Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Защо напусна Исторически парк

Ключови думи: Ивелин Михайлов, Исторически парк, новини, Флагман

Ивелин Михайлов, лидерът на "Величие", вече не заема поста изпълнителен директор на „Исторически парк“, съобщи самият той в профила си във Фейсбук.

Михайлов посочи като причина за оттеглянето си умишлено създадения му негативен имидж.

Според него неправилното управление на страната е довело до проблеми за самия парк. В бъдеще той планира да се фокусира върху развитието на партия „Величие“, която има за цел да защити гражданите от политиците, престъпниците и институциите, които ги ощетяват.

Новият изпълнителен директор на „Исторически парк“ е Боян Петков, съобщиха от дружеството.

7
Коментара по темата
7.
Мале мале мале...
12.12.2024 09:55:11
Всички сте симотековци и заслужавате ОГЪН ДА ВИ ГОРИ!
6.
Селянин
12.12.2024 08:35:36
Защото пирамидата там става очеизвадна и будалите инвеститори започват да си искат парите. Сега ще обявят новия, че е провалил фирмата и тоя ще почне нова пирамида за другите будали. С нашето правосъдие където подобни процеси траят деситилетия, и двамата отдавна ще са умрели, като има присъда, ако не е паднала по давност междувременоо. Не е луд този, който яде баницата.
5.
Кривогледият сектант
11.12.2024 23:06:19
Сектата на сциентолизите принудила кривогледия сектант да си гледа политиката,за да не вреди на сектата.Погледнете го хубаво този клоун и сравнете изцъкления му поглед с този на Том Круз,когато подскачеше при Опра.
4.
Понци ЕАД
11.12.2024 23:05:00
Черепа му спря кранчето, за да налива повече в другия си кон - Мечокът Руди.
3.
Абе човек...
11.12.2024 21:19:08
Какво лошо управление на страната, ти не виждаш ли че поне 95% са изроди и шизофреници?! Ние сме позор за човечеството, защото доказваме вавилонския талмуд, където пише че неевреите трябва да се сваряват във врящи изпражнения. Не сме единственият толкова пропаднал народ, но има и такива, които до по-малка степен заслужават злата си участ. Бъди жив и здрав, пожелавам ти много успехи!
2.
До 1
11.12.2024 20:42:22
Копейки за милиони.. рубли. Или малко под 50cent USD.
1.
Удри Ивчо!
11.12.2024 20:30:18
Пирамиди, фараони и копейки за милиони :)
  Добави Коментар
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми Ректорът проф. д-р Сотир Сотиров обсъди разработването на съвместни програми и двойни дипломи с президента на ASOMI College of Sciences Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“ Басистът е сред създателите на групата, която оставя следа в българския блус през 90-те години
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата Евростат отчита ръст от 33,9% у нас през май 2026 г. спрямо май 2025 г. Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми Звездата от Top Gear вече шофира по-бавно, ходи повече пеша и яде вегетарианска храна
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете Жертвата е 33-годишният Кайл Беван, който е посегнал на 2-годишно Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна Софийският градски съд е вписал прекратяването с решение от 26 май
Сигнал до Флагман.бг: EVN ни тероризира! Токът в жк "Възраждане" постоянни спира, уредите ни гърмят! От половин час на ул. "Цар Самуил" нямаме ток, никой не ни дава обяснение защо и кога електрозахранването ще бъде възстановено, алармират хората Обмислят още по-високи данъци за повече от едно жилище Депутатът Константин Проданов бе категоричен, че не целят да ударят никого, а да има по-голяма справедливост
В Русия се подиграха на Стармър, предложиха му да коси трева Захарова мупредлага работа на половин работен ден Бургаските „Златни морски звезди“ спечелиха злато на Държавното първенство в Шумен Дамите на възраст между 54 и 77 години от СКХГ „Черноморец“ покориха публиката с фолклорния си танц „Нестинарки“
Цените на дизел и бензин почти се изравниха Някои бензиностанции вече продават горива за под 1.50 евро за литър Наберете тези вълшебни билки по изгрев на Еньовден, за да отключите лековитата им мощ! Еньовден е един от най-обичаните и мистични български празници. Той се отбелязва на 24 юни и е свързан със слънцето, росата, здравето, пречистването и силата на природата