Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Шампионът Мартин Методиев спечели 100 000 лева

„Хелс Китчън“ 7 завърши със сълзи от радост. Мартин от Варна е големият щастливец. Той осребри участието си с чек за 100 000 лева
Ключови думи: Хелс Китчън, Мартин Хелс Китчън, шеф Ангелов, Мартин Методиев

Шампионът на „Хелс Китчън“ 7 Мартин Методиев си тръгна за Варна със 100 000 лева. В люта битка с ямболския кулинар Ивайло той си заслужи чека. Преди да му го подаде, шеф Ангелов поиска от него да му обещае да остане добър човек. 

„Вече не си Мартин, а шампионът. Бъди мъж за пример, уважаващ всички около себе си“, каза кулинарният бос и добави, че се гордее с него. 

Това да се бориш толкова дълго време и накрая да разбереш, че си е заслужавало, е уникално, каза щастливият победител в готварското шоу. 

Когато си много упорит и даваш всичко от себе си, рано или късно животът ти се отблагодарява, добави той.
 

4
Коментара по темата
4.
гого от почивка
15.05.2025 10:06:47
пълен селтак/комплексар/ злобен измекяр
3.
ebasi
15.05.2025 10:05:31
ebasi naglasenoto predavane, Ivaylo beshe v pati po-dobar, a i vazpitan i s kauza, ne kato taq princesa nedoklatena Martinka...
2.
Ричи
15.05.2025 10:03:55
то се знаеше още от началото на формата, тоя злобен комплексиран селяк Мартин, все е жертва, все му е лошо, все се притеснява, иначе бил най-добрия(недай си боже някой да сготви нещо по-така и сърдит и реве и пищи....). Абе тоя шеф ли е къв е Ангелов ли е не го знам -набележи ли си любимец-той ще е, дори и говедо като това да е...
1.
Ко
15.05.2025 01:52:01
Какъв е този арогантен селяк от Варна??? Накараха ме родата насила да ги гледам тази вечер тези прост@щини. Гледам два селяка. Единият от Ямбол, другият от Варна и се хвалят, как единият щял да разбие другият. Точно, като в село на площада или в кръчмата, както се заяждат два м@лоумника и това цяла вечер го излъчват по телевизията. От кога на м@лоумниците им почнаха да им дават по 100 000 лв. в тази държава? То затова сме толкова зле в тази държава!
  Добави Коментар
Легендата на кино комедията Мел Брукс стана на 100 Очаква се скоро да излезе продължението на култовия му филм "Космически топки" 18-годишен без книжка загина в катастрофа, непълнолетният му спътник е с опасност за живота Автомобилът им се преобърнал в речното корито на река Смядовска
Извънредно! Самолет се разби във Франция, 11 души са загинали Самолетът е собственост на школа за парашутизъм Българин в Германия: Колелото ми залепна за асфалта при 41 градуса, влаковете спират между 13 и 19 часа Станислав Минчев от Аахен разказва за жегите, при които едва 9% от немските домакинства разполагат с климатизация
Тексас връща Библията в училище и отприщи нов спор за религията в клас Пет милиона ученици ще изучават библейски пасажи като част от задължителните четива Украйна удари две руски петролни рафинерии през нощта Пожар избухна в обект в Краснодарския край, има жертва и щети по жилищни сгради
Цените на част от храните продължават да спадат Това сочат данни на Държавната комисия по стоковите борси и тържищата  Никола Цолов триумфира в Австрия и взе четвърта победа за сезона Българският пилот стартира трети, поведе още в първата обиколка и контролира финала
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток Близо 200 млн. души са били изложени на температури над 35 градуса Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината По първоначална информация отсъствието на Кънчев е свързано с лични ангажименти
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан Настроението било много по-оптимистично, според членовете на LGBTI общността Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва Анализ на Citizen Lab сочи, че телефонът на Андрей Пивоваров е бил свързан с инструмент на Cellebrite