Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Внезапно почина заподозрян около убийството на 2-годишната Данка

Ключови думи: Данка, новини, Флагман, убийство, почина

Сръбската полиция съобщи днес, че един от предполагаемите съучастници на убийците на двегодишната Данка, чието тяло все още не е намерено, е починал в ареста рано днес, предава БТА.

Според полицията смъртта му е естествена. Прилошало му е в ранните часове и въпреки навременната реакция на полицейските служители и лекарите, които направили опит за реанимация, той починал в 3:10 часа, а съдебният лекар констатирал естествена смърт, съобщават сръбските медии.

Починалият в ареста е брат на единия от заподозрян за убийството на Данка, пишат сръбските медии. Той и баща му вчера бяха задържани за 48 часа по подозрение, че са помогнали за укриването на трупа на детето, който все още се издирва.

Данка беше обявена за издирване на 26 март, след като изчезна в Банско поле, близо до източния сръбски град Бор. Първо бяха арестувани двама мъже на 50-годишна възраст.

Единият заподозрян е признал при разпит в прокуратурата в Зайчар, че е удушил Данка. Той е казал също така, че баща му и брат му са му помогнали да скрие тялото. Те също са били задържани. Другият заподозрян е използвал правото си на мълчание.

2
Коментара по темата
2.
Died suddenly
08.04.2024 04:40:41
Така ли стана? Така е в цивилизованите държави. В Сърбия, Русия, Нигер, Афганистан и много други има кръвно отмъщение, което или се наказва по-леко или изобщо от закона. А тук вървим в обратна посока- ако продължим с "канадизацията" (наскоро им издадоха инструкция да си оставят ключовете за автомобила извън жилището, за да не дразнят евентуалните крадци и да намалят случаите на кражби, съпътствани с насилие!) ... като нищо след време в този нов Содом и Гомор да има поправка в закона като някой убие дете да се тълкува като убийство от страст и да получи медал, че смело се е борил за чувствата си... И после бащата като причини случка на въпросният герой да лежи десетилетия в затвора. Както и да е, разсеях се- браво на сърбите!
1.
r3tgrgt
07.04.2024 20:53:56
Такива убийци на деца и съучастниците им не трябва да живеят. Нашите да вземат пример от сръбските комшии как се прави. Вместо този сбъркан психопат да го хранят и поят в затвора 20 години, по- добре е да го ликвидират. Такива отрепки нямат място на Земята.
  Добави Коментар
Как да намалим стреса Как стресът влияе на живота ни и как да го контролираме за по-добро здраве Домашна питка с масло: Тайната й Как да постигнете перфектна текстура
Средиземноморска диета: Ползите за здравето и защо е сред най-препоръчваните режими Как този хранителен модел променя начина ни на живот Тризначки нахълтват с гръм и трясък в "Ергенът"? Те са колоритни
Шоколадов сладкиш без много усилия Как да приготвим перфектния шоколадов сладкиш за 30 минути Най-съвместимите зодии за перфектна връзка Как астрологията определя кои зодиакални двойки са най-подходящи за успешни отношения и какви са техните особености
Григор Димитров сред най-богатите в тениса - ето първите 20 Българинът е 14-и Цената на водката в Русия лети нагоре Продажбите падат
От кои зодии са най-верните приятели Как различните зодиакални знаци показват своята преданост, според астролози Пролетна супа със зеленчуци: Лека и свежа рецепта за новия сезон Как да приготвите лесна пролетна супа със сезонни зеленчуци
Зодиите с най-голямо чувство за хумор Как зодиите използват хумора Как да премахнете миризми от килими и мебели Ефективни методи