Куче нахапа 9-годишно дете в двора на хижа, откараха го в болница
Куче нахапа 9-годишно дете в двора на хижа в землището на Челопеч, съобщиха от полицията.
На 6 май е подаден сигнал от столична болница за приетото дете.
След инцидента то е било транспортирано от неговите родители в болница.
Пострадалото момче е настанено за лечение - без опасност за живота. Собственикът на животното е задържан.
Действията по разследването продължават под ръководството на прокуратурата.
2
Коментара по темата
2.
Читател
08.05.2026 13:00:00
Това е простаците българи нито знаят да гледат кучета ,нито знаят къде му е мястото на купето.изродите домъкнат кучетата от село в апартаменти ,задължават те да живееш в зоопарк ,друсат лайна по тротоари и детски площадки,ама селяндури е Софиянец всеки мъкне куче ,смърди на обор и гордо събира лайна в плик ,изхвърля ги на детската площадка и е щастлив влачи куче ,а не дете.Време е държавата да спре да толерира живот на куче в апартамент ,който иска да живее в обор марш на село ,иначе песовете ще побеснеят и ще ги изядат.Никой не е длъжен да търпи изродсиите им мераци.
1.
292
07.05.2026 14:06:28
Единственият начин такива новини да не са ежедневие е да се вземат финансови мерки. И административни, които да гарантират тоталния им контрол и изпълнение. А именно: Регистрация куче - 500 евро. Годишна застраховка ГО . Глоба за нерегистрирано куче, съответно регламента за етажна собственост - 1000 евро. Глоба за неприбрано кучешко лайно - 500 евро. Глоба куче, водено без намордник или не на каишка - 500 евро. Глоба за свободно пуснато куче - 1000 евро. При рецидив, умножени по числото, съответстващо на броя предходни нарушения.