Не се стряскайте, ако видите военна техника по пътищата у нас
Ключови думи:
военна техника, флагман
От 27 юни до 12 юли предстои периодично преминаване на военнослужещи и техника от чуждестранни въоръжени сили във връзка с участие в международното учение на НАТО „Alliance Wall Exercise“.
По републиканската пътна мрежа ще преминат автоколони с военнослужещи и военна техника от въоръжените сили на Република Франция и от въоръжените сили на Полша.
Транспортирането ще се осъществява от Румъния до Учебен полигон „Ново село“ и обратно. Автоколоните ще бъдат ескортирани от Служба „Военна полиция“.
3
Коментара по темата
3.
Бракмеее
27.06.2026 10:58:30
А аз се надявах че ще превземем македония. Крайно време е.
2.
паткан
27.06.2026 09:14:36
Тез "учения" ги знаем вече.
Глобалистите здраво са я закъсали , и единственият им начин да излязат от положението е война. Разбира се не със собствената си кръв, както обикновено правят /докато има балъци/. Такива "движения" има и по други държави , като общото е движението на изток. Накратко - ще опитат да повторят историята на ВСВ , докато сметката ще я платите вие.
Глобалистите здраво са я закъсали , и единственият им начин да излязат от положението е война. Разбира се не със собствената си кръв, както обикновено правят /докато има балъци/. Такива "движения" има и по други държави , като общото е движението на изток. Накратко - ще опитат да повторят историята на ВСВ , докато сметката ще я платите вие.
1.
Енчо
27.06.2026 08:54:02
А бе качвайте ги на влакове на БДЖ и стига ежемесечно са пречели да движението по пьтищата!!! Така е от април! Стига вече! Можеше и на Безмер сьс тези самолети!