Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Иван на купон със Сарачинова, след като наруга Вихра в ефир

снимка Всеки ден
Ключови думи: Иван Христов, Ирина Сарачинова, Вихра, развод, Мартин Карбовски

Часове след като наруга бившата си съпруга в ефира на Нова телевизия, Иван Христов се появил на парти с новата си любов Ирина Сарачинова, съобщава днес в. „Всеки ден“.

Опосумът бе гост на Мартин Карбовски, а водещият му пробута шокиращия вариант на Искра да го обвини по време на бракоразводното дело, че е извратен педофил, посягал на дъщеря си Ава.

Самият Иван не прие това като абсурд, а преди това се закани да не плаща повече от 270 лева месечна издлъжка.

“Законът не предвижда колко трябва да е издръжката. Няма горна граница на сумата. Тя се определя от съда по време на развода и съобразно доходите и имуществото на бащата. В случая на Иван и милионите, които изкарва, няма как издръжката да е 270 лева. Ще бъде многократно по-голяма, зависи за колко ще се пребори адвокатът на Вихра”, коментира юрист, цитиран от  Блиц.

Сайтът твърди, че Иван получил като печалби от фирмите си над 2 милиона лева за последните две години. Освен тях той вземал и по 15 бона на месец.

“Майката на детето ми пропуска да каже, че живее в апартамент, за който аз плащам по 3000 лева на месец на банка. Отделно взима 400 лева от наем за друг апартамент, на който пак аз изплащам заема – около 1000 лева. И за колата й вноската е към 1000 лева”, обяви Иван.

3
Коментара по темата
3.
потресена
20.02.2012 18:47:19
Мисля,че е КРАЙНО време родителите, които отглеждат сами децата си да надигнат глас и да си извоюват промяна в закона. Би трябвало издръжката да бъде процент от доходите на другия родител и тогава няма да се стига до такива абсурди!
2.
miro
20.02.2012 14:26:02
IVAN E DOLEN SMARKACH
1.
беден
20.02.2012 14:11:34
Кво да го прайш- "наше момче" потомък на строителите на дУУУмокрацията, на червената олигархия, на милите социалисти, дето за всичко все един "черен Иван" им е виновен...А вие пъшкайте от възторг по живота на богатите безмозъчни потомци на шумкарите. "Бизнесмен" бил?! А поколения високообразовани хора тънаха и тънат в мизерия.
  Добави Коментар
Млад мъж убива и яде котки, качва видеа в социалните мрежи Мъж се представя като Чичо Гошо, а потребители разпространяват непотвърдени данни за самоличността му "Нефтохимик" завърши контролите с равенство в Нова Загора Отборът на Димчо Ненов започва новия сезон в Югоизточната Трета лига следващата събота, 8 август, с домакинство на Ботев II (Пд) на стадион „Лазур“.
Пловдивски бард спечели голямата награда на „Солени ветрове“ с „Кой открадна сърцата на живите“ Преди конкурса водещите споделиха, че стискат палци на поетите с китара Самуел Мануелян и от „Прегърнат облак“ да се представят добре на „Бургас и морето“ и те спечелиха първите две места Почина актрисата Наталия Дончева на 56 години Дъщерята на Пламен Дончев изгради богата кариера във Франция и остана свързана с българското кино
Иван Шишков идва в Бургаско за проверка на дългоочакван ремонт Регионалният министър ще инспектира пътя към Дюлинския проход, а след това ще събере кметовете от Бургаска област Европол: Мрежата Фокстрот вербува тийнейджъри за убийства в Европа Престъпната структура превръща социалните мрежи в пазар за насилие и получава поръчки за нападения срещу израелски цели
Два пожарни хеликоптера се сблъскаха край Атина, единият екипаж подаде сигнал Спасителите издирват хората от втората машина, докато огромният пожар продължава да заплашва Западна Атика Коалицията на желаещите се разпада, планът за войски в Украйна увисна Над 30 държави участват в разговорите, но малцина са готови да изпратят свои военни
Атанас Русев свърза случая Петрохан с ПП и ДБ Природозащитникът говори за схема със средства по ПВУ, но прокуратурата не е обявила подобна политическа връзка Георги Илиев от Бургас спечели бронз на световната олимпиада по лингвистика Дванадесетокласникът стигна до националния отбор само година след първото си състезание
Тялото на Нирмал Пурджа е открито на 5700 метра под Броуд Пик Спасителите намериха до него още трима загинали, а операцията по издирването на останалите алпинисти продължава Мадрид прати 3000 жандармеристи в Сеута след мигрантския щурм Силите за сигурност пазят границата, пристанището и улиците на испанския анклав