Ауди катастрофира на входа на Подземната улица в Бургас
"Ауди“ с пловдивска регистрация самокатастрофира зрелищно на бул. „Христо Ботев“ в Бургас, точно при входа на Подземната улица, съобщават очевидци за Флагман.бг.
Инцидентът е станал снощи, около 3:00 часа след полунощ.
По чудо при нощното меле няма пострадали хора, а инцидентът се е разминал единствено с уплаха за пътуващите и сериозни материални щети.
На мястото на произшествието ясно са личели пресни следи от пилене на гуми и дрифт, разказаха очевидци.
Към момента обаче остава неясно дали именно опасните маневри и високата скорост са основната причина шофьорът да изпусне контрола над мощната кола, или става въпрос за внезапно възникнал технически проблем или разсейване. По случая е образувано производство, а пътните полицаи изясняват точните обстоятелства около среднощния инцидент.