Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Синът на Джо Байдън загази, признаха го за виновен и го грози 25 години затвор

Президентът на САЩ Джо Байдън се срещна с осъдения си син
Ключови думи: Джо Байдън, Хънтър Байдън

Американският президент Джо Байдън се срещна със сина си Хънтър малко, след като той беше признат за виновен по всички обвинения, съобщава БНТ.

Камерите на медии отвъд Океана запечатаха емоционалния момент, в който баща и син се прегръщат на летището в Делауеър. Хънтър Байдън беше обвинен, че е излъгал за употребата на наркотици, когато е купил пистолет през 2018 година, което е федерално престъпление. Грозят го 25 години затвор и глоба от 750 хиляди долара. 

Това е исторически първи случай на наказателно преследване на дете на действащ президент на Съединените щати. Джо Байдън вече заяви, че няма да помилва сина си, ако бъде осъден.
 

8
Коментара по темата
8.
Нема страшно!
12.06.2024 12:09:18
Ако не го помилва татко му, Don Con ша го помилва! Неговата секта прощава всякакви грехове.
7.
Оруел до 1
12.06.2024 09:10:44
Шш по-полека с манипулациите на гласовете. 8 часа е качена новината, ме че не е и водеща хората още спят, отде толкова гласове, че то по важни новини не ги събират, пък кой му пука за насрания байдън. Що не и сложи направо 100 плюса за по убедително ? Недей се радва много, няма да го осъдят или ако го осъдят няма да е ефиктивно. Това е предизборен театър.
6.
до депесарчето 2
12.06.2024 08:47:37
тихо ве, бездетен
5.
2
12.06.2024 08:46:40
Сикемнал съм та в азанъто! безделник
4.
тея
12.06.2024 08:44:31
Ебахти кочината са тия сащ. Нищо чудно че родните джендъри извратеняци и олигофрени им се кланят!
3.
2
12.06.2024 08:38:17
Америка е Велика Държава ИМА Закони а в проссия блато
2.
до 1 роСИФИЛИСтика
12.06.2024 08:37:35
Ейй, боклук недоклатен!
Гледай си първо твойте деца, а после коментирай чуждите ве спермояд роZофилски!
Тръгнал простия каун да дава наклон на хоя на президента в чужда държава, паляк. Кой знае твойте синчета и дъщерички кви наркомани и парястници са, ама инъче тръгнал да коментира, хахахахахахаахх ГНИДА смешна!
1.
s
12.06.2024 08:19:51
Тази отрепка е ясна - дължи данъци на страната, незаконно притежание на оръжие, наркотици и се снима и разпространява в интернет гол, а дъщерята на Байдън, която също я спипаха в укриване на данъци? Нея кога? Алцхаймера да не се прави на много праведен, че нямал да пощади сина си, защото ако не беше Тръмп, да ги осветли, никой нямаше да разбере за престъпленията на фамилия Байдън
  Добави Коментар
Тайсън Фюри скърби след трагедията с хора от щаба на Джошуа Вълна от съпричастност към Антъни Какво да не правим в новогодишната нощ, ако искаме щастлива година Две популярни поверия, които обещават по-добра година, ако ги спазите
Владимир Кличко: Сърцето ми е с Антъни Джошуа Вълна от съболезнования към Ей Джей В името на Испания: Раул Гонсалес свали напрежението от Ямал Легендата не бърза да товари младока с прекалени изисквания
Медведев със смразяваща фраза за Зеленски "Трябва да се крие до края на живота си", твърди руският висш политик Созопол посреща 2026 под звездите с музика, шампанско и морска магия Морският град ще отброи последните секунди на 2025 година с празничен концерт, фойерверки, шампанско и традиционно Дунавско хоро под звъна на обновената часовникова кула.
Трент извършва огромно предателство? Твърдят, че го искат 3 гранда от Англия, Ливърпул не е сред тях Три зодии започват новата година с неочакван късмет Още в първите дни на януари ще усетят промяна, която ще им даде силно начало и увереност
Дженифър Лопес отказва да ходи на интимни срещи Попдивата се наслаждава на самостоятелния си живот и не търси нова връзка Какво ще се случи с пазара на недвижими имоти след Нова година "Ще има забавяне на темпа на ръст на цените, а през следващите 2-3 години се очаква той да бъде умерен", коментира председателят на УС на Националното сдружение на недвижими имоти Бочев
Звънът на джамалите ще събуди Сакар – Орешник посреща Новата година с древен ритуал Мъжете от тополовградското село ще облекат овчи кожи и ще обиколят домовете в първите часове на 2026 година, за да прогонят злото и да благословят новото начало. Жена блъсна мъж на пешеходна пътека пред куп полицаи Пострадалият е приет от спешна помощ със сериозна травма, но е в стабилно състояние