Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

С викове "Ура за "Хамас": Сириец отхапа ухото на израелец в бар в Гърция

Екшънът стана в столицата на южната ни съседка
Ключови думи: гърция, палестина, хамас, израел, мъже, разследване

Израелски турист и сириец са влезли в конфликт в плажен бар в гръцката столица Атина, като в резултат сириецът е отхапал част от ухото на израелския гражданин, съобщава БТА.

Конфликтът, за който сега се разбира широко, е станал миналия петък. По първоначални информации той е бил започнат от сириеца. Според разказ на израелския гражданин Став Бен-Шошан, както е предаден от медиите в родината му, случаят е станал на плажа в атинския крайбрежен квартал Алимос. Там до пострадалия, съпругата му и още една израелска двойка се приближил мъж, по-късно идентифициран като 28-годишен сириец, започнал да снима видео и да вика "Ура за "Хамас", "Свободна Палестина" и "Долу Израел".

Макрон разкри, че Франция ще признае Палестина за държава, реакциите на Израел и САЩ не закъсняха

По твърденията на пострадалия сириецът започнал да хвърля пясък по израелците, което принудило Бен-Шошан да го изблъска, след което се намесила охраната и извела сириеца от бара.

Той обаче се върнал след около час, като се опитал да нападне съпругата на Бен-Шошан, разказва туристът. Той се намесил в нейна защита, след което сириецът го ухапал по ухото и откъснал със зъби част от него. Бен-Шошан бил настанен в болница за лечение.

Сириецът е бил задържан от гръцката полиция, пред която дал друга версия за инцидента. Той е подал жалба срещу израелеца, когото обвинява в "расистки изказвания".

Израелското министерство на външните работи е заявило, че се намира в контакт с месните власти и с ранения турист и че случаят се следи отблизо от израелското посолство в Атина.

По първоначални данни сириецът ще остане в ареста до 30 юли, когато ще бъде изправен пред прокурор, за да даде показания и евентуално да му бъдат повдигнати обвинения.

От израелския гражданин също са снети показания, след което е бил освободен.

Случаят стана само няколко дни, след като пропалестинска демонстрация принуди круизен кораб с израелски граждани да се откаже от посещение на остров Сирос. Днес корабът е очакван с антиизраелска демонстрация и на остров Родос.

10
Коментара по темата
10.
БОЖИЯ ДОМ ИЗРАЕЛ
29.07.2025 16:35:38
3 мършо луд мач ще направя с главата ти нещастник
9.
Христо
29.07.2025 11:49:56
Нещо не разбирам -повечето подкрепят арабите, чиято древна мечта е да превземат Европа !? В момента я превземат ,,чрез раждане на деца,,които родени в която и да е страна ,автоматично стават нейни граждани и родителите неможеш да ги мръднеш..А тези които подкрепа арабите ,не вярвам да са християни, защото Исус-богът на християните е ....евреин!!! А ако някой от тях е чел,,Стария завет,, ще има по ясна представа за първите населници в Газа. Проблема е,че в нета пишат много първосигнални и недостатъчно информирани хора....да не говорим за просташкия език,който ,,Флагман,,необяснимо допуска...
8.
XX
29.07.2025 11:28:50
А каква е версията на сириеца, защото знам, че евреите много лъжат.
7.
pojar partia kiro i drujinkata
29.07.2025 10:54:45
papura denkof gi glasuvaha da gi integrirat
i zeha PP i kirovci 80 miliona euro za tqh

6opski pedali dasi gi gledat
6.
Гърция се препълни
29.07.2025 10:42:23
Арабски "мигрант" срещу турист.
Какво ли ни очаква, като се напълним и ние с арабски мигранти, като Франция, Италия и Германия. Ежедневни бум-бум като в Сарафово.
5.
Е на тва е!
29.07.2025 10:16:53
Нито една съседска на Израел страна не желае палестинци в територията си. А някои искат държава да им правят. Това са циганите на арабският свят.
4.
Е на тва е!
29.07.2025 10:14:47
По мръсно племе от арабите няма! Дори циганите не са като тях.
3.
УдоМача
29.07.2025 09:37:24
Браво! Само така!
2.
пък ти си
29.07.2025 09:27:35
мърша мангалска вмирисана...!!!

до 1
1.
Пфффф
29.07.2025 08:55:27
Чифутска сган!
  Добави Коментар
Намериха мъртва лекарка в стаята за дежурни Отиде си едва на 37-годишна възраст Едва на 37-годишна възраст почина виден учен Отиде си китайски професор, специалист в сферата на ИИ
Как и за какво спестяват пари българите Почти всички от анкетираните пазят своите средства в банкови депозити Острието на ИТН Балабанов освети нова кола Ритуалът стана на Димитровден
Вратар на Интер е в шок след жесток инцидент Зловеща катастрофа в близост до базата на "нерадзурите" Мъж нападна полицаи във Варненско Един униформен пострада след шокираща атака с брадва
Кой лъже протестиращите медици? Заради исканията им, управляващите щели да вдигнат здравната вноска  Това е е неоснователно, защото сумата, която е нужна за повишаване на заплатите им, е много по-малка, изчисли Васил Пандов Управител и служител на магазин пребиха клиент Екшънът се случи след вербален спор
Какво се случва днес с момиченцето, което се изгуби в сибирската пустош и оцеля Карина остава жива, благодарение на грижите на своето куче! В момента е в отлична форма, стреми се да стане прима балерина Тежък съперник за Григор Димитров в Париж Ще премери сили с Медведев
Бюджет 2026: Намаляват на 605 евро заложената минимална заплата за догодина Спадът е с около 15 евро Ето ги героите, помагали първи на хората от мелето между Харманли и Симеоновград При пристигането си тримата униформени веднага обезопасили автобуса, за да не падне в реката