Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Това ли е топ тарикатът на жк "Възраждане" (СНИМКА)

Бургазлия си усвои паркомясто в зелените площи, въпреки че паркингът е на метри
Ключови думи: възраждане, топ тарикат, паркомясто

Ето го топ тарикатът от жк „Възраждане“. Запазил си е паркомясто, необезпокояван от никого. Че си има и покривало. Това пише наш читател в рубриката ни „Вашият сигнал до ФЛАГМАН.БГ“. Той ни изпраща и снимка, за която твърди, че е направена снощи, неделя.

Мястото се намира на зелените площи до блок 42. Според сигнала колата спира там всеки ден, все едно е платено паркомясто. По твърдения на нашия читател шофьорът дори си е сложил камера, за да следи превозното си средство. 

В жк „Възраждане“ проблемът с паркирането е огромен, но този район е облагороден с улици и паркоместа. Въпреки това явно някои хора са решили да си усвоят кътче за своя автомобил. 
 
 

24
Коментара по темата
24.
MANE
04.02.2025 09:46:16
ПРАВЕТЕ СИНЯТА ЗОНА 5 ЛВ И ВСИЧКИ ДА СЕ МАХАМЕ ОТ ТОЗИ ШИ.....Н ГРАД
23.
Община Бургас
04.02.2025 09:14:13
Щом общинска администрация спи, изтървете нещо по-тежко от терасите и този тарикат ще се откаже да спира там.
22.
сичкото крадец и наркоман
04.02.2025 08:32:09
живее в Израждане :)
21.
..
04.02.2025 08:31:24
Във Възраждане всички са топ тарикати що се отнася до паркиране
20.
Не е!
04.02.2025 08:07:08
Аз съм по-голям тарикат! :)
19.
Карчев
04.02.2025 07:25:38
Скарали се двама съседи и си правят мръсно. Използват институциите за маша.
18.
Бай Минчо
04.02.2025 07:03:39
Оставете го, не се занимавайте. Този е неописуем гангстер и освен проблеми с картелите, просто няма смисъл, до нищо хубаво не би довела цялата работа, а да не говорим че под покривалото се крие бегачка с над 500 к.с. и трудно може да избяга който е решил да посегне на демократичните ценности на този европейски жител :D
17.
Адвокат
04.02.2025 06:53:50
Спорно е кое е приблоково пространство под юрисдикцията на етажната собственост и общината. Като гледам от снимката би трябвало да плаща на домоуправителя Ви. Всеки акт ще падне. А може терена да е държавен, на настоятелство, частен.........
16.
До моньо
04.02.2025 02:50:59
Ай да не е 200, а?
15.
Ало, Враца?
04.02.2025 02:29:18
Първо уредете проблемите с паркирането после режете глави
14.
Моньо
04.02.2025 02:12:18
Акта за паркиране в тревна площ е 200лв. Някой ши яде уя
13.
Бургаски чакал
04.02.2025 00:12:50
Пуснах пръц.голям стрес.
12.
Зад БСУ
03.02.2025 23:42:27
Зад БСУ има няколко такива спират където си искат ежедневно и еженощно, забравете никой не се занимава с такива
11.
Biches fuck
03.02.2025 23:15:36
Какво ви пречи !?
Какви площи то е като сметище блоковото пространство...
Тия с кучетата кога ще ги глобявате!?
10.
Даа
03.02.2025 23:09:48
Явно някой не си върши работата...
И щом не я върши?
Не е за тази работа.
9.
Хорейшио
03.02.2025 23:01:23
Следвайки предната статия… Автомобила е служебен!
8.
Tel hai
03.02.2025 22:42:19
Коя е тая Марияна ? Става ли за мандръсане ?
7.
Ски ся
03.02.2025 22:36:26
Селяндурите от Възраждане хахахаха да не съм чул че сте повече от другите комплекси хахаха на всякъде има утайки ама при вас са най
6.
Гошо
03.02.2025 22:29:57
Е то малко встрани на големия паркинг има още двама тарикати. Единият е със зелен москвич, а другия с едно миниатюрно корейско бусче. Та и двамата пазят места, та даже и табели да не паркираш има.
5.
Hai tek
03.02.2025 22:14:55
На Марияна белия джип пак е паркиран на тротоара и в моента е там вече трети ден! Докога бе?!
4.
Фончо
03.02.2025 22:12:41
Качулка та и две ножки на гумите и ще спре да спира там. Аз ли трябва да ва уча.
3.
хах
03.02.2025 22:08:26
общината да плати за едно заглавие как шофьора е глобен и пито платено ... и без това не остана човек, който да не разбра, че става дума за Наш човек
2.
Тарикат
03.02.2025 22:08:03
Тарикат ама за малко. Утре ще стане абонат я на паяк я на пътна полиция. Щом е във флагман качен е изгорял с някой лев за глоби.
1.
Пътна полиция
03.02.2025 22:05:13
Редно е утре да му бъде наложен акт за неправилно паркиране, след като паякът я вдигне.
  Добави Коментар
Слагам този продукт от кухнята във водата и подът блести от чистота Подът ще бъде лъскав и без следи Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата За още по-богат вкус можете да добавите шепа едро нарязани орехи или няколко капки бадемова есенция към сместа
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие Курорите дори отчитат ръст през юни спрямо същия месец на миналата година, отсече той Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone Доставчик е Samsung Display
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“ Те нападнаха семейство преди дни в опит да го оберат Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“ Вътрешният министър обяви, че разпитите разкриват как длъжностни лица са си затваряли очите пред незаконното строителство, докато прокуратурата във Варна води шест производства
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов Авторът на бестселъра „Мамник“ и критикът Десислава Желева представят мистичния свят на романите „Аждер“ и „Караеврен“ Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция Представители на съдилища, прокуратури и съдебна охрана в града дадоха личен пример за солидарност и гражданска отговорност
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско Инцидентът е станал на пътя между Айтос и Карнобат заради движение с несъобразена скорост ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“ Владислав Горанов обяви безусловна подкрепа за кадровите решения на Румен Радев, осигурявайки липсващите гласове за квалифицирано мнозинство
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография Елис Тунджай Айнур заслужи престижното отличие на Ротари България с впечатляващ резултат от 449 точки КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло Продукт, представян като „масло“ „Deutsche Markenbutter“, съдържа над 95 процента немлечни мазнини