Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Натали Трифонова не иска бебето да прилича на корееца Чой: Дано се метне на дядо ми!

Ключови думи: Натали Трифонова, кореец, мартин чой, бебе, ген, черти

Красивата синоптичка на bTV Натали Трифонова е на върха на вълнението – съвсем скоро ще стане майка за първи път. Въпреки че бременността й върви спокойно, блондинката вече изненадва с признанията си – мечтае бебето й да вземе чаровните черти на нейния дядо, а не да прилича на бащата – мотоциклетиста Мартин Чой, пише Intrigi.bg.

След като прекара цяло лято по гръцките курорти, Натали се прибра в София, за да подготви дома си за новия член на семейството. Тя не крие, че е обсебена от детайлите и иска още от първия ден всичко да е „като по конец“ – от меките одеялца до кърпичките за бебето.

Любопитното е, че докато бъдещите майки масово се чудят как да кръстят наследника си, Натали отдавна е решила името. Изборът ѝ е съобразен с екзотичната фамилия на таткото – Чой, което автоматично изключва традиционните български мъжки имена.

С това признание красавицата отхвърли клюките, че е сложила точка на връзката си с корееца. Двамата са заедно от четири години, но умишлено не показват близостта си – причината е в миналото на Чой, който вече има семейство и 15-годишна дъщеря. Въпреки сянката на този брак, Натали твърди, че очакваното бебе е „изненада“, но и най-желаното нещо в живота й.

„Майка ми ме е родила на 21, а аз ще съм на 33, когато стана родител. Надявам се да не съм закъсняла, но вярвам, че любовта към детето няма възраст“, споделя тя.

Зад гърба ѝ стоят майка ѝ – стоматоложката Ванина, отгледала я сама, и баба ѝ – уважаваната педиатърка д-р Маргарита Ковачева, носителка на приза „Лекар на годината“. Така Натали влиза в майчинството с уникален „екип“ от жени, готови да й помагат.

Най-любопитното признание обаче е друго – Трифонова се надява детето да се метне на нейния дядо, който по думите й е бил живото копие на Ален Делон и истински сърцеразбивач. „Ако вземе дядовите гени, ще е късметлия!“, смее се водещата.

С това тя недвусмислено намекна – не държи бебето да е „малък Чой“, а по-скоро „новият Делон“.

 

 

21
Коментара по темата
21.
до бай
09.09.2025 18:38:15
Ти си неспасяем случай,мангал смрадлив,иди се хвърли от моста и да се приключва....
Така и така никакъв уй не става от теб.....!!!
20.
Neebe
09.09.2025 18:01:21
Ще го кръсти Хоши Мин Курукава да му е на късмет...
19.
Fvxdf
09.09.2025 17:57:39
Ако таткото е црън камерунец с голема увиснала бухалка, на кой ще прилича?
18.
Хихии
09.09.2025 17:55:43
На бойковата се навил само някакъв полукитаец, щото никой няма да оди да я забременява като й знае акъла и забежката.
17.
fakundo montoq
09.09.2025 14:48:20
Най - добре да дойде да ми лапа и после да напълня кафевия склад до преливане
16.
Ши мяза
09.09.2025 14:16:27
На тоя ,който е бил отгоре докат'са го правили !
15.
Жгжо
09.09.2025 13:37:25
Къв кореец е тоя, бе ? Сигурно някакъв виетнамски мелез, може наталка и китайския император да го изкара, много не подбира изрусеното, само цеп да има
14.
Габи
09.09.2025 13:31:47
Жалко за големите хналебствия и превъзнасянияза красотата на Натали. Явно в уж красивата и глава няма и грам акъл след като е стигнала да ражда от този Чой.Свършиха ли красивите, умните и добрите българи?
13.
Бай..,..
09.09.2025 13:17:01
Маймун, ако те изпитам да кажеш Българската азбука от А до Я, сигурен съм, че ще сгрешиш !
12.
е па пусито
09.09.2025 13:03:28
си е нейно,на който си иска на него ще му даде,ама баш теб,нема да те огрее....
щот си педал ама скрит.....
нали евангелистите ти са приятели,те знаят най -добре.....

до бай
11.
Бай..,..до 10
09.09.2025 12:51:59
Слушай бе, келеш, тая ако събере чукачите си на едно хоро, последните няма да чуват тъпана !
10.
то и ти си
09.09.2025 12:29:40
педал,ама си траеш ,нали....калтак....кажи си ...признай си...не се прави на скромен

до бай
9.
Ръгг
09.09.2025 12:27:09
Дедо й приличал на една мутротиква рамапитек дето си мислела, че е Аполон, хихи..
8.
Абее
09.09.2025 12:22:22
Може да прилича на една тиква, ама с дръпнати очички, урвето даже и не харесвала кой я е..бее, ама с претенции да прилича на Делон, хихии
7.
Бай..,..
09.09.2025 12:18:07
Изявена роспия с тапия !
6.
*********
09.09.2025 12:12:45
Коментарът беше изтрит от модераторите, тъй като съдържаше обидни квалификации към Флагман.бг или членове на редакционния екип.
5.
superlek vs benchamek
09.09.2025 11:28:14
da na Hong man choi ako zaprili4a
xq xq
4.
Хрс
09.09.2025 11:27:17
Може да е морско черно.
3.
Limburg
09.09.2025 11:10:00
Кво може да очакващ от проста малоумна руса п*утка. Не само ще прилича на кореец, ами ще се чуди и какъв е като стане на 18. А тя истината, че майка му се е*ала по сметка, щото в България свестните мъже с пари свършили.
2.
292
09.09.2025 11:01:22
Щом не иска, няма. Проблем щеше да е ако иска.
1.
Споко
09.09.2025 10:44:58
Ша мяза на Дядо Боко нали той спонсора,само стая голяма глава ако мяза на него ше и развали минджакито
  Добави Коментар
Какви жени подлудяват мъжете: Вярно ли е, че всеки има нужда от домакиня? Един от онлайн потребителите сподели, че би искал да има съпруга-кариерист 4 фрази, които ще убият връзката ви Разберете какво не бива да казвате на партньора си
Какво обичат да похапват зодиите Стрелецът например обича и залага само на месо Бързи, лесни и вкусни свински пържоли по рецептата на Иван Звездев Ето я рецептата
Бургазлии празнуваха Деня на победата над монархо-фашизма пред Пантеона Честването беше организирано от Общински съвет на БСП Дуейн Джонсън - Скалата обясни защо е решил да отслабне Нова роля кара Скалата да свали доста килограми
В борбата с лечение на рак - създадоха детайлна карта на костния мозък Австралийски учени са изготвили първата подробна молекулярна карта на човешкия костен мозък, разкривайки сложността на рака на кръвта Магически билкови рецепти, които убиват хроничния бронхит! Най-честата причина е тютюнопушенето, но дългосрочното излагане на различни замърсители и прахови частици също водят до това състояние
Смокините - сладкият плод с изненадващи ползи за здравето Те не са просто вкусен плод в края на лятото, те са истинско съкровище за здравето Асоциация "Родители": Учебният процес трябва да бъде радикално преобразен, за да отговори на днешните потребности От началото на 2025 г. Министерството на образованието и науката (МОН) предприе поредица от спорни законодателни поправки
Ергенка крие, че е танцьорка в чалга клуб Какво всъщност работи, крие Натали Стойчева До 2037 година мъжете и жените ще се пенсионират на една и съща възраст В средата на май Народното събрание прие решение, с което задължи няколко ключови институции