Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Топлофикация Бургас е внесла 14 милиона лева в бюджета за 5 години

Новите мощности помагат да се оптимизира цената за домакинствата Лятото е идеално време за подмяна на уредите, напомня изпълнителния директор Христин Илиев
Ключови думи: Христин Илиев, топлофикация Бургас, цена на парното

И в новия отоплителен сезона Топлофикация Бургас ще предложи една от най–ниските цени на топлинна енергия на своите абонати – между 80 и 90 лв/ мегават час.  Статистиката от сезона показва, че най–голям е процентът на домакинствата със средната сметка около 100 лв.

„Запазваме добрата цена. Надяваме се в летния период да успеем да изпълним програмата за рехабилитация и модернизация на трасето така, че да продължаваме да гарантираме една качествена услуга.“ каза инж. Христин Илиев изпълнителен директор на бургаската топлофикация.

Според него по-качествената услуга е функция и на новите газови мощности, въведени в експлоатация през последните години. Те са произведени от една от световно утвърдените компании, а с тяхна помощ Топлофикация Бургас е увеличила и капацитета си и оптимизира цената за домакинствата.  За последните 5 години Топлофикация Бургас е внесла почти 14 милиона в хазната, което е още едно потвърждение, че е добре работещо предприятие. 

„Най – важните инвестиции са тези, които са насочени към подобряване на удовлетвореността на домакинствата и това ще бъде абсолютен приоритет за нас в следващите години.“ каза инж. Христин Илиев.

Топлофикация Бургас напомня също, че летният период е изключително подходящ за подмяна на уредите с дистанционни. Това автоматично премахва изравнителни и прогнозни сметки, а домакинствата плащат в месеца точно толкова, колкото са ползвали. Допълнително удобство е, че отпадат посещенията на инкасатори, за които иначе трябва да се осигури достъп за коректно отчитане.

Кметът Димитър Николов посети приюта за бездомни в Бургас на Нова година И тази година той сподели празника с най-уязвимите  ЕЦБ ще освети сградата си във Франкфурт с "Добре дошла, България"
Българин: Ще стане живо чудо с еврото Пазаруващи с крайни мнения за смяната на валутата Заплаха за убийство и счупена с камък витрина при опита за грабеж на златарското ателие Опитът за грабеж е останал недовършен, тъй като собствениците на ателието са успели да го възпрепятстват
Най-кървавата война след Втората световна: защо отново гинат руснаци и украинци Лично американският президент очерта историческата мащабност на конфликта между Москва и Киев  Антъни Джошуа просълзи спортния свят с думи от болницата "Всичко ме боли", сподели боксьорът, който е с физически травми и скърби
Мъж с шест съпруги почина от инфаркт след фатален ултиматум След като пренебрегвал пет от шестте си съпруги, те решили да му отмъстят с нетипично "наказание", впоследствие превърнало се във фатално Парите ще валят: кои зодии ще направят най-силния старт на 2026 Близнаци, Дева, Стрелец и Козирог ще имат златен прозорец за успех в първите 10 дни на януари
Как да направим вкусно кисело зеле с по-малко сол - тънкости от опита Препоръки за безопасна ферментация, богат вкус и стегната текстура Легендата Роберто Карлош претърпя многочасова операция Състоянието му е стабилно
Черна хроника - 453 жертви по пътищата на България за годината Само в рамките на 24 часа са регистрирани 14 опасни катастрофи Скандал във Франция: Мбапе дарил 60 300 евро на полицай Финансовият жест доведе до уволнението на служителя