Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

"Глупак"

Ключови думи: игри на волята, стан, станислав христакиев, предаване

Тазвечершният епизод на Игри на волята по Нова предложи сериозно шоу. Станислав Христакиев или Стан беше изигран от своите съплеменници, за да отиде на битка за оставане в играта.

Двама от другите най-силни мъже в реалитито Мартин и Добрин първо саботираха червеното племе в номинационна битка, а след това изиграха театър в борбата за предимство между Анита и Стан. Мартин избран от дамата победи в нагласена битка дружката си Добрин, който уж трябваше да се раздаде за Станислав.

В навечерието на играта Марто и Добри, фаворитите в предаването, се скъсаха да захранват Христакиев, за да е тромав, мислейки, че той не подозира нищо.

По време на битката за оцеляване в Игри на волята обаче Стан показа добро плуване, перфектни силови качества и много добра памет. Той трябваше да носи 15-килограмова жилетка на сушата и имаше пасив при старта, благодарение на представлението, което изнесоха Добрин и Мартин.

В крайна сметка обаче Стан, който извън Игрите се подвизава във Флорида, победи категорично дамата и остана в играта. Стана ясно и, че той има подозрения, за бойкота и е напълно сигурен, че шоута на масата във вечерта преди елиминационното състезание е напълно нарочно.

А с водещата на предаването заключиха, че той също има стратегия към момента, а именно да се прави на глупак. Такъв какъвто категорично не е, защото малко преди тези събития разби всички основни конкуренти в играта в битка за памет и съобразителност. 

Направи изненадващ ход

15
Коментара по темата
15.
Ексел
14.11.2024 17:04:58
Ужасни са тези стратегии и манипполации. Трябва финалисти да бъдат, само достойни и смели участници, като Светлун, Раду, Момчил и Филип от минлите сезони.
14.
Мишки
14.11.2024 12:03:58
Страхливци и мишки. На това ли учите децата? Дано в бъдеще собствените ви деца станат като вас. Лъжци и двуличници. Пардон: триличници.
13.
roni
12.11.2024 21:50:51
Големи наглеци и смешници. Изложиха се тези двамата схемаджии. Нагласени са за финалите. Марто за съжаление от интелигенция се принизи на нивото на Добрин. Жалко.
12.
Смях
11.11.2024 12:42:10
Защо и за какво да гледаме след като е ясно отфавна ,че цигуЛина с развалените зъби Добри, които е наврян в игрите с ходатайства от Данчо Лечков ще бъде победител.
11.
ояо
11.11.2024 11:18:45
Умишленото манипулиране на играта, трябва да се наказва. Това си е осигуряване на предимство с измама. Тея палячовци трябва да ги номинирати да им вземат всичко спечелено до момента.
10.
Ves
10.11.2024 13:23:01
Мартин и Добрин много си повярваха исе мислят за голяма работа. Те са едни злобни тарикатчета и грозните им схеми трябваше да бъдат наказани! Павел пък се е взел за велик философ- оратор, а всъщност е жалък манипулатор. Заради такива персони играта ми стана противна. Трябва да и се смени името : Игри на схеми и манипулации !!!
9.
Фифи Димитрова
10.11.2024 09:27:18
Това някакво гей шоу ли е?
8.
Якооо
09.11.2024 19:50:40
Ало, на това ли учите децата. Такива постъпки трябва да бъдат наказвани, показно.
7.
Възмутена
09.11.2024 19:16:28
Наистина и двамата започнаха да стават противни.Дори и физиономиите им почнаха да се изкривяват.Много жалко! Какъв пример могат да бъдат за младите?!
6.
Аз
09.11.2024 17:22:39
И Стан се местеше от една коалиция в друга, не е по-добър от останалите!
5.
Истина
09.11.2024 11:09:06
Жалко за двамата млади "артиста"! Да, игра е, социална, физическа, но МОРАЛА е един момчета! Няма социале н,физически, коалиционен...! Жалки и смешни сте и ако един от двама вземе голямата награда, от такава награда хаир НЯМА! /проверете значението на думата "хаир", нали сте много умни и хитри момчета!/. Бъдете здрави и растете не само на сила и хитрост, а и на мъдрост!
4.
Вай
09.11.2024 07:19:50
Не ги разобличиха,щото няма кой да ги гледа!!! А колкото до подлост,Депутатите им водят,с НЯКОЛКО ОБИКОЛКИ!!!
3.
АНЕСТИ
09.11.2024 06:40:06
НА СХЕМАДЖИИТЕ ИМ НАТЪРТИХА ВРАТЛЕНЦАТАТА ЗУБРАЧЕСКИ
2.
зрител
09.11.2024 04:24:22
Какви схеми и подлости в една игра,а какво да кажем и да очакваме за политиката???
Защо не ги разобличиха от предаването пред всички,и да отидат двамата Мартин и Добрин на битка за назидание!!!!
Подли момчета,дано в живота да не ги прилагат тия схеми!!!
Имах друго мнение за Мартин,но уви!!!!
Такива хора не успяват в живота,рано или късно подлите постъпки излизат наяве!!!!
1.
Ochilata
09.11.2024 01:10:23
Ochilatiq mangasar van!!!
  Добави Коментар
Цената на цигарите скача Причината - новите и по-високи акцизни ставки Друго си е да знаеш български - ето какво се случи с най-добрата дружка на Мони Николов в Новосибирск Дмитрий Лизик може да е щастлив, че Локомотив привлече Симеон
Полезни храни против остеопороза Калцият изгражда структурата на костите, правилното хранене може да е ключово Младите мъже "полудяха" по пластичните операции Между 2018 и 2024 г. броят на хирургичните козметични процедури, извършвани върху мъже, е нараснал с близо 95%
Тези 3 храни поскъпнаха най-много след приемането на еврото Шопската салата може да се превърне в лукс Манчестър Юнайтед не забрави за Димитър Бербатов Митко получи куп поздрави за рождения си ден, най-престижен изглежда този от "Олд Трафорд"
Февруари носи пари и успех на три зодии Звездите са благосклонни към знаците Овен, Дева и Козирог Лудогорец даде 4 милиона, но си струваше Петър Станич е диамант в селекцията на "орлите"
България, Гърция и Румъния с обединяват усилията за по-бърза жп връзка от Солун до Букурещ Трите страни ще търсят съвместно финансиране от ЕС за създаване на непрекъснат железопътен коридор Север - Юг Допълнително финансиране се обявява за шест нови професии  В списъка влизат железопътна техника, пчеларство, планински водач, ръководител движение, производство на месни и рибни продукти, както и редица специалности в областта на приложните изкуства
TravelX и новото лице на туризма: пътуване без алкохол като устойчива бизнес тенденция Как пътуванията без алкохол се превръщат в икономически фактор и нов стандарт за модерния туристически бизнес Генералният секретар на ООН предупреждава за предстоящ финансов колапс Ситуацията ще се влоши още повече в близко бъдеще“, пише Антонио Гутериш