Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

21-годишна с „Мерцедес” завлече пешеходка в Бургас

Ключови думи: болница, Бургас, катастрофа

Млада жена на 21 години блъсна с лека кола „Мерцедес А 160” пешеходка на изхода на магазин „Билла” към улица „Марица” в Бургас снощи около 18 часа. Шофьорката завлякла 54-годишната Е.К., която пресичала пътното платно. Според полицията Мерцедеса се е движел с несъобразена скорост. Потърпевшата пешеходка е с фрактура на десния глезен, без опасност за живота и е настанена за лечение в бургаската болница.
6
Коментара по темата
6.
fgfdsgd
15.01.2012 20:17:40
Минавам да пожелая скорощната и тежка смърт за 21 годишната курва която я порат денонощно в задния двор ! Умри курво скопена ! УМРИ
5.
keiti
13.01.2012 10:47:34
няма спор,че прекалиха с тези скорости,но и пешеходците не мислят когато пресичат и къде пресичат
4.
олигофрен
12.01.2012 20:42:06
Аз пък след третия акт на КАТ си слагам колан и в леглото когато спя.Защо ли?
3.
haha
12.01.2012 12:52:17
Абе "читател" да ти сложат МВР камери и в кенефа дано бе да ти снимат халката как сере да те ... и превъзбудения пич... мн знаете за Европа само предлагате..невиждате че улиците са тесни,хората от глупави по глупави и пешеходците и тези зад волана,няма капка толерантност от едните към другите.Камерите немогат да възпитават,те принуждават заради глобите след това.. но народа е толкова обезверен и обеднял , че силно се съмнявам в положителния ефект от това да има на всяка крачка полицаи и камера.. човек неможе да си бръкне в носа вече от полиция..
2.
читател
12.01.2012 11:41:24
Навсякъде из града трябва да има камери на МВР и яки глоби,както е в цяла Европа...толкова много убийци карат по градските улици, че нямам думи...със 100 км влизат в градски кръстовища за жълто
1.
gb
12.01.2012 11:29:03
На такива идиоти кой им дава книжки. Инструкторите и катаджиите са за трепане.
  Добави Коментар
България представи в Анкара възможностите си за СПА и здравен туризъм През 2025 г. регистрираните турски туристи в местата за настаняване в България са над 295 000, което е с 61% повече спрямо предходната година Употребата на алкохол повишава опасността от онкологични заболявания с до 50% Мащабен метаанализ на над 800 проучвания потвърждава, че напълно безопасна доза няма, а най-силна е връзката при рака на фаринкса
Гърция строи безплатни жилища за лекари, учители и полицаи на островите Мащабният проект обхваща 12 острова в Егейско и Йонийско море с цел привличане и задържане на ключови специалисти Наша плеймейтка претърпя тежка катастрофа, показа последиците Жанета Осипова сподели стряскаща снимка с шина на врата
За какво се харчат парите от глоби и фишове Стотици милиони левове във Фонда за пътна безопасност стоят неизползвани или се разходват за странични дейности България пак ще прави автомобили! В завода в ловешкото село Баховица ще започне производството на новия модел GWM Ora 5
Бургас отново ще се потопи в магията на Португалия Сред най-очакваните събития в програмата са и двете творчески ателиета, които ще срещнат участниците с богатите традиции на португалската керамика Соня приготви пица по тази рецепта у дома и никога повече не поръча от ресторант Вкусната домашна пица не трябва непременно да бъде сложна
Шофьор на камион е с опасност за живота след катастрофа на АМ „Тракия“ край Ямбол Товарният автомобил излязъл вдясно от платното на 317-и километър в посока Бургас Младежи пострадаха тежко от токов удар при опит за селфи върху вагон Случаят отново поставя на дневен ред опасната практика млади хора да рискуват живота си в търсене на атрактивни снимки и видеоклипове за социалните мрежи
50-годишна софиянка седна зад волана с 2,53 промила край Бургас, задържаха я Полицаи от Четвърто районно управление спрели за проверка „Форд Фиеста“ с бургаска регистрация Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия Не налагаме вето, но когато вредят повече на нас, отколкото на Москва, имаме резерви и ако те бъдат взети под внимание, пакетът ще бъде приет, каза външният министър