Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Левият бек на "Черноморец" Фо-Поре отива в Амкар (Перм) за 400 000 евро

Фо-Поре ще стане съотборник на Благой Георгиев
Ключови думи: Фо-Поре, Черноморец (Бургас), Амкар (Перм)
Левият бек на Черноморец (Бургас) Жереми Фо-Поре е сигурно ново попълнение на руския Амкар (Перм). Французинът вече е договорил всичките си условия, съобщава "Меридиан Мач".

Двата клуба са постигнали договорка за трансферната сума. Веднага след Нова година руският клуб ще плати 400 000 евро. Фо-Поре ще получава по 350 000 евро заплата плюс допълнителни бонуси.

 Той ще вземе и 100 000 евро на ръка. В Амкар (Перм) френският ляв бек ще има трима български съотборници. Захари Сираков и Георги Пеев играят за клуба от години, а преди седмици с тима подписа и Благой Георгиев.
2
Коментара по темата
2.
Dimitar Nemirov
30.12.2012 08:58:40
evala na Hero
1.
Димитър
29.12.2012 17:47:15
Футболисти от ДЮШ на Нефтохимик са били заплашвани и замервани с бутилки от фенове на Черноморец , на коледния турнир по мини-футбол организиран от фенклуба на Черноморец. Некоректната и профанска постъпка на сините привърженици е била водена от феновете Върбан Неделчев (https://www.facebook.com/varbannedelchev?fref=ts ) и Борис Николов (https://www.facebook.com/boris.nikolov.965 ), които видимо нетрезви са започнали да обиждат и заплашват 17-18 годишните момчета облечени в зелени екипи. Стигнало се е и до хвърляне на бутилки по вратаря на отбора Иван Манолов. Друг участник , Станислав Суански е бил заплашван със саморазправа. Странно е било поведението на организаторите на турнира, по време на инцидента. Никой от тях не се е намесил да предотврати грозните сцени. Всичко това се е случило в неделя, 23.12.2012 на мач между „Най-добрата фирма“ - съставен изцяло от настоящи и бивши момчета от ДЮШ на Нефтохимик и „ Дъртите кокали“. Въпреки напрежението нашите момчета са премазали противника с 4:0.
След този инцидент група фенове на Нефтохимик , раздразнени от постъпката на колегите си , са поискали обяснение на място от организаторите на турнира. Отговорът бил един – не са били в състояние да отговорят, като дори виновниците за инцидента са се опитали да се извинят за постъпката си.
Този инцидент можеше да доведе до грандиозно екслиране на напрежението между двата лагера навръх Коледно-новогодишните празници . Така ли привържениците на Черноморец показват, че те са против насилието и знаят, как да се справят с него, както те неведнъж са заявявали. Какво щеше да се налага да казват пред кмета Димитър Николов тогава???
http://football24.bg/novina/96709-zamervat-s-butilki-deca-ot-diush-na-neftohimik-na-turnir-v-burgas
Смятам, че трябва и сайта Бесове да обърне внимание на случката!!! Много много гнусно и неприятно. А, уж винаги те са хрисимите и добрите!!!!
  Добави Коментар
Как да почистите фурната без химикали Ефикасни и безопасни начини Тайни на успеха за зодиите Как да използвате силните си страни и да преодолеете слабостите си чрез вашата зодия
Перфектен телешки стек за 20 минути Лесно, бързо, с перфектен вкус Слабите страни на всяка зодия: Как да се справим с тях Как да се справим с най-слабите страни на зодиите и да ги използваме за личностно развитие
Гонзо със стрела по "съветника" Бербатов Футболният съюз в центъра Домашен шоколадов сладкиш за нула време Насладете се на лесен и бърз десерт
Илия Груев и Лукас Петков няма да летят за Джакарта По лични причини Перфектни печени картофи със сирене за 30 минути Лесна рецепта
Фреди Люнберг се извини на българските футболни фенове, замесен е бургазлия Той бе кошмар за националите ни Лесна рецепта за домашен хляб Пригответе свеж хляб в домашни условия
Голяма загуба сполетя Светлана Василева Загуби баща си Елвиса попиля отпадналата от „Ергенът“ Ангелина: Беше там на почивка Попита я изобщо за кой ерген е била в шоуто и когато тя изтърси „за никой“ Мартин избухна