Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Рупецова заживя в апартамент за 800 хиляди и подкара чисто нов джип БМВ

Ключови думи: даниела репуцова, ергенът, нов апартамент, таен лючовник

След приключението ѝ в риалити формата „Ергенът“, Даниела Рупецова отново попада в светлината на прожекторите — този път не с любовни драми, а с лукс, който прави впечатление дори в квартал „Бояна“. Златотърсачката, както често е наричана, се е нанесла в нов апартамент с площ 120 кв. м и пазарна стойност около 800 000 лева, пише „Уикенд“. 

Имотът се намира в престижната зелена зона на Витоша и е част от затворен комплекс с висока степен на сигурност. Той е обзаведен до последния детайл, включително дизайнерска кухня, мраморна баня и огромна тераса.

Сделката по покупката е финализирана на 17 юни при нотариус, а според източници, зад нея стои богат банкер, с когото Рупецова има връзка. Същият ѝ подарил и чисто нов джип БМВ – модел от последно поколение. Колата е с черен цвят, автоматик, с всички екстри, и вече редовно се вижда паркирана пред популярни клубове и салони в София.

Новината за придобивките идва само месеци след като Рупецова напусна „Ергенът“ и разочарова претендента за сърцето си Мартин Елвис. Той открито заяви, че се чувства предаден, след като разбрал, че Даниела никога не е била искрена с него.

Въпреки твърденията на бившите ѝ партньори, че е била „непостоянна“ в чувствата си, Рупецова очевидно не си е губила времето и днес се радва на стабилен луксозен стандарт – с дом в „Бояна“ и немски джип за пример.

13
Коментара по темата
13.
Читател
07.07.2025 11:59:49
Даниела е един гооолям боклук, но явно има мъже, на които като не им върже някоя свястна жена са готови на всичко само и само да има до тях някакво жалко подобие на жена!
12.
до 10 и 11
04.07.2025 16:15:57
ми ЕВ ПМ бе помияри......
не е ли така,а си постройте имоти за 880 бона и карайте автомобили за 300 бона....
по три живота да имате и срещу нея да бягате,пак няма да ви стигнат да я догоните и постигнете това което тя е успяла да направи.....щото сте малоумни тъпи бг-е цървули и некадърници,дето и чеп за зеле не ставате......то и дядо Петко Славейков ви го е казал....МЪРШИ СТЕ....!!!!
11.
До 8
04.07.2025 15:22:46
Тебе май баща ти системно тее изнасилвал като малък и за това си си останал прост комплексар. Дерзай нещастник ооо.
10.
До 8
04.07.2025 15:19:53
Ей цървул, какъв кеф може да си правиш с това бостанско плашило. Богатите хвърлят пари ама за нещо което си заслужава. Не с това квазимодо да тее срам да се покажеш някъде.
9.
девети септември
04.07.2025 13:45:08
блажени верующите.....
бая има да почакаш новия 9-и....
па може и да не дочакаш....и е така ша си останеш с плюенето ,щото никакъв уй не става от теб....!!!!
8.
има кинти
04.07.2025 13:33:34
хвърля хвърля,кефа цена няма....а щом има пари,значи психически е стабилен,сече му пипето и богатее...пък и не си му сайбия на парите,ще харчи както си иска.....
Малоумника си ти,щото,не мое да вържеш месеца,с мижавата си заплатка а и си затънал до ушите в заеми......мхм
и като няма какво,хапеш си гъза от яд ,че някои имат,пък ти си бай никой и такъв ша си пукнеш.....анадънму гьотферен....!!!

до 1
7.
Флагман,
04.07.2025 13:10:40
Подбирайте си умно публикациите, защото тази конкретно има предпоставки да създава илюзии за лесен живот, чрез леко поведение и меркантилност у подрастващите. И без това, и към момента положение с морала и ценностната система на родители и децата им е гротеска.
Тази биосинтетика с цялата си външност и вътрешност е антипример за стойностна: жена, съпруга, майка, баба.
6.
Мда
04.07.2025 13:06:59
Много ще да е зилена тая зона през юни с палто ама нищо де, кото ги шзмисляте поне дрехите да избирате според сезона! А иначе тая е идна падаща звезда и от където дошла там и ще се върне...айшето де
5.
12323434
04.07.2025 13:05:00
Свършиха младите курви ,че на тоя дърт миндил тръгнал да подарява.
4.
нов Девети септември
04.07.2025 12:58:48
и конфискация на имуществото на всички подобни банкери, олигарси и грабители на народното и държавното имущество, както и на любовниците им, и да чукат камъни в Белене доживот...
3.
rqpa
04.07.2025 12:32:59
rapunzel li
2.
Pijo
04.07.2025 12:32:48
Докато съществуват подобни балъци всичките ни жени ще са такива. Какви очаквате да са останалите, като тая само за това мрънкаше, това и намери... Другите не са по-прости и те искат. Това е истината, има мъже, които с нищо друго, освен с пари не могат да впечатлят жена. И те така те.. с други думи каквото повикало, такова се обадило. Докато има кой да се обажда, ще има кой да вика, просто е.
1.
ЦПЗ
04.07.2025 12:18:52
Маняка явно е извратеняк с психични отклонения да хвърля толкоз пари за това недоразумение на природата.
  Добави Коментар
Гладно коте опита да се нахрани, наложи се намеса на пожарната Сладкото животно е спасено Лудогорец с интересен трансфер Взе нападател тънко
Как да приготвим перфектни пържени картофи Всички ги харесват 20 000 костенурки убити на екзотичен остров преди век и половина - наследниците им се завърнаха у дома Възтържестува поне минимална справедливост в казуса
Служебното правителство назначи нови 28 областни управители Масови рокади Пържени яйца с "тайна" съставка Добавите нови вкусове към любимото ястие
Официално: ЦСКА подписа с доказан шампион от Аржентина Факундо Родригес е "армеец" Какво се случва, ако гумите са монтирани на обратно Неправилното поставяне крие рискове, за които малцина се замислят
Как да спрете „синдрома на пенсионирания съпруг“ да съсипе брака ви Експертно ръководство за справяне със стреса и напрежението, когато съпругът ви се пенсионира Четвърти ерген в битката за женските сърца в новия сезон на "Ергенът" Сезон 5 на риалити шоуто ще представи нови участници и стари лица, които ще вдигнат напрежението сред зрителите
Том Холанд и Зендея сключиха ли брак тайно? Актрисата беше забелязана с ново бижу, което повдига въпросите дали тя и годеника и вече не са сключили брак Пролетта ще почака, задава се нова порция студ Облачност и дъжд в страната, студен фронт ще донесе понижение на температурите