Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Извънредно! Тежка катастрофа до бургаския кв. "Крайморие" с два джипа (ОБНОВЕНА)

Това е Рейндж роувърът, който изхвърча встрани от пътя
Ключови думи: новини, Флагман, ПТП, катастрофа, инцидент, блъсната кола, катастрофа край Маринка

Тежка катастрофа стана преди минути на главния път между Бургас и Созопол, съобщиха очевидци за Флагман.бг.

Катастрофирали са два джипа - eдиният с висока скорост е помел другия отзад, след което го е пратил встрани от пътното платно. На мястото има две линейки и патрулен автомобил.

По информация на Флагман.бг има един тежко пострадал - от бял джип Рейндж Роувър.

Има пострадали, очаквайте подробности!

Това е втора тежка катастрофа в този район, след като преди 10-ина дни в брутално ПТП с БМВ-то си загина криминогена Христо Попов-Боба, заедно с приятеля си Данчо Маджаров. В болница след тази катастрофа бе младо момиче.

Христо Боба, който почина в тежка катастрофа край Маринка, е бил много пиян - с 1,76 промила

32
Коментара по темата
32.
Джипко бибиткаш ама..
13.02.2026 11:49:49
видя ли те да святкаш, директно звъня на 112, докладвам, пиша ти номера, и те причакват на някой изход, да видим друг път дали ще святка. Палката - и ще козируваш , а биксенона ще се провери дали е законо-приет, иначе - СВАЛЯЙ БАЦЕ! АХАХАХАХХ
31.
До 28
13.02.2026 08:13:28
Аз спазвам знаци, маркировка, ограничения на скоростта, пускам мигач, когато трябва и не си разцъквам телефона, нищо, че камерите и радара на джипа работят…
30.
до 23
12.02.2026 20:50:46
До 1994 Бургас беше индустриален град. След това полека лека се започна унищожението. Можеш да видиш по дати кога и как са се управлявали предприятията и кога за са закрити по дати. Виж по времето на сегашният кмет как са забити последните пирони и как в момента Бургас разчита на 2-3 месеца сезон на Слънчака. То затова сме град със западащи функции, а Варна и Пловдив вървят напред
29.
Джипко бибитко
12.02.2026 19:06:59
И аз се мисля за извънземен. Много ме дразнят селяндурите каращи с 60 в лявата лента и вкопчили се св геврека като удавници! Натискам ги с жипа и святкам яко с биксенона
28.
Всеки
12.02.2026 18:43:19
Всеки с джипка се мисли за извънземен.няма правила,знаци,маркировки за него.
А и никой не спира водачите,цъкат си с телофините в новите скъпи коли и чакат камерата да работи.
27.
До 21
12.02.2026 18:09:50
От една партия сте коя ли? Този малоумния за лагери говори и бой гоеори хахаххахаха. ТВУ и адски глоби хахахаххахахахах, с таен конкус за идиоти ли сте се събрали тук? Ще откажете и малкото хора които расъждават и изразяват мнение тук.
26.
До 13
12.02.2026 18:03:24
На теб не трябва да се поверява отговорна длъжнос. Само да чистиш тоалетната у вас. Върна ни в комунизма, рецитираш някакъв лозунг, камера до камера и милиционер до милиционера хахаххахахахахахахахахахах. Пак ти казвам, достъп само до тоалетната която ще почистваш.


1 яки глоби
2 вразумят Андрешковците
3 Конфискувани автомобили
4 запорирани доходи
5 Камера до камера 24/7/365 контрол
6 неутрализира камикадзето
7 застрашава живота на останалите
8 Мястото ти е в затвора
9 Пътищата ще ги оправим после.
25.
Кую
12.02.2026 18:03:09
Да сложим по едно колче на Бургас колчето.
24.
Скучна
12.02.2026 17:59:00
Катастрофа, няма ебе ем ве
23.
До 20
12.02.2026 17:52:26
Хахаххахаха от кога го помниш, другарю памет. Мишчици сте вие, и такива ще си останете, малки вмирисани мишки които дълбаят целенасочено. Твоето невжеството ще те накаже сурово.
22.
До 2
12.02.2026 17:45:47
Рядко малоумен-а сте вие, трябва ви лечение не колчета. Нали випредоставих имейл на община Бъргас. Ако не ти отговарят значи има по-важни приоритети от твоите колчета. Друго което мога да предложа е да си пъхнете едно перо в задника и да се метнете от моста.

e-mail: obshtina@burgas.bg
21.
13
12.02.2026 17:33:31
Много си прав . Тъй като вече не бият и не вкарват в лагери и тву остана единствено постоянно видео наблюдение и адски глоби . Само така ще си седнат на г...те.
20.
Бургас го помня като индустриален град
12.02.2026 16:46:08
Може ли кмета да е от 20 години начело на града, всяка година да идват над половин милиард бюджет за града, още един куп по европейски проекти плюс синя/зелена зона и местни данъци и такси и града да в този вид? Улици като лунни пътеки, мръсотия, сивота, никакви инвестиции, по заплати след Чирпан... Пълна трагедия!
19.
Вий у ред ли сте?
12.02.2026 16:42:12
Какъв джип е тоя Range?
18.
Ханко Брат
12.02.2026 16:17:06
Виновния е на няколко пътечки!)
17.
До 13
12.02.2026 16:04:45
Ти идиот ли си се родил, или си ходил на допълнителни курсове!? Изказването ти е точно като на ченге, клекнало в храстите!!!
16.
До 2...и 13...
12.02.2026 15:56:24
2...Явно халката ти е,с голям диаметър... навсякъде си...не колчета,а колове в гъза ти...Колко пъти ,ти казахме...Транспарант и пред Общината ...Навсякъде в Бургас има такива ситуации!!!
6- Ти наясно ли си защо са освирепели и обезумели Куките...Те събират глоби предизборно...за партийните каси!!! ЗАПОВЕД!!! ЗАЩО СА САМО ВЪТРЕ В НАСЕЛЕНИТЕ МЕСТА?...+5 Км и 50€глоба...Днес в Бургас имаше на 4 места триноги...и изброих 16 куки ...+ТОЛ...баси...стресиран съм...доставчик...,,ДЕМОКРАЦИЯ"...Б....ЦИ!!
15.
Предния джип
12.02.2026 15:30:41
Да не е някоя Г класа , че репортерчето не я снима ?
14.
123
12.02.2026 15:14:30
Защо полицаите /разследващите/ си хвърлят ръкавиците по земята?
Не трябва ли да дават пример???
13.
Бохем
12.02.2026 15:05:56
Само 100% събираеми яки глоби ще вразумят Андрешковците. Конфискувани автомобили, запорирани доходи, Камера до камера 24/7/365 контрол. Само така може да се неутрализира камикадзето, което застрашава живота на останалите участници в движението. Движиш се със 130 при ограничение 80? Мястото ти е в затвора. Пътищата ще ги оправим после.
12.
2727
12.02.2026 15:00:35
Тоя път от Бургас до Созопол е лунен пейзаж,неравности, дупки,няма маркировка и доста тесен.И като прибавим към това ганьовците,които карат с едната гума стъпили на средната разделителна линия и ето ти катастрофа.Иначе КАТ се крият като шумкари в храстите и слагат камери,така ли се борим с катастрофите и жертвите по пътищата ни?!?Оправете първо пътя и тогава слагайте камери!Пътя си плаче за основен ремонт от 10-15 години,не за разни кърпежи,колкото да се усвоят едни пари от наши фирми.
11.
Фраги,
12.02.2026 14:51:37
Забранете го тоя с колчетата....
10.
Статистика
12.02.2026 14:49:51
Бургас и областта са с най-разбитата пътна мрежа в страната . А вие си гласувайте за Гроб НН.
9.
До Бургас
12.02.2026 14:42:58
На 29 и 30 февруари ще слагаме колчета.
8.
Запознат
12.02.2026 14:28:23
Кога ще сложите маркировка на този участък!!! Цяла година мина от ремонта и нищо!
7.
Красимир
12.02.2026 14:24:35
Снимка няма ли (неилюстративна)???
6.
Reijar S Rover i remarke
12.02.2026 14:20:18
Селска мутра ше да е щом кара Ренжър Ровър
5.
Кольо
12.02.2026 14:19:30
Ами ще стане! Маркировка няма от 1 година!
4.
Професорът
12.02.2026 14:10:16
за хората е трагедия за вас новини и синзации
3.
жалко
12.02.2026 14:09:36
С тази инфраструктура толкова.
Дупки. крив път, липса на маркировка, липса на опция за изпреварване, тясно за престрояване и прочие и прочие.

Важно е ушевите с големи заплати да клечат в храстите за да финансират държавата и лъскавите си служебни коли.....и не само служебни, а и лични.
2.
Бургас
12.02.2026 14:06:22
КОГА ЩЕ СЛОЖАТ КОЛЧЕТА НА ТРОТОАРА НА Улица Г. С. РАКОВСКИ МЕЖДУ УЛ. ДЕБЕЛТ И ЦАР КАЛОЯН???ПОСТОЯННО ПАРКИРАТ НА ТРОТОАРА И НЯМА КЪДЕ ДА СЕ ВЪРВИ!!!
1.
Петя
12.02.2026 14:06:03
А там чакаха с камера?!
  Добави Коментар
80 години от създаването на Веспа Това е истинско бижу, което се превърна в емблема за Италия Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ Споразумение за мир между САЩ, Израел и Ливан бе подписано на 26 юни във Вашингтон 
Почина бивш депутат Последното сбогом с Юлий Славов ще бъде утре, 28 юни, от 12:00 часа в църквата на Централните пловдивски гробища С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас Ако има трайно примирие в Близкия изток, цените може да паднат в разгара на лятото, прогнозират от петролната и газова асоциация 
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас  Бурак редовно играе срещу най-големите имена в муай-тай включително мач за титлата на RWS Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд „За Бургас е чест и привилегия да бъде домакин на едно такова страхотно състезание", каза кметът Димитър Николов
„Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето От ръководството на клуба, в лицето на председателя на Управителния съвет Пламен Николов и изпълнителния директор Михаил Атанасов, благодариха на всички фирми и компании, подали ръка на клуба в тежките моменти Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче След завръщането си от фолклорния фестивал в съседното село Юпер, кметицата получава сигнал за изпаднало в беда щъркелче
Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца Според прокуратурата има опасност обвиняемият да се укрие Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца Николай Попов от движение „Сияние“ взриви мрежата с разкрития за тежък конфликт на интереси и опит за замитане на истината на пътя
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас В Бургас са извършени проверки в предприятие и склад Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност Управлението на риска започва от държавата – ако няма оценка, няма и безопасност, заяви директорът на ИПБ