Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

"Възраждане" твърдо остава в опозиция в 50-то НС

Ключови думи: костадин костадинов, възраждане, опозиция, 50-о НС

"Възраждане" застава категорично като опозиция в 50-ото Народно събрание. Това заяви заместник-председателят на формацията и депутат в юбилейния парламент Цончо Ганев на брифинг в централата на партията.

Според Цончо Ганев ще се прокарват политики, които не са в дневния ред на обществото и затова от формацията са отказали поканата от ГЕРБ за разговори.

Ганев посочи, че "Възраждане" ще продължи да работи за приоритетите, зад които партията е заставала и досега.

И Цончо Ганев, както лидера на "Възраждане" Костадин Костадинов заяви, че резултатите от изборите 2 в 1 не задоволят формацията. Затвърдихме си броя депутати, не сме доволни от това нещо, ние искаме да управляваме страната, настоя Цончо Ганев.

И допълни, че целта никога не е била просто да са управляващи, част от изпълнителната власт, а да предложат политики, които да помагат за развитието на страната. Ганев отчете, че партията търси причината за незадоволителния резултат в себе си.

ГЕРБ-СДС изпратиха покани за разговори по теми от актуалния дневен ред на обществото и за съставяне на правителство до всички 6 останали политически формации в новото Народно събрание. От "Възраждане" обявиха, че единственото правителство, което биха подкрепили, това ще е правителство с мандат на тяхната политическа формация. ПП-ДБ потвърдиха първоначалните си заявки след изборите, че ще бъдат опозиция в този парламент. От Величие отказаха да разговарят с преговорния екип на ГЕРБ-СДС. На разговори се отзоваха от ДПС.

3
Коментара по темата
3.
Свърши тя
18.06.2024 12:43:52
Изрожденската пасмина сега се е яхнала на "вИличие".
2.
хах
18.06.2024 12:39:34
Коцето от максуда никога не е управлявал нищо повече от музея в Добрич, но сега вече искал да управлява държавата.
Ми не другарю, дори Бай Ганьо не е толкова глупав, че да ви го позволи.
Затова сте четвърта, а не първа партия.
1.
Ехх Костя
18.06.2024 12:37:33
От толкоз тръбене, блокажи, щепсели и военни плашила пак не можахте да минете ППДБ.

319К последовалите във фейса, пък едва събираш по 1К лайка и 70 коментара...да не се окаже че са ботове :)))
  Добави Коментар
Фестивалът на украинската култура продължава да събира бургазлии и гости на града (СНИМКИ) Вече 18 години Седмицата на украинската култура утвърждава Бургас като място за културен обмен и приятелство Внимавайте: Мними полицаи искат достъп до банковите ви сметки Измамниците твърдят, че чужденец тегли кредит или пари с фалшиво пълномощно, след което искат лични и банкови данни
Президентските избори се очертават за 25 октомври, при балотаж - на 1 ноември Парламентът отлага избора на своята квота във ВСС за след вота за държавен глава Румен Радев обвини прокуратурата, че блокира разследвания за крупна корупция Премиерът посочи арестите във ВиК - Бургас и данни за злоупотреби със стотици милиони левове
Ченгета тарашиха апартамент в Несебър, откриха канабис и райски газ 23-годишен айтозлия е задържан след претърсване в квартал Стария възел Михаела Доцова наказа депутат от ПБ за обиди от парламентарната трибуна Стоян Тричков нарече критиците на управлението лъжци и долни манипулатори, а опозицията поиска незабавна санкция
Три вида дрога откриха при проверка на Мерцедес в Каблешково 35-годишен мъж от село Дъбник е задържан за 24 часа Полицаи пазят дома на Владо Загатото денонощно, а убиецът още е неизвестен Прокуратурата разследва предумишлено убийство, а пожарът в къщата на бизнесмена е бил предизвикан умишлено
Тръмп смъмри Нетаняху преди Белия дом, а той излезе възторжен: Това бе един от най-добрите ни разговори Иран и ядрената му програма останаха в центъра на 90-минутната среща, определена от Белия дом като положителна и продуктивна Юли си отива със страшна жега: До 36 градуса днес, 39 в петък Не се очакват валежи, прогнозират от НИМХ
Дневен хороскоп за 29 юли 2026: Интуицията ще ви води към успех Денят изисква дисциплина, търпение и разумни решения. Някои зодии ще получат шанс за професионален напредък, а други трябва да избягват конфликти, прибързани действия и нови начинания Касата да плаща тест-лентите на всички с диабет, настоява АПАЗ Пациентската организация иска повече сензори и инсулинови помпи, достъп за хората с диабет тип 2 и национална програма за ранно откриване