечатляващ резултат от 449 точки КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло Продукт, представян като „масло“ „Deutsche Markenbutter“, съдържа над 95 процента немлечни мазнини
Падаща противоградова ракета подпали житен масив във Видинско Бързата намеса на пожарникарите спаси десетки декари готова за жътва пшеница след инцидент по време на буря Откакто научих тази рецепта за запеканка, вече не пържа тиквичките Няма месене, няма втасване и няма сложни техники
31-годишен мъж е обвинен за смъртта на Къци на Лъвов мост Разследването се води от СДВР под надзора на Софийската градска прокуратура Започва възстановяването на уличните настилки по интегрирания воден проект на Несебър Дейностите се изпълняват поетапно, съгласно технологичните изисквания и организацията на строителния процес
Анелия разкри тайната за перфектна фигура Преди дни певицата се похвали, че има страхотен ген и затова става все по-хубава Шампионка по борба загина след скок от 11-ия етаж заради любовна драма Жанет Немет е загинала тази сутрин в столичния спортен комплекс "Диана"