Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Пехливанов: Волен е виновен за краха на "Атака"

Николай Пехливанов Снимка: архив, Атака
Ключови думи: Николай Пехливанов, Атака, волен сидеров, капка, герб, подкрепа, аец белене, бсп, патерица, кандидат кмет, депутат

В момента имаме една разпаднала се "Атака", която вече се е изчерпала. Волен Сидеров направи всичко възможно това да се случи и само той ще е виновен за краха на партията.

С тези думи депутатът от националистическата партия Николай Пехливанов обясни пред bTV причините, подтикващи го да вземе решение да напусне парламентарната група на "Атака", която без него ще се разпадне.

Според политика и бивш кандидат-кмет на София няколко са факторите, които са били катализирани от партийния лидер и са довели до настоящата лоша за "Атака" ситуация.

"Раздялата с телевизия “Скат” остана без обяснение и много наши привърженици продължават да гледат тази медия. После започна явна подкрепа за ГЕРБ – създаде се впечатлението, че едва ли не управляваме, а буквално станахме патерица. След това дойде и раздялата с Капка, която също остана необяснена", каза Пехливанов.

Той подчерта, че е бил достатъчно толерантен към неразумните решения на Волен Сидеров, но последното такова – да подкрепи БСП за вота на недоверие към кабинета заради спирането на АЕЦ "Белене", е преляло чашата.

"Когато се говори за разбиване на група, не са ли виновни тези хора, които се подписаха с БСП под вота за „Белене”? Та тази централа е най-емблематичният проект на тройната коалиция! Аз съм десен политик и не мога да допусна да участвам във вот с червените.

Нали на изборите през 2009 година обещахме на хората, че ще играем честно, а „Белене” е символ точно на корупционни практики, на нечистоплътни договорки", изясни позицията си Николай Пехливанов, вмъквайки в разговора, че е избран от гражданската квота и всъщност не е член на „Атака”.

По думите му вотът за „Белене” е един капан, в който „Атака” ще е най-големият губещ и ще стане „изтривалка” в политиката на БСП.

Николай Пехливанов потвърди, че колегата му Огнян Стоичков от парламентарната група на партията също няма да подкрепи вота на недоверие.

Според Пехливанов не е важно какво ще направи даден депутат и дали Сидеров ще е партиен лидер, а какво ще стане с надеждата на хората и кой ще отстоява интересите на тези, гласували за „Атака”.

"Идеята е не да има политическо номадство и да се чудим ще оцелее ли една парламентарна група или не, а как да се предприемат мерките и законите, които сме обещали на хората", заяви още Пехливанов.

Според него проектът на Капка Георгиева не е перспективен, тъй като всичко около него е основано върху "някакво личностно делене между нея и Сидеров".

4
Коментара по темата
4.
WC
14.04.2012 07:43:57
ТОВА НЕ Е НАЦИОНАЛИЗЪМ ИЛИ ПАТРИОТИЗЪМ , А МНИМ И ФАЛШИВ РЕВ НА ИЗХАБЕНИ ИДЕИ С ЦЕЛ ДА СЕ ОТКРАДНЕ И МАЛКОТО ОСТАНАЛИ РОДОЛюБИВИ МИСЛЕЩИ ЗА РОДИНАТА ПЕНСИОНЕРИ ОТ ЛЕВИЦАТА, ГРАЧЕНЕТО НА ПРИКРИТИТЕ ПОД 3 МАСКИ ПАТРИОТИ С ЕЛКИ В РЪЦЕТЕ ПРИКРИВА ТЯХНАТА ИМПОТЕНТНОСТ ОТ СТРАНА НА СВЕЖИ ИДЕИ ЗА РАЗВИТИЕ НА СТРАНАТА, ТЕ СА ПРОДАВАЧИ НА СТРАХ И ОМРАЗА, КАТО ЕДНО ВРЕМЕ - ПЪРВО ЧУПЯТ ВИТРИНАТА С БУХАЛКА ПОСЛЕ ИДВАТ И КАЗВАТ ЧЕ ЩЕ ТЕ ЗАЩИТЯТ ОТ БУХАЛКИТЕ, НАЛИ СИ СПОМНЯТЕ ОТ ЕДНО ВРЕМЕ
3.
sds
13.04.2012 20:31:51
TEZI НАЦИОНАЛИСТИЧЕСКИ ПАРТИИ СА ТАКИВА БОКЛУЦИ ЧЕ МИРИШАТ НА РАЗВАЛЕНА РИБА ,КАТО ПОЧНЕШ ОТ АТАКА НФСБ РАЗНИТЕ ТАМ ДЕПУТАТИ НАМРЪЩЕНИ КАТО ЧЕ ЛИ КОИ ЗНАЕ КАКВО ЩЕ НАПРАВЯТ--ЦИРКАДЖИИ --КОКАЛА НЯМА ДА ИМ ГО ДАДАТ НИКОГА--ТОЯ КАК СЕ КАЗВАШЕ ОТ СКАТ --КАСАБОВ -АМИ ТОИ Е ЗА ПСИХОДИСПАНСЕРА БЕЗ ПРАВО НА ПОМИЛВАНЕ
2.
заедно
13.04.2012 19:35:15
Атака и НФСБ да идат на почивка заедно, защото заедно трупаха паричките толкова години, за сметка на баламите, които мислеха че имат насреща си националисти, които всъщност бяха интернационалисти.
1.
samo NFSB
11.04.2012 12:41:25
хайде пехливанов да ги взима и другите, да се махат от атака и волен и деница да ходят са почиват на някой остров с натрупаните пари, а капка да се арив на политиЧка
  Добави Коментар
Гонка с полицията завърши с арест и 460 хил. евро, разбиха и наркооранжерия При две отделни операции в кварталите Борово и Враждебна са задържани двама мъже, а разследващите иззели пари, предполагаеми наркотици и 88 растения канабис Имен ден на 8 август: Емил и Емилиан черпят заради светец, отказал да се подчини на император Православната църква почита Свети Емилиан Изповедник и Свети Трендафил Загорски, отстоявали християнската си вяра въпреки преследванията
Рейн падна до невиждано ниво, сушата задушава речния транспорт в Европа При стратегическия участък Кауб водата слезе под рекорда от 2018 г., а над 100 общини в Северна Италия вече изпитват проблеми с водоснабдяването В Равда стартира лятната арт работилничка на НЧ "Гоце Делчев -1943" Нов акцент в програмата са заниманията по шиене
Гърция засили проверките по плажовете, глобите стигнаха 73 000 евро Контролът се подпомага от дронове и приложението MyCoast, чрез което гражданите подават сигнали за нарушения. Местните служби за недвижими имоти също приемат жалби директно Дунав разкри двама войници от Втората световна война в Будапеща Целите идентификационни плочки подсказват, че семействата на двамата германски войници може никога да не са научили официално за смъртта им
AI започна да прави неща, които никой не му е разрешавал OpenAI, Anthropic и Meta се сблъскаха с отделни инциденти при изпитания, а британският институт за AI сигурност установи модели, които създават фалшиви самоличности и насочват действия към реални хора Нефтохимик привлече офанзивен халф Халфът вече направи неофициален дебют и дори отбеляза гол в контролата срещу „Загорец“, завършила 1:1
Бургаска област вече има близо 338 хил. жилища, сградите се увеличиха с 453 за година НСИ отчита 109,8 хил. жилищни сгради, а двустайните остават най-разпространеният тип дом в региона Мароко се чувства окуражено: Влиянието на Тръмп е в светлината на прожекторите след катастрофата в Сеута Анализатори виждат американското рамо зад растящата увереност на Рабат, но доказателства за организиране на мигрантския щурм няма
Съветник иска да направи секс парти в сградата на Общината, плаши със съд, ако му откажат Според собствената му аргументация няма вътрешно правило или общинска наредба, която изрично да забранява суингърско парти в кметството Трима маскирани нападнаха и изнасилиха млад мъж в Англия The Sun разкри случая в Нюнитън, докато британската статистика отчита ръст на регистрираните сексуални престъпления и все по-видим проблем с мъжете сред жертвите