Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Младеж търси работа с билборд

Ключови думи:

Кризата роди нова мода в билборд посланията. Те вече не са запазена територия за влюбени, които се обясняват публично в любов, или начин да поискат ръката на любимата, съобщава "Стандарт нюз".

Притиснат от безпариличето и безрезултатното кандидатстване за работа, 24-годишен абсолвент от Великобритания изпразни напълно джобовете си, за да намери прехрана, съобщи "Дейли Мейл". Адам Пачити, който живее със семейството си на остров Уайт, лъсна на билборд с надпис: "Изхарчих последните си 500 британски лири за този билборд. Моля, дайте ми работа!". Отдолу е оставил интернет връзка employadam.com.

Младежът обяснил, че е изпратил автобиографията си поне на 250 различни работодали, но не е получил нито един отговор. Прибегнал към нестандартния метод за търсене на професионална изява, тъй като в последно време видеокандидатстването става популярно. "Помислих си, че традиционното рекламиране ще проработи, за да промотирам видеото си. Затова създадох и сайта employadam.com. След като публикувах видеото си и в Twitter, вече имах над десет препращания за по-малко от час", разказва той. Радва се, че след това телефонът му прегрял от обаждания.

След като се дипломирал с отличие от университета в Уинчестър в специалност "Медийно продуцентство", младият мъж работил на машина с игри, където зареждал дребните награди като близалки или играчки. "Щастлив бях, че имам работа, но не това е нещото, което искам да правя. Идеята за билборда ми дойде преди около 3 месеца. Така успях да спестя 500 лири, докато работя. След като той беше готов, реших да го сложа в Лондон, тъй като там се търсят най-много служители", разказва кандидатът за работа.

Според него чрез този билборд и с видеото в личния му уебсайт той е успял да покаже истинската си същност и качества, които никога няма да бъдат забелязани в хартиена форма на кандидатстване. След кампанията с билборда е получил няколко мейла от различни компании, но все още никакво конкретно предложение за работа. Не престава да се надява, че нестандартната му форма да рекламира себе си все ще убеди някого да му даде шанс.

0
Коментара по темата
  Добави Коментар
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си Една жена никога не трябва да се снишава толкова ниско, че да моли за уважение и лоялност Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост Разследващите органи изясняват какви са били отношенията между загиналия и тримата арестувани
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост Разследващите органи изясняват какви са били отношенията между загиналия и тримата арестувани Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски Кремъл обвини Киев в агресивна заплаха срещу Беларус
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки Много хора вярват, че токсичната им връзка е резултат от собствените им недостатъци Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия Халфът на Арсенал разкри, че се бори с проблем в подколянното сухожилие от началото на годината
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми Ректорът проф. д-р Сотир Сотиров обсъди разработването на съвместни програми и двойни дипломи с президента на ASOMI College of Sciences Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“ Басистът е сред създателите на групата, която оставя следа в българския блус през 90-те години
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата Евростат отчита ръст от 33,9% у нас през май 2026 г. спрямо май 2025 г. Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми Звездата от Top Gear вече шофира по-бавно, ходи повече пеша и яде вегетарианска храна
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете Жертвата е 33-годишният Кайл Беван, който е посегнал на 2-годишно Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна Софийският градски съд е вписал прекратяването с решение от 26 май