Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Каква глупост: Две момичета се качиха на кран за селфи

Ключови думи: снимка, селфи, кран, момичета, новини от шумен

Две непълнолетни момичета използвали висок товарен кран, за да си направят селфи. Действието се развива в Шумен в петък, малко след 15 часа. Говорителят на дирекцията Ася Йорданова уточни за БТА, че двете непълнолетни девойки са се качили на крана в района на железопътната гара в града, за да си направят снимки.

След подадения сигнал, към адреса на ул. “Станционнна” са се насочили полицейски и спасителни екипи. Пристигналите на мястото пожарникари и полицаи са установили, че на крана има две момичета, които са свалени веднага, допълни Йорданова и припомни, че служители на Областната дирекция на МВР в Шумен и преди са реагирали на подобни сигнали.

От полицията отправят пореден апел за отговорно поведение на подрастващите. „Не излагайте своя и живота на вашите приятели на опасност заради предизвикателство, селфи или в търсене на нестандартно място за „отбелязване” в социалните мрежи. Няма нищо по-важно от живота и здравето ви”, призоваха от полицията.

0
Коментара по темата
  Добави Коментар
Тайсън Фюри скърби след трагедията с хора от щаба на Джошуа Вълна от съпричастност към Антъни Какво да не правим в новогодишната нощ, ако искаме щастлива година Две популярни поверия, които обещават по-добра година, ако ги спазите
Владимир Кличко: Сърцето ми е с Антъни Джошуа Вълна от съболезнования към Ей Джей В името на Испания: Раул Гонсалес свали напрежението от Ямал Легендата не бърза да товари младока с прекалени изисквания
Медведев със смразяваща фраза за Зеленски "Трябва да се крие до края на живота си", твърди руският висш политик Созопол посреща 2026 под звездите с музика, шампанско и морска магия Морският град ще отброи последните секунди на 2025 година с празничен концерт, фойерверки, шампанско и традиционно Дунавско хоро под звъна на обновената часовникова кула.
Трент извършва огромно предателство? Твърдят, че го искат 3 гранда от Англия, Ливърпул не е сред тях Три зодии започват новата година с неочакван късмет Още в първите дни на януари ще усетят промяна, която ще им даде силно начало и увереност
Дженифър Лопес отказва да ходи на интимни срещи Попдивата се наслаждава на самостоятелния си живот и не търси нова връзка Какво ще се случи с пазара на недвижими имоти след Нова година "Ще има забавяне на темпа на ръст на цените, а през следващите 2-3 години се очаква той да бъде умерен", коментира председателят на УС на Националното сдружение на недвижими имоти Бочев
Звънът на джамалите ще събуди Сакар – Орешник посреща Новата година с древен ритуал Мъжете от тополовградското село ще облекат овчи кожи и ще обиколят домовете в първите часове на 2026 година, за да прогонят злото и да благословят новото начало. Жена блъсна мъж на пешеходна пътека пред куп полицаи Пострадалият е приет от спешна помощ със сериозна травма, но е в стабилно състояние