Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Любовникът на Златка чукна 120 кг

Плеймейтката не е особено притеснена от паласките и коремчето на половинката си
Ключови думи: златка димитрова, миро, любовник, плеймейтка, черната златка

Златка Димитрова официално представи новото си гадже. Плеймейтката дори му направи официална промоция, пише HotArena.net.

Във вторник вечерта моделката се появи подръка с любимия си в столична дискотека. Появата им под ръка веднага затвърди слуховете, че плеймейтката е успяла да го разведе.

Двойката доста стъписа столичните клюкари, тъй като гаджето на Златка изглежда е позагубило форма. Говори се, че младежът вече тежи 120 килограма, но плеймейтката не е особено притеснена от паласките и коремчето на половинката си.

Облечена в кожено палто Златка през цялото време гледаше останалите гости в клуба някак отвисоко. Моделката цяла вечер не се раздели с новата си придобивка, за която се говори, че й подарък от модна марка, която Димитрова рекламира, пишат от „Уикенд“.

2
Коментара по темата
2.
flinston
14.12.2012 23:13:57
ko na zanimavate s taq , 4uknal muknal boli me sapa
1.
zlatka
14.12.2012 19:50:42
debel ma kato ima pari e po vajno.
  Добави Коментар
Ще продължат ли жестоките дъждове, които едва не потопиха градове край морето? Последните прогнози сочат, че метеорологичната обстановка ще се успокои Драма с десетки туристи в наводнени хотели, отказват да ги напуснат Качили са се на горните етажи, които считат за безопасни, поясни шефът на Главна дирекция „Национална полиция“ главен комисар Захари Васков
Община Царево откри дарителска кампания в подкрепа на пострадалите от наводнението Ето какво официално съобщение излезе Първи целувки в Биг Брадър 2025 Сиси и Стефан имат големи симпатии
ВиК-Бургас своевременно отстрани аварии по мрежата след пороя в община Царево Няма населени места без вода НАП удари по морските курорти: 1325 нарушения и близо 240 обекта на път към запечатване В рамките на лятната контролна кампания фискалните инспектори установиха 1325 нарушения
Новата книга на Даниела Рупецова от "Ергенът" възмути майките на тийнейджърки "Игра на ходове" разгневи майките, чиито дъщери тайно си купуват книгата на Рупецова Марин Киров: След бедствието в Царево, няма жертви, но щетите отново са сериозни Кметът благодари на всички служби за навременната реакция и настоява за държавна подкрепа за реката Черна и критичната инфраструктура 
Бургас аплодира Нина Николина, гледа Стефан Цанев и очаква Георги Милков на Порт Прим Арт Фест 2025 Плащаме 10 ст. такса за чашата на кафето Цената му мина 4 лева, от догодина пластмасовите скачат от 15 на 20 ст.
Нова трагедия за семейството на Христина, убита от АТВ – домът им потопен С какво заслужиха тези хора всичко, което им се случи. Бог да ни е на помощ, пише бащата на Сияна в мрежата за ужаса В района на наводненията по морето има превантивно спиране на електричество Жечо Станков: Това е превантивна мярка, за да не се стигне до токови удари