Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Тенденции в обувките за лятото

Ключови думи: модни тенденции, лято 2024, джапанки

Лятото вече официално е тук и подменяме гардероба. Но освен, че изваждаме по-тънките дрехи, трябва да помислим и с какви обувки ще ни е най-удобно, но и ще изглеждаме стилни и модерни. Ето какви са тенденциите при обувките през този сезон, според американския "Cosmopolitan".

Мрежестки сандали тип клетка

Нали знаете как мрежестите блузи и рокли са хит от 2-3 години насам? Това се пренесе и върху чантите, и върху обувките. Така че - през лятото много модерни ще са мрежестите сандали, които направо приличат на клетка. Те може да са затворени, може да са леко отворени отпред, но важното е да са на дупки, да имитират мрежа и така ще изглеждате наистина стилно. Що се отнася до цветовете - залагайте на бяло, черно, червено, синьо, зелено, сиво, жълто. Този тип сандали стоят много интересно и се забелязват веднага.

Мери Джейн

За по-хладните летни дни или вечери, спокойно може да слагате обувки тип Мери Джейн. Те са вечна класика и отиват на всичко - рокли, поли, къси панталонки, кроп топ, потничета, ризки, тениски, гащеризони и т.н. Тези обувки са затворени отпред, с дебел нисък ток са, имат каишка и обикновено са лачени. Стоят стилно, но и не са прекалено официални, така че идеално пасват за всякакви събития. Хит ще е, ако на каишката отпред има розетка.

Сандали с много връзки

Тенденция от преди 10-12 години, която се завръща! През това лято сандалите с много връзки отново ще са навсякъде. Става дума за връзки, които стигат поне до глезена, но по-хубаво е и още по-нагоре! Трябва да има връзки и около пръстите, около ходилото и т.н. Ако носите такъв тип сандали винаги ще изпъквате и ще изглеждате като истинска модна икона. Звездите често залагат на сандали с много връзки за лятото. Те отиват на официални рокли, но и на къси полички, спортни дънкови панталонки, на кроп топове и потничета и т.н.

Джапанки тип прашка

Музика за ушите на дамите! Обикновените джапанки тип прашка отново са тотален хит. Няма какво толкова да му мислите, просто се снабдете с няколко такива вида за лятото. Те се намират лесно, има всякакви цветове и комбинации, удобни са, тъй като не са с висока подметка, а и ще ви държат прохладно. Преди се считаха за семпла обувка, подходяща основно за плаж или кратка квартална разходка, но сега може да ги носите и на партита, кафета, в парка с компанията и т.н.

Източник: teenproblem.net

 

0
Коментара по темата
  Добави Коментар
Незрящият Виктор Асенов пробяга 80 км на Асеновградски баири въпреки дъжда  Несломимият и водачите му започнаха състезанието още в 7.00 сутринта в събота Скандал с Макрон Някои твърдят, че се е дрогирал във влака за Киев! От Франция категорично отрекоха
Взима важно решение Васил има 2 рози, дамите пък са двойно повече Много е болна Кели от "Женени с деца" почти не излиза от къщи
Буря в "Ергенът" Мартин и Даниела с първи скандал, след като заживяха в едно имение Получи огромно признание Надал с разгромна победа в престижна класация
Прави съдбоносен избор Виктор решава за Любомира и Клаудия в утрешния епизод на реалитито Информационният здравен център Ashkan Life чества 10 години и посреща в нов офис Широкият спектър медицински услуги – от диагностика до крайния стадий на лечението и индивидуалният подход са най-важният белег за успеха
Пожар в къщата на Стармър Гъмжи от полиция около дома Проблем с тока и метрото в Лондон Преустановено е било движението по две линии на метрото
Тръмп е готов да отиде в Истанбул, чака се решение на Путин Може да има среща между 4 президенти Шокиращ инцидент в Германия, замесени са деца 14-годишно момче е прободено много тежко от 17-годишен, друг тийнейджър също е ранен