Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Ето го Златан Миланов – джигитът, който едва не уби полицай след гонка в Бургас

24-годишният криминоген се е разминал със съвсем леки наранявания след инцидента - одраскан нос
Ключови думи: Новини, Златан Миланов, Флагман, Бургас, инцидент, катастрофа, полицай

Златан Миланов – джигитът, който в петък срещу събота едва не уби полицай при гонка в Бургас, току-що бе конвоиран до Районния съд, където в този момент се гледа мярката му за неотклонение. 

Прокуратурата го иска за постоянно в ареста, тъй като е извършил дръзко престъпление и има реална опасност да се укрие. Почти сигурно молбата ще бъде удовлетворена, защото случаят потресе със своята арогантност цяла България.

Припомняме, че 24-годишният мъж помете с висока скорост полицейски патрул на Пето РУ Бургас, след което командир Иван Панчуков изпадна в безсъзнание и по спешност бе приет в болница. В първите часове имаше опасност за живота му. Лекарите вече го стабилизираха и предстои скоро да го изпишат.

От ОДМВР-Бургас с подробности за среднощната гонка, завършила с ранен полицай

Днес станаха ясни и подробности за случая.

Оказва се, че Златан е имал причина да избяга от полицейската проверка – той е бил без книжка, която му е отнета заради отказ да даде проба за наркотици, имал е условна присъда, а освен това колата му не е била регистрирана. Според свидетелски показания пък самият той малко преди инцидента е употребил лека дрога.

Заради това не се подчинил на полицейската палка, последвала гонка по улиците, включително и по тесни улички в ж.к.“Славейков“, през цялото време той е карал старият си Голф 3 с много висока скорост. Според разследващите  умишлено е причинил сблъсъка с полицейския патрул, след което умрял от страх, зарязал колата и гаджето си в колата и тръгнал да бяга в неизвестна посока.

Златан, който е от София, се е укривал на неизвестно място 5 дни, след което вчера сам се предал на органите на реда. Ако бъде доказан умисъл в действията му го грозят от 3 до 12 години затвор.

Вижте какво каза прокурор Христо Христов пред журналисти днес:

 

Стягат сватба Афра Сарачоглу и Мерт Рамазан Демир   Сладкиш-изненада с най-вкусния и нежен крем, който се крие в тестото Можете да го направите с или без плодове
Жена е с опасност за живота след бой с бастун 78-годишният ѝ бивш съпруг е задържан Зодиите, които винаги се връщат при бившите си Причините за раздялата нямат никакво значение
Защо качествената дограма е ключът към комфорт и спокойствие у дома? Съдът в Лондон ще произнесе присъдите на шестимата българи, признати за виновни в шпионаж Петима членове на шпионската клетка са - нейният лидер Орлин Русев, Бисер Джамбазов, Катрин Иванова, Ваня Габерова и Иван Стоянов
Цял живот ще сте ми благодарни за тази рецепта за най-сочните кюфтета - без пържене, без капка олио и хляб Всички приятели и познати ги обожават, а у дома не искат да опитат други Почина светило в хирургията (СНИМКА) Изтъкнатият специалист д-р Борил Петров си отиде едва на 60-годишна възраст
Медмаг – медицински инструменти и облекло за бъдещи и реализирани медици Изрита младото си гадже, ето я причината Глория се е разделила с Добромир
Кюрдската работническа партия обяви, че се е разпуснала По-рано Йоджалан, основателят на обявената за терористична групировка ПКК, призова да се сложи край на въоръжената борба, а Анкара заговори, че той може да бъде освободен от затвора НАП без милост: Запорира пенсии и заплати на хиляди българи Над 47 хиляди длъжници не са имали достъп до доходите си през изминалата година