Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Английската кралица плаща 14 200 паунда за дискретен теляк

Ключови думи: теляк, английската кралица, принц Чарлз, Кралица Елизабет Втора, Бъкингаамски дворец

Кралица Елизабет Втора си търси прислужник за банята срещу годишна заплата от 14 200 британски лири, пише в. "Дейли мейл", цитирана от БТА.

В задълженията на новия служител ще влиза следенето отблизо на мокрото помещение, да пълни ваната и стриктно да следи за желаната температура на водата. Освен това той ще трябва да разопакова и стяга багажа на височайшите гости на Бъкингамския дворец, да глади дрехите им, да им помага да се обличат, да бди над бижутата им, да пренася за закуска подносите до стаите им.

Предлаганата заплата е доста скромна и е почти на дъното в йерархията на служителите на двореца. Но щастливецът, който получи поста, ще може да контактува пряко с Нейно Величество и принц Филип. Новият служител ще се присъедини към останалите 250 готвачи, прислужници, шофьори, градинари и др., които обслужват кралското семейство.

Прислужникът за банята ще обитава Бъкингамския дворец, но ще трябва да обслужва три месеца в годината и другите кралски резиденции, както Балморал и Сандрингам. Работната му седмица ще е 40 часа, като кандидатът трябва да бъде "възпитан, дружелюбен и дискретен".

През 2003 година в британския печат се надигна недоволство, след като се узна, че принц Чарлз имал специален прислужник, който да изстисква пастата върху четката му за зъби, припомня изданието.

0
Коментара по темата
  Добави Коментар
Зеленски с коментар за ситуацията в Покровск Думите му нямат нищо общо с твърденията от Москва Жестока вражда между банди в Брюксел Двама са ранени
Бавят Бюджет 2026 заради санкциите срещу „Лукойл“? Заради тях приходите намаляват с 1 млрд. евро Затварянето на рафинерията в Бургас води до тежък недостиг на средства и затруднява изпълнението на заложените цели, коментира икономист Колин Фарел се напи зверски и вбеси Том Крус 46 дубъла за една сцена
Бърз трик за по-лесно заспиване Може да помогне Всички ли мразят Слави? Тв водещият с безпрецедентен ход във фейсбук Публична тайна е, че други политически лидери имат модератори, които управляват публичните им страници и те блокират троловете
Безпрецедентна ситуация в Биг Брадър Участник крещи: "Каам ти, каам ти" Трилърът със Светльо Вуцов продължава Не е ясно дали ще играе за националите
Алекс Грозданов обра аплодисментите в Полша В идеалния отбор е Мъж се направи на жена в "Ергенът" Иронизира участничка
Какво се случва с водата в голям роден град? Хора са притеснени Круизен кораб заседна в Дунав На румънска територия